NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ubezpieczenie podróżne/ turystyczne

Wysłane przez szogun 
Ubezpieczenie podróżne/ turystyczne
17 mar 2016 - 15:55
Podczas dłuższych wakacji, ale także wizyt w innych krajach warto się ubezpieczać na wypadek różnych zdarzeń. Warto wtedy złożyć zapytanie o ubezpieczenie przez portal [www.ideafairplay.pl]

Dlaczego akurat tam? Bo wtedy dostaniecie kilka propozycji ubezpieczeń dopasowanych do Twoich wymagań.
Co więcej jeśli wybierzesz którąś z nich to będziesz miała możliwość wsparcia wybranej organizacji charytatywnej.

Ciągle również mogą rejestrować się do projektu nowe organizacje charytatywne i społeczne [www.ideafairplay.pl]
Re: Ubezpieczenie podróżne/ turystyczne
05 kwi 2016 - 11:19
Kiedyś skorzystałam z takiej oferty i dopasowano do mnie ubezpieczenie w Liberty [www.lu.pl] . Teraz za każdym razem po prostu u nich wykupuję pakiet
05 sie 2016 - 08:31
Trzymajcie tutaj namiary - [elvia.pl]
Koszty ubezpieczenia jest symboliczny, a jednak zapewnia ono święty spokój podczas wakacji.
Pewnie, że możecie również brać wyższy pakiet, ale to wtedy, gdy ma to uzasadnienie.
Nie ładujecie się na siłę.
10 sie 2016 - 12:14
Warto sprawdzić czy mieszkanie do ktorego jedziemy na wakacje jest regularnie sprzątane i ozonowane!
12 sie 2016 - 14:31
Ja z kolei słyszałam o ciekawej ofercie na tej stronce: [nrnf.pl] - ciekawy pakiet, można załatwić wszystko online. Myślę, że oferta jest korzystna smiling smiley
29 sie 2016 - 13:36
z któregoś na pewno skorzystam, niedługo lecę na wakacje smiling smiley
09 wrz 2016 - 06:38
Zawsze biorę dodatkowe ubezpieczenie podróżne. Nigdy nic nie wiadomo.
10 pa 2016 - 13:40
Ja ostatnio coraz częściej wybieram wakacje na rowerze, dlatego wykupuję ubezpieczenie rowerzysty - jest coraz bardziej popularne, to jest całkiem niezłe: [tueuropa.pl] Dzięki temu tak nie boję się o ewentualne hece w podróży.
21 pa 2016 - 10:16
To dobrze, że poważnie podchodzisz do tematu dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Człowiek od razu czuje się bardziej komfortowo i bezpieczniej, wiedząc że ma wykupioną polisę na wypadek choroby, wypadku etc. Zawsze przed zakupem można sprawdzić listę ofert, wraz z cenami w internetowych porównywarkach np. [bm.pl]
Według mnie to bardzo praktyczne i pomocne narzędzie.
20 gru 2016 - 19:21
Tu można poczytać o karcie ekuz jako uzupełnienie polisy turystycznej [tanieubezpieczenia.com.pl]
21 gru 2016 - 16:17
Na wyjazd ubezpieczenie jest konieczne. Można łatwo porównać oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych na stronie: [bm.pl] . Dzięki temu łatwiej jest wybrać odpowiednie dla siebie.
08 lut 2017 - 09:18
Uważam że takie porównywarki ubezpieczeń są bardzo praktyczne. Sam często wyjeżdżam za granicę i zawsze wykupuję sobie jakąś polisę turystyczną. Nie znam się dobrze na ubezpieczeniach i często korzystam z porównywarki ubezpieczeń tego typu na [www.polisaturystyczna.pl] . Dzięki temu w łatwy i szybki sposób mogę znaleźć najbardziej odpowiednie ubezpieczenie, które jest zbliżone do moich potrzeb.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-08 09:19 przez DariooAn.
27 lut 2017 - 14:17
Ja również nie wyruszam szczególnie za granicę bez opcji ubezpieczenia. Niestety wypadki chodzą po ludziach i lepiej mieć takie ubezpieczenie niż później martwić się z czego pokryć koszty np. leczenia które w niektórych krajach są ogromne. Fajne opcje z tego co pamiętam zawsze miała [www.compensa.pl]
04 kwi 2017 - 20:35
Ostatnio się zastanawiałam nad zakupem właśnie takiego ubezpieczenia. Zawsze myślałam ze to strata pieniędzy. Jednak co się okazuje jest to bardzo ważna kwestia. Zawsze jak jedziemy na wakacje to myślimy o samych dobrych rzeczach a często zapominamy że i w takich dniach może coś nam się stać. Teraz gdy jadę gdzieś na wakacje wykupuję ubezpieczenie i mogę spać spokojnie. Polecam to każdemu smiling smiley

07 kwi 2017 - 11:33
Jeszcze nigdy nie nic mi się nie stało na żadnym z wyjazdów - ubezpieczenia o strata kasy
20 gru 2017 - 10:24
każdy tak mówi do momentu gdy mu się coś nie przydarzy, wiadomo że z ubezpieczenia lepiej nie musieć korzystać
prüfen
22 sty 2018 - 15:42
Koniecznie, chyba że biuro podróży zapewnia. Chociaż ja i tak zawsze wykupywałam swoje. Szczególnie jak jadę na narty, bo wiadomo licho nie śpi. W tym roku jedziemy do Francji z [www.primoris.pl] i mamy ubezpieczenie.
06 lut 2018 - 13:49
Bez ubezpieczenia ani rusz.W 1000 przypadków nic się nie stanie ale jak będziemy mieć pecha to możemy wrócić z ogromnym rachunkiem. Niestety zawsze trzeba analizować umowę i dokładnie sprawdzić co obejmuje ubezpieczenie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: