NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

W listopadzie do Hiszpanii?

Wysłane przez Monika 
W listopadzie do Hiszpanii?
17 sie 2012 - 11:36
Planuję ze znajomymi podróż samochodem do Hiszpanii. Niestety na urlop mogę liczyć dopiero w listopadzie. Czy to dobra pora na Hiszpanię? Jakiej pogody mogę się spodziewać?
I co, jak było? Mam urlop na początku listopada i zastanawiam się dokąd pojechać. Rozważam Hiszpanię, Grecję i Sycylię,
Druga rzecz, gdzie się ubezpieczałaś? Szukałam czegoś na Inseco (https://www.inseco.pl/ubezpieczenie-turystyczne). Oferty są spoko, ale nie mam doświadczenia z tymi firmami i nie wiem czy nie będzie później problemów z wypłatą odszkodowań itp.
Krecie, na stronie, której adres podałeś (Inseco), masz takie gwiazdki przy ofertach. Jest to ocena danej polisy. Myślę, że przy trzech gwiazdkach prawie na pewno wszystko w porządku smiling smiley
Re: W listopadzie do Hiszpanii?
14 sty 2014 - 12:05
Ja tam chętnie wybrałabym się w listopadzie do Hiszpanii - pewnie dalej będzie panować tam dobra pogoda, a już na pewno przynajmniej o wiele lepsza niż w Polsce, więc z pewnością warto się tam wybrać. Może nawet uda chwycić mi się jakąś ofertę last minute i zaoszczędzić trochę pieniędzy, które przeznaczę na zwiedzanie ukochanej Barcelony. O urlop w lato raczej będzie ciężko, chyba że pojechałabym sama, a wolę zaczekać na mojego chłopaka, zanim wróci z pracy z Niemieci wybrać się na wspólne romatyczne wojaże we dwójkę smiling smiley
07 mar 2014 - 12:57
W listobadzie w Hiszpanii z regóły jest ciepło i słonecznie ale nie upalnie. Warto jechać do tego kraju o każdej porze roku jest cudowny!
12 mar 2014 - 12:45
Biorąc pod uwagę ilę tam jest do zobaczenia, to faktycznie każda pora roku jest stosowna!
14 mar 2014 - 09:11
Jeśli chodzi o zwiedzanie to szczerze polecam Barcelonę. Piękne miasto z historią. Niesamowite budowle . Byłam w październiku i pogoda była idealna (ok 20 stopni)
17 mar 2014 - 07:10
O tak, Barcelona nie bez powodu jest taka popularna
25 mar 2014 - 15:17
W listopadzie nie jest tak gorąco, więc doskonale nadaje się ten miesiąc na zwiedzanie smiling smiley No i noce zaczynają być chłodne, chociaż w dzień możesz chodzić ubrana leciutko winking smiley
wycieczki.pl
13 cze 2014 - 12:46
W listopadzie w Hiszpanii pogoda bardzo sprzyja zwiedzaniu: w dzień jest średnio około 25, a w nocy 20 stopni. Barcelona jest cudowna o każdej porze roku, ale jeśli chcesz pozwiedzać poleciłabym też inne miejsca, np. Gironę, Malagę, Grenadę, Gibraltar, Kordobę i Sevillę. Na wypoczynek lepiej wybierz się na południe, np. na Costa Brava, Costa del Sol, Costa Dorada, Costa Blanca, Costa Verde albo Costa del Maresme - mają tam piękne plaże, albo na hiszpańskie Wyspy: Kanaryjskie lub Baleary. Jeśli szukasz noclegu lub gotowej wycieczki do Hiszpanii zajrzyj na wycieczki.pl
23 lut 2015 - 13:57
Hiszpańskie Wyspy Kanaryjskie są jak najbardziej dobre na taką porę roku.
09 mar 2015 - 08:42
W listopadzie nie byłam, ale miesiąc wcześniej czyli początkiem października było całkiem ciepło. Jak dla mnie zdecydowanie lepiej niż latem, bo bez takich upałów. Od stycznia chodzę na kurs do [www.berlitz.pl], żeby podszkolić język i za rok powiedzieć coś więcej niż tylko zapytać się o drogę winking smiley
11 maj 2015 - 19:27
Ja wolę Hiszpanię na wiosnę smiling smiley
27 maj 2015 - 21:37
w listopadzie powinno być jeszcze dosyć ciepło więc chyba warto
26 pa 2015 - 13:28
My z mężem planujemy wyjazd w listopadzie na Teneryfę z oferty [rezerwujwakacje.com.pl] Myślę, że skoro średnia temp. wynosi 25 stopni w skali roku, to powinno być okej smiling smiley
28 pa 2015 - 10:51
Ja się wybieram do Hiszpanii w grudniu, zobaczymy, hihi grinning smiley
29 pa 2015 - 08:33
Byłam w tamtym roku na przełomie października/listopada i temperatura wachała się pomiędzy 22-26 stopni. Polecam. Jest po sezonie, wiec nie ma tylu ludzi winking smiley
07 lis 2015 - 15:32
To musiałaś trafić na dobrą pogodę, bo ja byłam 2 lata temu pod koniec października i cały czas padało. Dobrze, że w Hiszpanii mają na każdym rogu bar smiling smiley nie nudziliśmy się na szczęście.
09 lis 2015 - 21:18
Takie podróżowanie musi być piękne smiling smiley Ja narazie oglądam zdjęcia na blogu podróżniczym [blogturystyka.wordpress.com] i marze sobie co chciałabym zobaczyć. Na początek chciałabym zobaczyć Grecję, bardzo ciekawią mnie te wzgórza z białymi domkami. Ale jeszcze trochę poodkładam i z pewnością się tam wybiorę smiling smiley
01 gru 2015 - 12:39
Mi się wydaję, ze po sezonie to jednak jest troszkę nudno grinning smiley w listopadzie to można skoczyć do Egiptu czy coś bo tam i tak nic się nie dzieje..
19 lut 2016 - 10:26
W Hiszpanii w listopadzie jest nawet dwa razy taniej, przynajmniej na Costa del Sol. Ceny wzrastają na Gwiazdkę i od marca - już od Wielkiego Tygodnia - są w szczycie.
11 mar 2016 - 07:14
Myślę, że na wiosnę byłoby lepiej, ale w listopadzie rówież może być w porządku. Chyba, że masz możliwość w październiku, to byłoby dużo lepiej smiling smiley
17 mar 2016 - 12:41
Też mi się tak wydaje. Tam to chyba właśnie do października jest sezon.
12 maj 2016 - 15:41
Listopad to chyba nie najgorszy czas na odwiedzenie Hiszpanii, tam jest nieco inny klimat niż u nas, więc gdy u nas robi się wyraźnie chłodniej i nieprzyjemniej, tam musi być o wiele lepiej.
18 maj 2016 - 14:32
planuję krótki wyjazd do Barcelony właśnie w jesieni, w okolicach października. dzięki za wskazówki smiling smiley
24 maj 2016 - 14:43
Hiszpania o każdej porze jest dobra smiling smiley
05 pa 2016 - 12:35
czemu nie winking smiley Przecież nie jest powiedziane że będzie padać. Hiszpania jest piękna a Barcelonę wszyscy chwalą.
06 pa 2016 - 14:15
Na pewno będzie genialnie. Ja już tęsknię za hiszpańskim słońcem winking smiley
30 sie 2017 - 07:11
E, tam a całą Polskę już znacie? Ja na przykład uwielbiam podróżowanie pociągami i poznawanie nowych miejsc. Odkąd są też biletomaty ułatwiające podróżowanie pasażerom przemieszczanie się nie stanowi takiego problemu jak dawniej.
30 sie 2017 - 09:28
Jak najbardziej. Można i w grudniu. Wtedy cena jest zdecydowanie lepsza winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: