NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

ubezpieczenie podróży

Wysłane przez Eliza32 
ubezpieczenie podróży
15 maj 2017 - 13:03
Witajcie ! Piszę do Was z pytankiem bo wybieram sie na wyjazd zagraniczny i muszę wybrać jakies ubezpieczenie poradzcie mi coś . Myślałam nad czyms takim http://nrnf.pl/ubezpieczenia-turystyczne/ jak myslicie? dyżym plusem jak dla mnie jest to że mozna załatwić to online . Doradźcie mi coś bo jeszcze nie brałam ubezpieczenie tak i nie jestem pewna a moze ktoś z Was jest w temacie zorientowany smiling smiley
Re: ubezpieczenie podróży
21 maj 2017 - 16:10
Ubezpieczenie podczas podroży to obowiązek moim zdaniem, ale uważam też, że każdy z nas powinien się ubezpieczać na życie, to też pewna forma inwestycji na przyszłość. Ja ze swojej strony polecam produkty firmy [www.viennalife.pl]. Korzystne warunki, sama firma też godna polecenia, działają aż w 25 krajach.
Re: ubezpieczenie podróży
26 maj 2017 - 06:49
W takim np. Egipcie to i najlepsze ubezpieczenie nie pomoże...
Re: ubezpieczenie podróży
18 cze 2017 - 09:33
Jest potrzebne czasem takie coś. Warto ubezpieczać swój bagaż. Czasem takei skórzane plecaki damskie sprawdzają się bardzo dobrze na różne podróże. Zerknij na propozycje na: www.supergalanteria.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.
Re: ubezpieczenie podróży
04 lip 2017 - 12:56
Jako studentka zawsze kupuję sobie kartę ISIC i takie ubezpieczenie kosztuje mnie niecałe 100 zł. Oczywiście są inne możliwości i można o nich poczytać na blogach podróżniczych.
Re: ubezpieczenie podróży
08 pa 2017 - 17:20
Ja każdą swoją dłuższą lub dalszą podróż ubezpieczam, wolę nie zostawiać tak ważnej rzeczy jak swoje zdrowie i finanse na pastwę losu. Ubezpieczenie turystyczne w PZU to kilka złotych dziennie, więc nie boli kieszeń, a na wypadek nieszczęścia jest się zabezpieczonym bardzo dobrze.
Re: ubezpieczenie podróży
10 pa 2017 - 13:22
avatar
Moim zdaniem warto się ubezpieczyć, nigdy nic nie wiadomo !! Polecam wpisać : ubezpieczenie turystyczne na jakieś stronce z ubezpieczeniami i można znaleźć na prawdę świetne opcje!
Re: ubezpieczenie podróży
13 pa 2017 - 05:30
Oczywiście że warto, a ja mam nawet dodatkową polisę na życie i emeryturę w III filarze https://www.aegon.pl/Strona-glowna/Emerytura/O-Funduszu/ bo nie wiadomo jak będzie z emeryturami z ZUS za kilka latZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-13 05:32 przez malinowa33.
Re: ubezpieczenie podróży
14 pa 2017 - 15:55
warto ubezpieczyc sie duzo wczesniej !


Re: ubezpieczenie podróży
27 lut 2018 - 12:19
Ja ostatnio na kilkudniowy pobyt za granica ubezpieczałam się w ING banku i mieli bardzo dobre warunki. Mój mąż wykupił to ubezpieczenie przez internet, tego samego dnia, którego wylatywaliśmy i nie było żadnych problemów.
Re: ubezpieczenie podróży
28 mar 2018 - 19:53
Ja na wakacje zawsze wyjeżdżam z konsorcjum.pl i oni mają w cenie wszystkie potrzebne obezpieczenia. Od nieszczęśliwych wypadków, bagażowe, od chorób.... Dobra organizacja i wszystkie potrzebne ubiezpieczenia dają poczucie bezpieczeństwa podczas podróżowania.
Re: ubezpieczenie podróży
14 kwi 2018 - 11:35
Nie wyobrażam sobie wyjechać gdzieś i wcześniej się nie ubezpieczyć. Przypadki chodzą po ludziach a wiadomo, że każda pomoc kosztuje i to nie mało. Ja ostatnio szukałam w sieci dobrego ubezpieczenia medycznego i natrafiłam na najbardziej dla mnie odpowiednie tutaj [polisoteka.pl] . Z tego co widziałam na stronie w ofercie mają również ubezpieczenia turystyczne. Warto sobie je sprawdzić.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: