NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Gdzie na narty?

Wysłane przez mimi 
Gdzie na narty?
08 gru 2017 - 13:32
Planujemy z mężem wyjechać na ferie na narty, przeglądamy oferty wyjazdów na [www.primoris.pl] ale nie bardzo wiemy, gdzie warto jednak pojechać. Czy ktoś z Was może był a którymś z tych miejsc i może podpowiedzieć gdzie warto jechać?
Re: Gdzie na narty?
22 sty 2018 - 08:25
Myślicie że oferta [www.solny.com.pl] na ferie zimowe jest ciekawa? Trafiłam ostatnio i bardzo mnie zaciekawiła!
Re: Gdzie na narty?
13 cze 2018 - 10:35
Ja z rodzinką wyjechałam do Alp na narty. Cudowne miejsce oraz niezapomniane przeżycie. Do tej pory znałam Alpy tylko z filmów i opowieści. Nie zawiodłam się – było naprawdę cudownie.

Nie chcieliśmy sami tego organizować, dlatego skorzystaliśmy z oferty firmy Beskid Travel [www.beskidtravel.pl] i byliśmy bardzo zadowoleni. Super obsługa, wykwalifikowani pracownicy… czego chcieć więcej. Bardzo polecam!
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: