NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wakacje 2017

Wysłane przez Miszka 
Wakacje 2017
29 cze 2017 - 11:25
Hej dziewczyny! Gdzie wybieracie się na wakacje w tym roku? Ja zwiedziłam już prawie całą Europę i nie wiem co wybrać tym razem. Podpowiecie mi? smiling smiley
Re: Wakacje 2017
04 lip 2017 - 23:39
Nie wiem jakie klimaty cię interesują i gdzie dokładnie już byłaś, czy chcesz ponownie uderzyć do któregoś kraju tylko w inne miejsce czy chcesz wyruszyć do kraju w którym jeszcze nie byłaś?

Z wycieczek po europie to Rumunia, Lwów, Węgry, Wilno można znaleźć na np. pierwszej lepszej z stronie z wyszukiwarki: [www.kresy.com]
Jakaś Chorwacja, czy może inne kraje to już należy szukać na jakiejś itaka czy innym portalu. No chyba, że planujesz pojechać np. samochodem czy innym środkiem transportu na własną rękę ?

Powiedz więcej szczegółów a coś doradzimy.
05 lip 2017 - 13:18
My w tym roku wybieramy się nad morze Bałtyckie, wynajęliśmy domki w Łebie i będziemy całe 2 tygodnie blisko przyrody i morza. Znajomi tam spędzali urlop w zeszłym roku i bardzo sobie chwalili smiling smiley
20 lip 2017 - 10:38
No i decyzja podjęta. Włochy <3
20 lip 2017 - 11:23
Ja tego roku podróżuje po Polsce.
21 lip 2017 - 09:58
Polska, a ściślej pisząc Małopolska. Mój facet znalazł fajny folwark w Mszanie Dolnej - [www.folwarkstarawiniarnia.pl] w którym podobno mają dobre winko winking smiley Generalnie w tej części kraju jest co robić, więc będziemy aktywnie wypoczywać.
27 lip 2017 - 11:20
A ja zastanawiam się nad wypadem w Sudety.
27 lip 2017 - 16:32
Lubię wypady nad polskie morze, w tym roku postawiłam na Łebę. Znajoma poleciła mi kwatery Łeba. Zachwalała, że domki są komfortowe, położone w spokojnej, zielonej okolicy. Naprawdę tam wypoczęła.
31 lip 2017 - 09:44
Ha, nie no, jak jedziesz nad morze, to rzuć okiem na to http://mag.net.pl/modnie-na-plazy-trendy-ubior-na-lato-nad-morzem/ - artykuł o trendach w modzie plażowej. W końcu na plaży też trzeba się pokazać smiling smiley
31 lip 2017 - 10:05
Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na wakacje, warto zajrzeć na stronę [www.adventure24.pl] To agencja podróżniczo-trekkingowa, która organizuje wyprawy górskie w różne egzotyczne miejsca. Może akurat coś cię zainteresuje smiling smiley
07 sie 2017 - 14:52
Ja w tym roku byłam już tydzień na mazurach a we wrześniu wybieram się na kilka dni do siostry, która mieszka w Niemczech. Zastanawiam się czy nie wysłać części swoich rzeczy kurierem i skorzystać z oferty tego brokera [www.szybkikurier.eu]. Proponują niskie ceny i mają dobrą opinię wśród klientów. Będę jechać sama pociągiem więc to chyba praktyczne wyjście z sytuacji, co sądzicie ?
13 sie 2017 - 07:50
Mało osób odbiera Niemcy jako miejsce do spędzania wakacji, a ja na przykład uważam, że jest tam co zwiedzać. Wystarczy wynająć jacht: [www.globtourist.com] i popływać trochę po ich wodach. Moim zdaniem będzie to strzał w dziesiątkę, a wakacje na pewno będą udane.
14 sie 2017 - 08:27
W tym roku podróżujemy po Polsce, a za rok mamy w planach bardziej poszaleć i udać się do Azji smiling smiley
16 sie 2017 - 13:28
Kurcze mam ten sam problem. Urlop tuż tuż, last minute nie ma żadnych fajnych a szkoda tak w domu przesiedzieć. Już nie wspomnę o tym, że oferty z biur są albo kosmicznie drogie albo Egipt czy Tunezja... gdzie przyznam się szczerze trochę boję się jechać. Tyle się słyszy w telewizji. A Polskę zwiedziłam wzdłuż i szerz więc też tak średnio... Co myślicie o Bułgarii albo Gruzji?

Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy...
17 sie 2017 - 06:55
No tak Bułgaria bardzo pięknie tam jest , byłam w tamtym roku i polecam , a teraz byłam z mężem i dziećmi w Sopocie , bardzo dużo atrakcji dla dzieci a także i my znaleźliśmy coś dla siebie , poza tym kolega załatwił nam nocowanie u Bogdana( bardzo ładny i przestronny apartament) w samym centrum , bardzo blisko do plaży , a jak wiemy że z dziećmi trzeba szukać blisko żeby nie marudziły że daleko trzeba iść . No jednym zdaniem bardzo mi się podobało i chętnie tam wrócę za rok [sopotnocleg.eu] , polecam.
18 sie 2017 - 10:21
A może Polska w takim razie? U nas też jest przecież wiele bardzo fajnych miejsc na wakacje, jak chociażby nasze morze smiling smiley My bylismy całkiem niedawno z mężem w Mielnie, tam sobie wyhaczylismy świetny pakiet w hotelu Unitral smiling smiley
11 wrz 2017 - 15:40
Też myślę, że Polska to świetne miejsce na wakacje, niedawno byłam na urlopie na kaszubach w ośrodku debrzyno, można tam super spędzić czas razem z rodziną, mają nawet mini zoo smiling smiley
15 wrz 2017 - 14:28
I znowu musimy wszystkie teraz wrócić do szarej rzeczywistości. No nic, trudno. Pozostaje nam już zacząć planować następne wakacje. Ja chyba wybiorę się w Beskidy. Akurat o noclegach Istebna czytam teraz na stronie hotelu Złoty Groń, wydaje się spoko, wręcz luksusowo. Czy któraś z Was korzystała kiedyś z tej oferty i mogłaby podzielić się wrażeniami?
16 pa 2017 - 10:05
No niestety :/ szara rzeczywistość sad smiley ja w tym roku byłam z mężem i dziećmi w Bułgarii w SB , a także w Bieszczadach . I chyba znowu pojedziemy na jakiś weekend . A tym bardziej ,ze oprócz pięknych i zapierających dech w piersiach widoków , bardzo do gustu przypadł nam Dom Gościnny Borsuczyna - świetny pensjonat , blisko szlaków z widokami na stoki Jasła winking smiley
26 pa 2017 - 18:44
W te wakacje korzystałam z lotnika we Wrocławiu, znajomy polecił mi parking koło lotniska: [www.parkingrondo.pl] ja teraz też mogę go polecać, naprawdę super obsługa.
03 lis 2017 - 13:15
Jeśli chodzi o ciekawe miejsca na wakacje, to myślę, że także Krosno jest godne polecenia. Możecie przejrzeć sobie zabytki krosna. Uważam, że jest ich naprawdę sporo, więc nudzić się w tym miejscu nie będziecie.
10 lis 2017 - 11:59
My w tym roku byliśmy na wakacjach z rodziną w Borach Tucholskich i był to świetny wybór.
Co roku jeździliśmy nad morze, leżeliśmy na plaży, a w tym postanowiliśmy wybrać się do lasu i aktywnie spędzić czas.
[www.sciernisko.pl] - świetna Agroturystyka, z mnóstwem atrakcji dla dzieciaków, naprawdę miło wspominam ten czas i myślę, że to miejsce będzie często przez nas odwiedzane.
10 lis 2017 - 21:11
Tegoroczne wakacje już za mną - czas rozejrzeć się za miejscem, w którym mogłabym spędzić przyszłoroczne. Czy Krosno będzie odpowiednim wyborem? Tutaj: zabytki Krosna widzę, że znajduje się w nim masa atrakcji: między innymi Centrum Dziedzictwa Szkła czy Wieża Portiusa...
13 lis 2017 - 12:42
Ja w tym roku wybrałem apartamenty ustroń i byłem bardzo zadowolony, dwa tygodnie odpoczynku i beztroski to było to czego potrzebowałem. Pozdrawiam serdecznie!
11 sty 2018 - 14:29
Z małymi dziećmi byliśmy w apartamentach w Darłowie - [plater74.pl]. Polecam!
11 sty 2018 - 15:11
Ja zawsze ciekawe pomysły na wakacje znajduje w artykułach takich jak ten - https://ekantor.pl/w-swiat-z-ekantor-pl-2-z-wizyta-na-kubie-i-w-meksyku-relacja-z-podrozy-autostopem-po-ameryce-lacinskiej/ . Myślę, że jest to jakiś sposób na wyszukanie miejsc na świecie, które warto odwiedzić.
13 lut 2018 - 12:34
Ja w ostatnie wakacje bardzo polubiłam kitesurfing , w tym roku na pewno wrócę i będę dalej trenować, świetna sprawa, próbowałyście?
21 lut 2018 - 22:54
Dobrze wspominam.
22 lut 2018 - 08:42
Kurierem wysyłka rzeczy na wakacje? Z tym się nie spotkałam grinning smiley. Ale jak szukasz taniego kuriera to polecam [shipcenter.pl]
22 lut 2018 - 10:30
My byliśmy w tym roku na wypoczynku w Beskidzie Śląskim, może nie tak popularne miejsce na wypoczynek ale też warte polecenia. Zatrzymaliśmy się na kilka dni w hotelu [www.wroblowka.com.pl] gdzie mieliśmy rewelacyjne warunki do pobytu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: