NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Niezbędnik podróżnika

Wysłane przez Missumi 
Re: Niezbędnik podróżnika
07 lis 2017 - 11:10
to ja popieram, dokładnie to samo musiałabym mieć przy sobie

wybierz to co inni
09 mar 2018 - 13:18
Na [sklep.puccini.pl] macie dokładną listę tego co można zabrać ze sobą do bagażu podręcznego jeśli lecimy samolotem. Myślę, że wymogi bezpieczeństwa są bardzo restrykcyjne i warto takie informacje mieć pod ręką.
10 mar 2018 - 08:15
A o co chodzi z tym motylkiem bo ja nie wiem tak naprawdę

14 mar 2018 - 07:40
Mam przygotowaną listę niezbędników, która zawsze przydaje się podczas pakowania smiling smiley i nie muszę się martwić, że o czymś zapomniałam
20 mar 2018 - 11:04
Ja jeszcze bym dodała zabezpieczenie swojego dobytku na czas wyjazdu. Jeżeli nie mamy co zrobić z samochodem to na przeciw nam wychodzą przy lotniskowe, strzeżone parkingi, np. takie jak te koło lotniska w krakowskich Balicach [www.zyciepabianic.pl]
11 kwi 2018 - 11:46
i telefon to totalny niezbędnik
zobacz więcej
10 maj 2018 - 11:00
Idealny sklep, w którym można kupić wszelkie akcesoria na wycieczki górskie znajduje się pod adresem [gawra-sklep.pl] . To mały sklep dlatego przede wszystkim główną zaletą jest wysoka jakość oferowanych towarów. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są sprawdzone i odpowiedni wyselekcjonowane.
14 maj 2018 - 07:29
W krakowskich Balicach proponuje strzeżony parking [www.europarkingbalice.pl] Koszt dobowego postoju to zaledwie kilka złotych, także ceny sĄ wyjątkowo atrakcyjne smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: