NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter
Lot widokowy
10 lut 2014 - 14:45
Byłyście kiedyś na locie widokowym? Ja ostatnio byłam z rodziną w Salt.Aero. Bawiliśmy się niesamowicie. Niezwykłe przeżycie lecieć nad miastem. Dla chętnych takiej opcji wycieczki rodzinnej można zdobyć więcej informacji na http://salt.aero/loty-widokowe/ . Jak wam się podoba taka opcja wycieczki? Jak wy spędzacie czas z rodziną?
Re: Lot widokowy
21 lut 2014 - 08:20
Lot widokowy? Całkiem fajna sprawa! Ja w tym roku na wakacje wybieram się do Hiszpanii i aż muszę się zorientować, czy mogłabym sobie coś takiego wykupić. Zawsze to coś innego niż obejrzenie ziemii z pieszej perspektywy.
12 mar 2014 - 12:46
Ja niestety nie byłam ale wygląda to bardzo kusząco! A jak jest m. in. z ceną takiego lotu?
05 maj 2014 - 08:54
Ja leciałam kiedyś nad Helem i to było fajne przeżycie ale samolot sprawiał wrażenie jakby miał sie zaraz rozpaść...smiling smiley
11 maj 2015 - 20:23
Chętnie bym się na takie coś zdecydowała smiling smiley
21 kwi 2016 - 15:07
widoki muszą być niesamowite!
29 lip 2016 - 09:17
Nie ale zamierzam kiedyś się na takie coś wybrać. smiling smiley)
30 lis 2017 - 09:59
ja też z chęcią wybrałabym się na takie coś

original site
01 gru 2017 - 10:38
marzę o takim locie smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Co? Gdzie? Kiedy?