NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

rodzinne wakacje 2017

Wysłane przez Wiola 
rodzinne wakacje 2017
11 cze 2017 - 13:55
Jakie miejsca polecacie na rodzinne wakacje?

Rok temu byliśmy w Pieninachsmiling smiley świetna sprawa, wszystkim polecam bo piękny górzysty teren. Tanio. Przynajmniej jak porównamy czy to z morzem czy Tatrami. Jak za 300 zł w szczycie ma się luksusowy apartamentsmiling smiley Pienińska Ostoja czy Ostoja Jaworki obok bo o tych apartamentach mówię niedaleko Szczawnicysmiling smiley
Re: rodzinne wakacje 2017
12 cze 2017 - 13:30
Pieniny to dobry kierunek. Moim zdaniem warto też pojechać nad morze.
14 cze 2017 - 17:32
Mazury to też dobra opcja.

15 cze 2017 - 20:14
Najlepiej wybrać jakieś fajne , pełne atrakcji miejsce ale zarazem spokojne żebyście mogli wszyscy odpocząć. A wiesz na co wydajemy na wakacjach najwięcej ? Jeśli nie to polecam sprawdzić [www.ferratum.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-15 20:17 przez yolka.
19 cze 2017 - 09:21
Najwięcej to się chyba wydaje na zakwaterowanie...
20 cze 2017 - 13:54
Z pewnością warto wybrać się całą rodziną nad morze. z atrakcji, oczywiście poza wylegiwaniem się na plaży, warto wymienić zwłaszcza rejs jachtem - widoki są niezapomniane. Jeśli planujecie wakacje poza krajem, to tutaj [www.yachtguru.pl] powinnyście znaleźć odpowiedni jacht - można tam łatwo wynająć jacht choćby w Chorwacji, Grecji, czy Włoszech.
21 cze 2017 - 07:09
a polecacie jakies konkretne miejscowki?
18 sie 2017 - 10:27
\\

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-03 20:25 przez lukrowana.
25 sie 2017 - 11:32
My w lipcu byliśmy na Mazurach, a konkretniej w Augustowie przez tydzień. Teraz szykujemy się jeszcze w przyszłym tygodniu na parę dni w góry.
03 wrz 2017 - 20:26
A my całą naszą 4, z dwójką dzieciaków, byliśmy nad naszym morzem smiling smiley Wiadomo, że szukalismy takiego hotelu żeby dzieci miały naj najbardziej komfortowe warunki. I trafiliśmy na hotel Unitral w Mielnie. Rewelacyjne miejsce
04 wrz 2017 - 20:13
ja nadal czekam na last minute grinning smiley

12 wrz 2017 - 06:39
Jeśli nie wiecie gdzie wybrać się na rodzinne wakacje, koniecznie przeczytajcie artykuł: [abcporady.pl] - czyż Beskidy nie są idealnym miejscem na wypoczynek z dziećmi?
15 lis 2017 - 12:25
A co myślicie o wczasach dla seniora? Zastanawiam się nad tym, aby wysłać rodziców na 10 dni na wczasy, na których będę wiedziała, że będą mieli idealną opiekę. Z polecenia myślę o tym ośrodku [augustow-bt.pl], wczasy w Augustowie. Myślę, że będą zadowoleni smiling smiley
15 lis 2017 - 12:46
ja jeszcze nie byłam na Mazurach, ale planuję tam jechać z moją przyjaciółką Kasią na majówkę smiling smiley a w tym roku 2 razy Bałtyk ! smiling smiley niestety tylko weekendowo, ale kąpiel w morzu zaliczona grinning smiley
21 lis 2017 - 14:30
Rodzinnie to udać się można zapewne wszędzie, byleby tylko dla dzieciaków były atrakcje, a przecież każdy rodzic woli widzieć młodych aktywnie spędzających czas, aniżeli przed ekranem telefonu, czy czego innego. Dlatego z większością lokacji jest ten problem, że poza tanimi budami z jedzeniem, obskurnym bilardem i kiczowatym salonem gier oraz dużą ilością piasku, to ciężko o sensowne atrakcje, chyba, że się człowieka przyszpili do pokładu - [www.stenaline.pl] - i da masę ciekawych atrakcji na miejscu w trakcie podróży. Wtedy nawet weekendowy wypad z dziećmi to totalna frajda i kreatywnie spędzonych czas dla wszystkich. I to niezależnie od pory roku!
19 gru 2017 - 13:36
My wakacje spędzamy razem głównie nad morzem. Ale w tym roku na ferie zimowe chcemy pierwszy raz jechać na narty z [www.primoris.pl]. Co prawda jeszcze nikt z nas nie potrafi jeździć, ale jestem pewna, że na pewno się nauczymy. A wspólnie spędzony czas jest najlepszym sposobem na wypoczynek.
08 sty 2018 - 08:39
My wybraliśmy się do Słowacji na baseny termalne. Świetna sprawa, idealne na weekendowy wypad.
20 mar 2018 - 13:33
...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-20 13:36 przez pati88.
26 mar 2018 - 07:48
Byliśmy na Mazurach popływać na łodzi było super. Jak tylko cumowaliśmy w Giżycku to zawsze chodziliśmy na posiłki do [baromega.pl] gdzie potrawy były smakowite i świeże.
30 mar 2018 - 21:27
Ja zeszłe wakacje spędziłam z narzeczonym w Indonezji, to był niezapomniany urlop. Romantyczne chwile na opustoszałej wysepce, nurkowanie wśród przepięknych raf koralowych, wspinaczka i podziwianie wulkanu z bliska. Do tego zupełnie obca kultura, kuchnia...wszystko to sprawiło, że pragnę znowu tam wrócić,bo jest jeszcze tak dużo rzeczy do zobaczenia. Znalazłam biuro, które specjalizuje się w wycieczkach w te rejony [duabenua.com] oferta to nie tylko leżenie na przyhotelowej plaży, można \"od kuchni\" zobaczyć jak wygląda życie na tych wyspach. Co myślicie? Ktos może korzystał z usług tego biura?
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: