NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Fajne miejsca blisko Krakowa

Wysłane przez Katiusza 
Re: Fajne miejsca blisko Krakowa
02 mar 2017 - 10:52
Kraków to było kiedyś moje ulubione miasto smiling smiley Dziś zakochałam się we Wrocławiu i niestety Kraków nie ma szans. Ale wracając do tematu polecam wszystkim [www.misiowka.com]
Blisko Krakowa - zaciszne i wspaniałe miejsce.
02 mar 2017 - 11:01
W okolicach Krakowa polecam Wam [www.misiowka.com]
19 kwi 2017 - 08:57
Ja polecam Lubawkę w Dolnośląskim i nocleg w [www.noclegi-agroturystyka.com.pl]. Stamtąd już bardzo blisko do gór! Ośrodek jest dobrze zlokalizowany i ma piękną okolicę. Można tam grillować i spedzać czas na zewnątrz.
26 kwi 2017 - 19:53
Czy rezerwował ktoś z was noclegi przez Airbnb? Bezpieczne to? Tutaj info o co pytam [www.potegapasji.pl]
07 lis 2017 - 11:37
Ja też uwielbiam Kraków

nowości
25 lis 2017 - 12:10
Niezla opcja na to, aby zwiedzic Krakow i okolice, jest skorzystanie z opcji: wypożyczalnia samochodów kraków. Wsrod wielu wypozyczalni, mozna znalezc naprawde dobra i sprawdzona - podrzuce link do ich oferty: [www.q24wypozyczalnia.pl]
Flote maja naprawde bogata - od malych aut, az po kombiaki. Najtansza opcja juz od 65zl/doba - wiec koszt wypozyczenia auta na kilka dni to naprawde nieduzy wydatek, a zwiedzic mozna cala okolice = wrazenie niezapomniane.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: