NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Fajne miejsca blisko Krakowa

Wysłane przez Katiusza 
Katiusza
Fajne miejsca blisko Krakowa
21 sie 2012 - 11:30
hej! znacie jakieś fajne miejsca niedaleko Krakowa, do których można pojechać na 1 dzień, albo na weekend? miejsca na długie spacery, odpoczynek, zwiedzanie. takie, które sprawdzą się też późnym latem i jesienią. chętnie gdzieś wyskoczę i nie mam pomysłu...
Re: Fajne miejsca blisko Krakowa
12 gru 2012 - 11:25
A wiecie może czy w Krakowie jest jakieś muzeum numizmatyczne? Obiło mi się o uszy, że jest... A ile ja bym dała aby zobaczyć liść canadyjski z 1890!!
12 gru 2012 - 11:54
W Muzeum Historycznym w Krakowie jest wystawa. Także w Muzeum Narodowym.
14 sty 2014 - 12:07
A mi w Krakowie bardzo podobało się zoo, w którym naprawdę jest co oglądać i zajmuje to dość sporo czasu. To zdecydowanie idealny pomysł na nudną niedzielę smiling smiley
Polecam wyjazd do Łeby. Fajne duże plaże, pełna oferta gastronomiczna, dużo pensjonatów i kwater prywatnych. Można znaleźć coś dla siebie w rozsądnej cenie. Tutaj możesz poszukać ciekawych ofert z pensjonatami: łeba pensjonaty
25 lut 2014 - 12:51
To może jeszcze warto zastanowić się nad wyjazdem do Zakopanego. Jest tam sporo różnych atrakcji, nie tylko góry, ale przecież też Krupówki czy wjazd na Kasprowy Wierch. Warto wtedy zostać na noc i wynająć np. ciekawy apartament na Krupówkach w Zakopane. Na pewno wrażenia będą niezapomniane, a taki poranek z widokiem na góry to coś cudownego. Naprawdę wam taki dwudniowy wyjazd polecam, jezeli już będziecie w Krakowie.
07 mar 2014 - 08:41
Blisko Krakowa to chyba Jura Krakowsko-Częstochowska jest winking smiley. Polecam szlak \"Orlich Gniazd\". Jeżeli do dyspozycji masz tylko weekend to mozna fragment tylko zrobić.
10 mar 2014 - 07:32
A może Wisła . Pięknie i można się porelaksować smiling smiley Niedawno byłam.
23 mar 2014 - 10:56
Co prawda obecnie pracuję zagranicą, ale przyjeżdżam do Polski rozliczyć zwrot podatku i co prawda nie jest mi to kompletnie po drodze ale z pewnością dowiedzę Kraków. Dla mnie nie ma bardziej klimatycznego miasta!
W okolicach Krakowa zdecydowanie polecamy Kalwarię Zebrzydowską z klasztorem Bernardynów, Wadowice, Wieliczkę z cudowną kopalnią soli i Oświęcim. Zapraszamy na wycieczki.pl po więcej inspiracji smiling smiley
23 cze 2014 - 12:09
wycieczki.pl Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> W okolicach Krakowa zdecydowanie polecamy
> Kalwarię Zebrzydowską z klasztorem Bernardynów,
> Wadowice, Wieliczkę z cudowną kopalnią soli i
> Oświęcim. Zapraszamy na wycieczki.pl po więcej
> inspiracji smiling smiley

Wieliczka koniecznie!
10 lip 2014 - 17:22
a może Kryspinów?smiling smiley

najlepszy salon kosmetyczny w Warszawie www.b-4u.pl smiling smiley
jaiojajj
19 pa 2014 - 15:24
Tak, Jura jest świetna, Mój Mąż mi się tam oświadczył z pokazem fajerwerków (http://www.fajerwerkigorzow.pl/),. no i było super. to był najpiękniejszy dzień mojego życia...więc do JUry mam sentyment
Maroiulko
19 pa 2014 - 18:15
Oj pokaz fajerwerków mi się kojarzy z samym Krakowem, piękne miasto, wesele mojej siostry, pokaz fajerwerków zorganizowany przez hurtownię pol-expance: [www.pol-expance.pl]. No i też zaręczyny moje. Bajka
29 pa 2014 - 12:23
Chyba Jura to najlepsza propozycja. łeba, koło Krakowa? No chyba nie. Właśnie mam podobny dylemat, chcę gdzieś wyjechać z chłopakiem, a jest juz zimno, więc góry odpoadają. Polećcie jakies miejsce pełne fajnych atrakcji, ale żeby też było gdzie pójść na spacer.

Markowa odzież narciarska w atrakcyjnych cenach
21 lis 2014 - 14:19
Polecam Termy Szaflary, super miejsce i saunarium grinning smiley można się zrelaksować w 100%
[www.termyszaflary.com]
25 lut 2015 - 10:29
ja polecam się wybrać do Lanckorony - przepiękne miasteczko w którym można odpocząć. Po drodzę, można się też wybrać do Kalwarii Zebrzydowkiej. NAstomiast z drugiej strony tuż pod Krakowem masz całą Jurę do dyspozycji, grzechem byłoby nie zajrzeć smiling smiley
11 maj 2015 - 19:30
W Kryspinowie jest klimatycznie smiling smiley
20 maj 2015 - 12:55
A byliście kiedyś w tym Alvernia Studios?
31 maj 2015 - 13:27
a może Kopalnia soli w Wieliczce?winking smiley
20 lip 2015 - 13:32
Dolinki i kopalnia soli w Bochni smiling smiley i jeszcze Niepołomice jeśli lubicie zamki smiling smiley
31 lip 2015 - 10:10
wpisz na googlach apartamenty krakow tam sa bardzo fajne miejsca blisko krakowa

alladynki długie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-31 10:11 przez elofranek.
12 sie 2015 - 18:06
Nowy Wiśnicz miasteczko bardzo blisko Krakowa, z zamkiem i świetnym krajobrazem, polecam !
25 wrz 2015 - 11:00
hepski Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A byliście kiedyś w tym Alvernia Studios?

Budynek robi wrażenie, ale w środku nie byłam.
06 pa 2015 - 10:47
Wokół Krakowa jest jura i warto z jej uroków skorzystaćsmiling smiley
07 sty 2016 - 15:12
Tyniec, Wieliczka, trochę dalej Tarnów z ładnym rynkiem winking smiley
12 sty 2016 - 14:20
najfajniejsze miejsce blisko Krakowa to Zakopane tongue sticking out smiley

01 lut 2016 - 15:38
Tyniec, Ojców, nieco bliżej Las Wolski.
19 lut 2016 - 10:24
Ojców, Pieskowa Skała, Dolina Prądnika, Grota Łokietka i inne jaskinie, Dolina Będkowska - przepiękne miejsca.
28 wrz 2016 - 08:04
Kraków jest śliczny smiling smiley uwielbiam tam wpadać na weekendy.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: