NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Nad morzem?

Wysłane przez komiksa 
Nad morzem?
07 wrz 2015 - 13:03
Macie jakieś stałe miejsca noclegowe w nadmorskich miejscowościach? Zależy mi na standardzie podobnym do [www.gryfpobierowo.pl] - teraz planujemy wycieczkę objazdową stąd potrzeba większej ilości hoteli smiling smiley
Re: Nad morzem?
09 wrz 2015 - 10:33
Krynica Morska winking smiley zaraz obok PKP świetny hotel nie pamiętam nazwy ale na pewno od razu trafisz

17 wrz 2015 - 08:40
Trójmiasto smiling smiley

Buty taneczne muszą być wygodne i dopasowane, ale także modne
25 wrz 2015 - 10:59
Jastrzębia Góra - pięknie tam jest, polecam smiling smiley
06 pa 2015 - 10:46
Prawie jak w Jastrzębiu Zdrojusmiling smiley
20 lis 2015 - 07:58
Rewal wolne pokoje - polecam bo jeżdżę tam od paru lat z całą rodziną i jest mega dobrze Rewal to świetne miejsce gdzie można sobie wypocząć zwłaszcza dla rodzin. Możecie sprawdzić sami jak tam jest bo ja na pewno się za rok znowu wybieram.
01 cze 2016 - 08:47
Ja może nie mam konkretnie sprawdzonego miejsca, ale polecam Kołobrzeg smiling smiley Nawet jak trafi się dzień bez słońca to jest co robić smiling smiley Mozna płynąć na jeden dzień na Bornholm, zwiedzić cerkiew czy port smiling smiley
01 cze 2016 - 09:41
Ja z kolei polecam Świnoujście - fajna miejscówka, plaże są dość duże więc nie czuć tego tłoku smiling smiley
03 cze 2016 - 15:35
mam rodzinę nad morzem, polecam grinning smiley
07 cze 2016 - 12:30
Krynica Morska, Kołobrzeg, Ustka, Dziwnówek - piękne, nadmorskie miasta. Polecam odwiedzić, warto spędzić wakacje w Polsce!
20 cze 2016 - 08:46
A polecicie jakiś dobry nocleg w Gdańsku albo Sopocie? Szukamy raczej apartamentu, bo przy małym dziecku lubię mieć wszystko pod ręką. Znacie może firmę wynajmującą apartamenty Sun & Snow?
22 cze 2016 - 12:46
Ja byłam na zielonej szkole w Dziwnowie. Miło wspominam.
21 lip 2016 - 12:21
W Dziwnowie? A są tam może jakieś apartamenty czy raczej nie? Ja dalej się zastanawiam nad tym Trójmiastem. Chyba jednak zostanę przy tych apartamentach [www.sunandsnow.pl] .
10 sie 2016 - 12:15
Nad morzem jest wiele super lokalizacji.
23 sie 2016 - 06:44
A może Kaszuby? Nie wiem czy lubicie takie klimaty, ale ze znajomymi wybieram się tam we wrześniu. Chcemy zarezerwować domek na kaszubach. Okolica jest tam naprawdę przepiękna, jest co zwiedzać i gdzie spacerować smiling smiley Blisko jeziorko, w sam raz na spędzanie czasu z przyjaciółmi smiling smiley
24 pa 2016 - 07:17
Preferujemy wypady do wiekszych miejscowości nadmorskich. Po pierwsze znajduje się tam o wiele więcej ciekawych miejsc, które można odwiedzić. po drugie w takich miejscach można o wiele lepiej zorganizować sobie czas ( również wtedy kiedy pogoda jest kiepska....). Wiele razy jeździliśmy do Trójmiasta ( równiez poza sezonem).

Jesli jedziecie z dzieckiem to najlepiej jest wynająć sobie osobne mieszkanie z uwagi na większą wygodę oraz kuchnię.Zerknijcie sobie tutaj;
[www.dhapartamenty.pl]

Na stronie mozna wynajać sobie wygodny apartamencik w dobrej cenie.
24 pa 2016 - 13:09
Ja wolę zagranicę. Tam przynajmniej jest pewna pogoda.
09 sty 2017 - 16:56
Pomysłow na taki weekendowy wyjazd może być bardzo wiele. My z dziewczyną też lubimy sobie zrobić czasem takie weekendowe wyjazdy. W tym roku we wrześniu pogoda zdecydowanie dopisuje i zastanawiamy się nad wyjazdem nad morze. Akurat znalazłem ciekawą ofertę pensjonatu [www.kaszubianka.com.pl] w Ustroniu Morskim, pokoje z widokiem na morze bardzo nas zachęcają.
30 sty 2017 - 14:02
Lubię odwiedzać Dębki i Łebę nad morzem, ale planuję zakup mieszkania bydgoszcz w najbliższym czasie. Też fajne miejsce - niedaleko są Bory Tucholskie. smiling smiley
03 lut 2017 - 06:34
pięknie jest ja to uwielbiam

published here
06 lut 2017 - 00:36
Camingi w Chałupach i Jastarni
22 mar 2017 - 07:29
W zeszłym roku byłam w Ustce i bardzo miło wspominam ten wypad. Polecam wszystkim wybrać się do Doliny Charlotty, gdzie jest ZOO i naprawdę bardzo fajnie można spędzić czas z rodziną. Zachęcam też do spróbowania Krówki Usteckiej, która jest naprawdę bardzo smaczna i to fajny pomysł na prezent lub pamiątkę z podróży smiling smiley
12 kwi 2017 - 11:47
Polecam Kołobrzeg jezdzimy tam kilka razy w roku i zawsze jest cudowniesmiling smiley Bywa ktoś tam ? Macie jakies ulubione miejsca ? Pozdrawiam smiling smiley
11 wrz 2017 - 15:53
Ja polecam Kaszuby. Ostatnio spędzałąm czas w ośrodku Debrzyno. Bardzo piękne miejsce nad jeziorem smiling smiley można wypocząć i się wyciszyć
06 gru 2017 - 13:32
Kaszuby są piękne, ale zależy który rejon na co smiling smiley

см. здесь
27 gru 2017 - 10:26
My jak jechaliśmy ostatnio nad morze do Szczecina to zatrzymaliśmy sie w Toruniu na zwiedzaniu a także postanowilismy zrobić sobie sesję zdjeciową u [www.plewicki.com.pl]
27 gru 2017 - 19:37
Jadąc nad morze, warto zainwestować w tego typu lodówkę turystyczną: [najlepszyranking.pl] :-). Żywiąc się na miejscu, w morskich knajpach, wydasz krocie. Lepszym rozwiązaniem jest zabranie prowiantu ze sobą.
05 sty 2018 - 17:03
A co powiesz na Gdynię i Willę Mewa ? Hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji blisko morza , a w okolicy znajdują się ciekawe zabytki do zwiedzania. Do tego komfort i gościnność, sami możecie sprawdzić na [www.willamewa.pl] .
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: