NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

wyjazdy tajlandia

Wysłane przez szogun 
wyjazdy tajlandia
22 wrz 2015 - 17:15
Czy któraś z Was próbowała już czegoś bardziej egzotycznego np. wyjazdy tajlandia albo inne kraje regionu? Jak było?
Re: wyjazdy tajlandia
25 wrz 2015 - 10:55
Ja cały czas się waham z tą Tajlandią.
22 kwi 2016 - 20:29
oj jak mnie się marzy Tajlandia... tym bardziej że znaleźć tanie loty do Tajlandii jest coraz łatwiej, na fru.pl udało mi się znaleźć prawdziwą okazję, tylko teraz trzeba przekonać męża na taką wyprawę.
27 kwi 2016 - 08:00
byłam w Tajlandii i polecam winking smiley bardzo fajnie sobie obejrzeć jak żyją tam ludzie - jest to zupełnie inna kultura od naszej.

12 maj 2016 - 15:38
Nie wiem czy bym się zdecydowała na taki wyjazd, chociaż kto wie? Czasem dobrze jest poznawać nowe kultury i ludzi.
29 lip 2016 - 09:01
Ja też myślę o Tajlandią ale muszę uzbierać na to pieniądze.
10 sie 2016 - 12:15
Wycieczki są świetne. Mam dwoje znajomych, którzy pojechali i są bardzo zadowoleni z wyjazdu.
11 sie 2016 - 09:45
Też zastanawiamy się nad wyjazdem do Tajlandii. Czy możecie polecić firmę, która zajmuje się ubezpieczeniami turystycznymi? Słyszałam o [nrnf.pl]. Zaoszczędzić można dużo czasu, ponieważ wykupujecie wszystko online. Znacie firmę i polecacie? Ja uważam, że fajna opcja, ponieważ na wczasach warto mieć spokojną głowę smiling smiley
11 sie 2016 - 12:15
Moja przyjaciółka lata tam przynajmniej raz w roku i jest zauroczona! Sama chętnie się też tam wybiorę kiedyś.
12 sie 2016 - 10:33
Tak często? A ma tam kogoś?
09 wrz 2016 - 06:39
Już uzbierałam pierwszy tysiąc hehe grinning smiley
09 wrz 2016 - 10:10
Jakbym miała jechać do Tajlandii to na pewno ze względu na kulturę, ona jest naprawdęfascynująca, no i tempo życia jest tam zupełnie inne - wiele o tym czytałam;-)
15 lis 2016 - 12:47
No pewnie, kultura, sposób bycia, życie tam jest fascynujące smiling smiley
16 lis 2016 - 08:37
Czy fascynujące? To dość biedny region. Nie mniej jednak widoki tam są oszałamiające!
20 mar 2017 - 13:02
Azja to jest kierunek, który chciałabym obrać w tym roku, niedługo ukończę studia licencjackie na kierunku sinologii, chciałabym zając się tłumaczeniami chińskimi, więc wyjazd np. do Hongkongu byłby idealny na podszlifowanie języka
14 kwi 2017 - 18:34
Jeśli ktoś z Was wybiera się do Tajlandii to poczytajcie sobie o tamtejszych ciekawostkach: [jarzabki.pl]. Może łatwiej będzie Wam zrozumieć ich kulturę. W Tajlandii byłam i polecam. Szczególnie jeśli ktoś pierwszy raz odwiedza Azję. Wtedy Tajlandia jest wspaniałym \"pierwszym razem\" smiling smiley
07 lis 2017 - 11:24
Tajlandia jest idealna na niezapomniane wspomnienia

sprawdź mój blog
14 lis 2017 - 09:04
ostatnio byłam u znajomych i pokazywali mi zdjęcia z Wietnamu. bardzo mi się podobało i zamierzam kiedyś tam polecieć
15 lis 2017 - 12:47
Moi znajomi też byli tam ,zdjęcia przepiękne! :-) zazdroszczę, ja nie mam za dużo funduszy na takie dalekie eskapady sad smiley może kiedyś smiling smiley
08 gru 2017 - 05:05
Byłam w tym roku, to miejsce tak by zwiedzić egzotyczne miejsce jak najbardziej ok, ale by żyć dłużej nigdy w życiu... :-)
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: