NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Odszkodowanie za opóźniony lot

Wysłane przez Wiktoria90 
Odszkodowanie za opóźniony lot
02 cze 2015 - 11:01
Ostatnio czekałam na lotnisku blisko 4 godzin na lot i przez to spóźniłam się na ważne spotkanie. Czy mogę dochodzić odszkodowania? znalazłam taka platformę do reklamacji. Fajny pomysł ogólnie. Ktoś korzystał??

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-03 13:54 przez Wiktoria90.
Re: Odszkodowanie za opóźniony lot
05 cze 2015 - 12:55
Spróbować nie zaszkodzi smiling smiley Możesz się dodatkowo skontaktować z lokalnym oddziałem UOKIK-u, żeby zapytać, czy może to przynieść oczekiwany skutek.
08 cze 2015 - 13:05
odszkodowania dochodzićmożesz, ale nie przez żadne platformy, a po prostu u przewoścnika z którego okorzystałaś. I jak najbardziej należy się rekompensata, ale w jakiej formie to zależy od operatora. Bo raczej pieniedzy nie dostaniesz, ewentualnie zniżkę na następny lot i ładne przeprosiny. Co innego, gdyby w ogóel cie nie zabrali na pokład, na przykład, gdyby Twój bilet był zdublowany, to tak, mozna dochodzić gotówki. Ale opóźnienie da ći jedynie zniżkę - tak sadzę.
10 cze 2015 - 08:55
Przyznają bez problemu
11 cze 2015 - 07:28
eh to jest niepoważne oczywiście że musisz reklamować! nie mogą sobie robić takich jaj;/ a co gdyby to były ostatnie chwile kogoś z rodziny i spóźnilibyśmy się na pożegnanie? ja wiem że to już mało realna sytuacja ale trzeba brać wszystko pod uwagę!

23 cze 2015 - 16:21
Zacznij od reklamacji, jeśli nie zostanie uznana musisz żądać odszkodowania drogą sądową, pomogą Ci w tym specjalne firmy np. Marshal, profesjonalnie zajmują się dochodzeniem odszkodowań nawet w bardzo beznadziejnych przypadkach smiling smiley
24 cze 2015 - 07:56
daj znać jak się rozwiązała sprawa bo mnie to strasznie ciekawi

29 lip 2016 - 09:17
Walcz o odszkodowanie! Masz do tego prawo jeżeli godzina wylotu się zmieni nawet o minutę winking smiley podsyłam artykuł o odszkodowaniu za opóźniony/zagubiony bagaż: [mojpunktwidzeniablog.com] warto wiedzieć o naszych prawach i walczyć o swoje!
01 kwi 2017 - 18:53
Jak najbardziej możesz, tutaj masz wyszczególnione za jakie rzeczy związane z lotami można domagać się odszkodowania - [www.solace.pl] - zresztą firma Solace jest dość skuteczna w tym co robi więc jakbyście potrzebowali pomocy to spokojnie można się na nich powołać, aby uzyskać odpowiedniej wielkości zadośćuczynienie. Co ważne nie podchodźcie do tematu, a szkoda zachodu, bo to wam się należy, a firma większosć formalności załatwi za was.
07 kwi 2017 - 11:35
tylko czekać jak za waszymy złotymi radami pasażerowie wiecznie spóźnionego PKP zaczną masowo rzucać się do sądów w pogoni za odszkodowaniami.
07 lis 2017 - 11:08
ale jeśli jest taka możliwość to czemu nie skorzystać

taka zawartość
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: