NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Kierunek - Australia

Wysłane przez Iwa 
Iwa
Kierunek - Australia
10 lut 2016 - 18:48
Witam serdecznie. Czy któraś z użytkowniczek miała może okazję być w Australii? Wiele na temat tego kraju wiem, ale jednak relacja kogoś kto miał już okazję tam być wniosła by do mojej wiedzy sporo nowego. Pytam ponieważ planuję wyjazd na studia właśnie do Australii a dokładnie chodzi mi tego rodzaju wyjazd: http://www.ef.pl/pg/studia-za-granica/australia/ Zbieram jeszcze opinie, nie jest to decyzja podjęta ostatecznie, ale można powiedzieć, że już się nie waham tak mocno. :-) Jest to na pewno poważny krok dlatego zależy mi na researchu zrobionych na sporo przed samym wyjazdem, żeby mieć jeszcze czas do zastanowienia. Jacy są Australijczycy? Jak się żyje w Australii? Jestem ciekawa każdej informacji praktycznej!
Re: Kierunek - Australia
20 gru 2017 - 10:27
australię warto zobaczyć
ihre Antwort
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: