NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

pożyczka internetowa

Wysłane przez biannka44 
pożyczka internetowa
05 lut 2018 - 15:25
Firma pożyczkowa pożyczki online to nowość na rynku pożyczek, ale już zdążyła zdobyć uznanie wśród klientów. Pożyczki mogą być w wysokości nawet 10 tysięcy złotych, a całą spłatę możesz rozłożyć na wygodne 24 raty. Do otrzymania pożyczki wystarczy dowód osobisty. Wypełnij prosty formularz dostępny online i przekonaj się, jak sprawnie możesz otrzymać pożyczkę bez wychodzenia z domu.
Re: pożyczka internetowa
05 lut 2018 - 16:50
Z tymi pożyczkami radzę uważać, łatwo się zadłużyć sad smiley
06 lut 2018 - 11:53
Czy ja wiem. To nie jest dziki zachód z lat 90 czy końcówki 2010 roku. Obecnie prawo obliguje firmy pożyczkowe do dokładnego podawania RRSO (co widać w reklamach w TV) a i maksymalne oprocentowanie nie jest już tak wysokie jak kiedyś. Konkurencja na rynku jest duża więc wiele firm oferuje promocyjne darmowe pożyczki, których listę znajdziesz w rankingu pożyczek przez internet (takie z RROS 0%). Tragedii nie ma ale jeśli ktoś nie jest pewny czy będzie miał na terminowy zwrot to niech lepiej nie pożycza bo rzeczywiście można wpaść w tarapaty.
09 lut 2018 - 14:08
Jeśli ktoś jest odpowiedzialny i wie, jakie ryzyko niesie zaciąganie pożyczek, to na pewno poradzi sobie ze spłatą takiej chwilówki. Obecnie można spotkać nawet chwilówki na 60 dni: http://www.chwilowki360.pl/wiedza/241/chwilowka-60-dni-na-splate. To bardzo dobra opcja dla każdego, kto nie ma zdolności kredytowej lub potrzebuje pieniędzy na dłuższy czas.
19 lut 2018 - 21:37
Po co przepłacać jeśli w banku Raiffeisen można dostać zajefajną pożyczkę. Jest to 4 tys nieoprocentowane które można oddawać przez 2 lata. Prowizja dla banku to tylko 120zł
21 lut 2018 - 10:37
Na [sowapozyczkowa.pl] możesz porównać oferty wszystkich firm pożyczkowych i wybrać tą najkorzystniejszą. Wydaje mi się, że to dobra metoda na to by zaciągnąć pożyczkę i oddać jak najmniej.
26 lut 2018 - 09:25
Ja korzystałam z pożyczki na LatwyKredyt.pl. Szybka decyzja, nawet do 15 minut, ale jesteśmy weryfikowani. Mamy też możliwość wcześniejszej spłaty przed datą określoną w umowie.
11 mar 2018 - 19:14
Po co przepłacać jeśli w banku Raiffeisen można dostać zajefajną pożyczkę. Jest to 4 tys nieoprocentowane które można oddawać przez 2 lata. Prowizja dla banku to tylko 120zł
27 mar 2018 - 21:55
Pożyczki internetowe potrafią być korzystne, niestety jest sporo haczyków, dlatego trzeba bardzo uważać z ich wyborem, najbardziej pomocne mogą okazać się rankingi, jednym z największych, które są ogólnodostępne jest na [pozyczasz.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: