NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Długie weekendy: czerwiec i sierpień

Wysłane przez Miszka 
Długie weekendy: czerwiec i sierpień
30 maj 2017 - 10:24
Cześć! Za chwilę będzie długi weekend (Boże Ciało) i w sierpniu też (15 jest święto). Bierzecie sobie wolne? Co planujecie?
Re: Długie weekendy: czerwiec i sierpień
06 lip 2017 - 12:06
W maju i czerwcu nie miałam okazji nigdzie wyjechać ze względu na obowiązki służbowe ale w sierpniu planuje już kilka dni poza miastem smiling smiley Jeśli chodzi o miejsce to spodobała mi się oferta Kudowa-Zdrój hotel, uroczy pensjonat o klasycznym charakterze. Możliwość noclegu w komfortowych pokojach i skorzystania z wyżywienia. Dodatkowo wiele ciekawych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Czy ktoś z Was miał już okazję odwiedzić ten pensjonat i podzieli się opinią ?
25 lip 2017 - 08:48
Mi się marzą Mazury w sierpniu, mam nadzieję, że pogoda dopisze smiling smiley
27 lip 2017 - 11:54
ja niedawno pojechałam na weekend z mężem do super klimatycznych apartaments in lublin było wspaniale , piękne miejsce w pobliżu Zamku i śliczny deptak. Uwielbiam tak spędzać wolny czas zwiedzając i poznając nowe miejsca. A Wy gdzie jeździcie? Polecacie jakieś miejsca do zwiedzania warte zobaczenia?
07 lis 2017 - 11:42
to bardzo ładne miejsce fakt

kliknij stronę
07 lis 2017 - 15:02
Lecimy do Toskani <3

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-07 15:03 przez candi12.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: