NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wielkanoc za miastem

Wysłane przez AsiaSamosia 
Wielkanoc za miastem
10 mar 2014 - 12:40
Hej Dziewczyny,

święta Wielnanocne już coraz bliżej, wiosna mam wrażenie, że jak patrze za okno również. Pomyślałam, ze nie chce w tym roku utknąć w mieście na święta, tylko skrzyknąć rozsianą po Polsce rodzinkę i wyjechać gdzieś wspólnie. Myslałam o Podlasiu, bo jest wciąż mało odkryte, a tak pieknie połozone. Macie jakies fajne miejsce do polecenia w tamtym rejonie? chciałabym znaleźć się w miejscu które oferuje trochę rozrywek na miejscu lub w okolicy, ale rówież daje możliwości spacerów, a wieczorem wypicia browarka.
Musi miec również zaplecze restauracyjne bo cała nasza rodzinka lubi dobrze zjeśćsmiling smiley

A wam w ogóle jak się podoba taki sposób na spędzenie świąt?
Re: Wielkanoc za miastem
11 mar 2014 - 09:49
Hej AsiaSamosia

ja wybieram się w tym roku z rodziną i chłopakiem do Goniądza do Bartlowizny. To jest w samym sercu Podlasia. Mój kolega przejął tam ośrodek wypoczynkowy i jedziemy go wypróbować. Mają bardzo fajne pakiety wielkanocne z jedzeniem i atrakcjami w cenie. Np. będzie warsztat malowania pisanek, pieczenia chleba, spływ tratwą i piknik wielkanocny.

Okolica podobno jest piękna, z dala od miasta, ale niedaleko ok. 10 km jest basen i pewnie więcej knajp. Jak będziesz zainteresowana to wejdź na ich strone: www.biebrza.com.pl tam znajdziesz wszystkie szczegóły.

Ja jadę, więc może do zobaczenia.
12 mar 2014 - 12:45
Ja chyba jestem tradycyjonalistką, ponieważ wolę jednak spędzac świeta w domu
11 kwi 2014 - 08:19
Też zawsze byłam tradycjonalistką, ale szczerze mówiąc przyznam, iż święta wielkanocne, wcale nie są dla mnie aż tak ważne jak święta Bożego Barodzenia. Dlatego chętnie tych parę wolnych dni spędziłabym w jakiś ustronnym i spokojnym miejscu. Razem z chłopakiem myślimy o tym, czy nie wybrać się w góry. To w końcu idealne tereny do pieszych wędrówek, które oboje tak bardzo uwielbiamy. Mamy w tym roku ochotę na odrobinę luksusu, więc w oko wpadł nam apartament AquaPark LARGE Zakopane. Ponieważ jest bardzo duży i ma trzy sypialnie, to chyba skrzykniemy naszych znajomych i pojedziemy tam całą paczką. Spędzenie wolnego czasu w doborowym towarzystwie, to naprawdę świetna sprawa ;-)
02 maj 2014 - 06:31
Też nie sądzę, żeby były aż tak istotne, chociaż wydaje mi się, że jednak lepiej byłoby je spędzić z rodziną. Chociaż może raz bym się skusiła na taki wyjazd.
18 wrz 2014 - 13:15
Zawsze można wyjechać z rodziną. Mi się marzy taki wyjazd zamiast stania w garach grinning smiley
18 wrz 2014 - 15:27
Byłam w zeszłym roku na Mazurach, w Wiknie smiling bouncing smiley I powiem Ci że nie pamiętam, kiedy tak odpoczęłam w Wielkanoc. W ogóle nie pamiętam, żebym kiedykolwiek odpoczęła w Wielkanoc... A tak ktoś ugotował i posprzątał za mnie. Także namawiaj rodzinkę, nawet na te 2-3 dni to jest dużo.
04 lis 2014 - 12:13
Ha, rozglądałam się za czymś na święta. Może to dobra opcja, żeby nie siedzieć w garach dla odmiany. Ciekawe, co na to małż.
11 maj 2015 - 20:22
Pomysł całkiem fajny smiling smiley
16 wrz 2015 - 13:19
teraz to już bliżej wigilia a nie wielkanoc winking smiley i pora się ciepło ubierać! mnie zainteresowała ostatnio ciepła bluza z kapturem winking smiley

27 lis 2015 - 07:20
Witam, ja ze swojej strony polecam - półkolonie dla dzieci poznań nawet w okresie wielkanocnym wysłać dzieci i jechać na romantyczny wyjazd gdzieś w góry na kilka dni to są dopiero świeta.
28 kwi 2017 - 12:14
Ja spędziłam tą Wielkanoc nad jeziorem solińskim. Było super!

21 cze 2017 - 07:45
Ja w tym roku spędziłam Wielkanoc za granicą grinning smiley Tam się zupełnie inaczej obchodzi to święto niż u nas :O

W chwili, kiedy zastanawiasz się czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze. - księgowa praca
10 sie 2017 - 09:15
Ja każdego roku Wielkanoc spędzam u rodziny w małej wsi na dolnym śląsku. U nich zawsze jest tak super klimatycznie.

Do­piero nie­wzruszo­ny niczym umysł jest zdat­ny do myślenia - księgowa Wałbrzych
22 lis 2017 - 14:47
Ja Wielkanoc jak i święta Bożego narodzenia organizuję u siebie w domu i przyjeżdża do mnie cała rodzina smiling smiley

Kiedyś: Wszys­tkie dro­gi pro­wadzą do Rzymu.
księgowa Kraków
Dzi­siaj: Wszys­tkie lin­ki są w opi­sie filmu.
30 lis 2017 - 13:16
U mnie odwrotnie, ja zawsze jeżdżę do rodziny w takie święta, dzięki czemu nie muszę nic robić i przyjeżdżam na gotowe praktycznie tongue sticking out smiley

Wysłuchałam ko­lej­nych Twoich wy­nurzeń. Jes­tem zbyt zmęczo­na, umowa kupna sprzedaży pojazdu by ulec pro­wokac­ji i zbyt znudzo­na ich prze­widy­wal­nością, by zdo­być się na wy­siłek zaczep­nej in­try­gi.
01 gru 2017 - 13:04
Ja również liczę na zaproszenie na święta, bo pieczenie tego wszystkiego to masakra grinning smiley

Cza­sem mam wrażenie, że zu­pełnie nie znam oso­by obok której co noc zasypiam. Jako księgowa chętnie pomogę przy umowa kupna i sprzedaży samochodu - polecam.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: