NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Coś w Warszawie

Wysłane przez pomko 
Coś w Warszawie
05 kwi 2016 - 13:08
Potrzebuję na szybko naprawdę fajnej oferty jeśli chodzi o wynajem sali konferencyjnej warszawa , czy uważacie że hotel Felix jest odpowiedni? Zależy mi na sporej przestrzeni i dużej ilości pokoi dla gości zagranicznych.
Re: Coś w Warszawie
06 kwi 2016 - 09:49
Zapraszam do zapoznania się z ofertą platformy MyMeetingRooms.pl
Posiadamy ponad 500 sal konferencyjnych w biurek do pracy w całej Polsce. W łatwy sposób można znaleźć najodpowiedniejsze dla siebie miejsce.
15 cze 2016 - 17:28
Warszawa ma wiele do zaoferowania turystom. Tam nie można się nudzić ale najlepeij zaplanować sobie wycieczkę aby nie błądzić i nie szukac atrakcji. Aktualnie w stolicy jest sporo imprez kulturalnych, wystaw i targów. Na stronie [zmieniamymiasto.pl] można zapoznać się z niektórymi z nich. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
30 lis 2017 - 10:00
ja sie z tym zgadzam zdecydowanie

my response
13 kwi 2018 - 06:43
Strefa Platinum to regularna linia autokarowa [www.sferaplatinum.pl], która jeździ na trasie Warszawa - Poznań. Połączenie jest skierowane do osób biznesowych a kursy odbywają się luksusowymi autokarami w komfortowych warunkach za przystępną cenę w dogodnych godzinach.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-13 06:44 przez igaiga_88.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: