NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Odszkodowanie za wypadek w Holandii

Wysłane przez granuleczka 
Odszkodowanie za wypadek w Holandii
31 mar 2014 - 11:19
Byliśmy w Holandii. Mieliśmy małą stłuczkę i ubezpieczalnia nie chciała wypłacić nam odszkodowania. Zwróciliśmy się z prośbą o pomoc do http://interclaims.com.pl/ . Wycenili oni szkody i dość szybko załatwili sprawy z ubezpieczalnią. Jeśli będziecie mieli taki problem to warto zgłosić się do tej firmy.
Bartek
Re: Odszkodowanie za wypadek w Holandii
02 kwi 2014 - 10:13
Ja z kolei korzystałem z usług innej firmy a mianowicie [www.zco.com.pl]. fajnie mi załatwili sprawe, a pieniadze wzieli dopiero po otrzymaniu ich przeze mnie. pzdr
09 kwi 2014 - 10:48
Akurat z żadnej z tych firm nie korzystałam, aczkolwiek uważam, że to bardzo dobrze, że takie istnieją. Mam na myśli głównie to, że w przypadku różnych odszkodować wymagana jest szczegółowa dokumentacja etc. i bardzo łatwo się w tym pogubić. Zresztą sama też musiałam skorzystać z usług doradcy finansowego - a dokładniej z www.bestcapital.pl - ponieważ nie radziłam sobie z pewnymi procedurami, które obowiązywały na rynku obligacji korporacyjnych. I dzięki właśnie takim firmom można szybko i sprawnie pozałatwiać wszystkie nasze sprawy.
28 lis 2014 - 13:04
Zgadzam się z poprzedniczką - dobrze, że można skorzystać z usług takich firm. Sama miałam stłuczkę, ale w Polsce i ubezpieczyciel zaniżył mi kwotę odszkodowania z OC sprawcy. Postanowiłam ubiegać się o większą kwotę z pomocą MK-finanse i na szczęście się udało. Ponadto, firma uregulowała wszystkie płatności związane z opłatami sądowymi tj. wpis sądowy, czy zastępstwo procesowe.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-03 11:50 przez oliviaa.
11 maj 2015 - 20:21
Najlepiej skonsultować się z prawnikiem.
11 kwi 2018 - 11:44
ja również polecę prawnika bo samemu ciężko byłoby coś wymyślić sensownego
[www.lizurej.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: