NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Plany na wakacje?

Wysłane przez angess 
Plany na wakacje?
11 kwi 2018 - 14:04
Hej, macie już plany na tegoroczne wakacje? Ja myslę nad tym, aby wybrać się do Hiszpanii z biurem podróży Travel Planet [www.travelplanet.pl]
juka
Re: Plany na wakacje?
12 kwi 2018 - 13:30
Ja jak co roku nad Bałtyk jednak, zapowiada sie fantastyczne lato - oby prognozy się sprawdziły! Mąż i syn na Cpt Morgana a ja jak foka na plażę grinning smiley
19 kwi 2018 - 08:44
My w tym roku wybieramy się nad nasze piękne polskie morze. winking smiley Koleżanka poleciła nam wczasy nad morzem z basenem [www.baginscyspa.com.pl], więc nawet jeśli byśmy mieli kiepską pogodę to nie będzie miejsca na nudę, bo i tak będziemy mogli popływać. Jedziemy z dzieckiem, to wiadomo, że musimy mu dobrze zorganizować czas. Okolica jest podobno piękna i spokojna, więc z mężem odpoczniemy od codziennych obowiązków.
23 kwi 2018 - 16:09
W tym roku razem z narzeczoną jedziemy do Lyonu. Znalazłem nawet ciekawą ofertę wycieczkową do tego miejsca na [tripkiller.pl] i już nie mogę się doczekać wyjazdu Smile . To bardzo ładne francuskie miasto słynie z wyrobu najlepszych gatunków sera, oraz różnych rodzajów wina czerwonego.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-24 10:10 przez Skowarek.
24 kwi 2018 - 14:01
W tym roku jadę pierwszy raz do Krakowa w ramach urlopu wakacyjnego, z czego bardzo się cieszę, bo to jedno z niewielu miast w Polsce, którego nie miałam okazji zwiedzić, a słyszałam i czytałam mnóstwo dobrego o nim. No i dodatkowo cieszy fakt, że jest położony blisko gór, więc jak zachce mi się wędrówki po szczytach, będę miała dość niedaleko winking smiley
26 kwi 2018 - 13:54
agness58 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> W tym roku jadę pierwszy raz do Krakowa w ramach
> urlopu wakacyjnego, z czego bardzo się cieszę,
> bo to jedno z niewielu miast w Polsce, którego
> nie miałam okazji zwiedzić, a słyszałam i
> czytałam mnóstwo dobrego o nim. No i dodatkowo
> cieszy fakt, że jest położony blisko gór,
> więc jak zachce mi się wędrówki po szczytach,
> będę miała dość niedaleko winking smiley

Polecam Ci też Lublin, bardzo fajne miejsce i wiele rzeczy do zobaczenia. Gdybyś szukała taniego noclegu to polecam [www.noclegi-urocza5.pl], urokliwe miejsce i położone w okolicy miejsc wartych zobaczenia.
29 kwi 2018 - 11:30
Warto korzystać z tańszych biletów, jeśli nie chcemy zubożeć podczas wakacji. Na przykład tanie loty Londyn to dobry pomysł, by oszczędzić trochę kasy. Warto wziąć to pod uwagę, jeśli chcemy wybrać się do UK.
02 maj 2018 - 07:16
My w tym roku zdecydowaliśmy się na Zakhyntos.

Poszukujesz sprawdzonego endokrynologa? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.
Endokrynolog Warszawa
03 maj 2018 - 11:31
czy Indonezja to dobry pomysł na wakacje? patrząc na zdjęcia wyspy Bali [duabenua.com] jest moc. ktoś powie coś więcej czy Indonezja to dobry wybór z osób, które tam były : )?
07 maj 2018 - 16:06
Nie zapomnijcie kupić okulary przeciwsłoneczne przed wyjazdem, bo za granicą to nie wiadomo na jakie podróbki się trafi. Widziałam niezłą ofertę na stronie [iokulary.pl] Same markowe, dobrych firm, o wysokiej jakości materiału. Warte uwagi.
10 maj 2018 - 12:03
hajdi Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> czy Indonezja to dobry pomysł na wakacje?
> patrząc na zdjęcia wyspy Bali
> jest moc.
> ktoś powie coś więcej czy Indonezja to dobry
> wybór z osób, które tam były : )?

Nie byłam, ale chętnie bym to zmieniła smiling smiley
11 maj 2018 - 09:00
Ja byłem w tamtym roku w Krecie i mogę bardzo polecić ten kierunek. Pogoda piękna, dużo plaż można zwiedzić piękne stare zabytki i przede wszystkim piękne widoki.
11 maj 2018 - 09:40
Ja najchętniej spędziłabym wakacje w Polsce, bo w sumie dawno nie miałam okazji odwiedzić jakiegoś interesującego miejsca. Do tej pory jeździłam przede wszystkim nad morze, w góry. Całkiem niedawno byłam w Rabce-Zdrój (naprawdę urocze miejsce) i odwiedziłam z dziećmi tamtejszy Rabkoland (może zaciekawi kogoś strona https://www.rabkoland.pl/), który okazał się dla nic ciekawą atrakcją. W sumie nie mam jeszcze konkretnych planów na wakacje, a jakby nie było zaczynają się one już całkiem niedługo. Muszę szybko coś wymyślić. winking smiley
18 maj 2018 - 10:42
Niestety w tym roku jeszcze brak planów, nie mam na razie pomysłu, może trafi się jakiś spontaniczny wyjazd.
22 maj 2018 - 09:10
Planujemy skoczyć na krótki urlop do [zamek-rydzyna.com.pl] Mamy zamiar wybrać to miejsca na organizacje naszego wesela smiling smiley Posiadają kilka sal i własna restauracje. Dodatkowo tereny malownicze.
23 maj 2018 - 10:27
niestety planów jeszcze brak, ale bardzo mi się marzy pojechanie na jakąś wyspę i zwiedzenie jej autem
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: