NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

wyjazd na majówke

Wysłane przez Eliza32 
wyjazd na majówke
12 kwi 2017 - 11:45
Witajcie! jakie macie pomysly na weekend. Uwielbiam z mężem podrózować poznawać nowe miejsca , hotele i restauracyjki teraz planujemy gdzieś wyskoczyć i zastanawiamy się dokąd. Mąż znalazł fajne miejsce apartaments lublin i zastanawiamy sie czy tam nie wybrać się , jest to piękny region wiele miejsc do zwiedzania jak myślicie ?
Re: wyjazd na majówke
12 kwi 2017 - 11:56
ja zostaję w mieście. jak będzie ładnie pojadę gdzieś rowerem smiling smiley
13 kwi 2017 - 09:04
Majówkę można też na przykład połączyć z wieczorem kawalerskim, a wiadomo, że wieczór kawalerski na quadach to coś, co mężczyźni lubią najbardziej więc warto pomyśleć o tego rodzaju rozrywce w ostatnich dniach na wolności;-)
12 maj 2017 - 17:39
A wybieracie się gdzieś na długi weekend w czerwcu ? Majówka nie była najlepsza pod kątem pogody, mam nadzieję, że kolejny długi weekend będzie już słoneczny i ciepły smiling smiley Planujemy z narzeczonym wybrać się do Wrocławia i znajoma poleciła nam te apartamenty [www.apartments-wroclaw.com]. Dogodna lokalizacja w centrum, bardzo wysoki standard. Może znacie to miejsce i możecie podzielić się swoimi odczuciami ?
26 maj 2017 - 10:12
Niedawno auto nowe kupiliśmy coś takiego [noweuzywane.eu] tylko w innym kolorze i czas przetestować je w trasie, czy do Zakopanego można jechać w ciemno, czy lepiej wczesniej coś sobie zarezerwować? jak jest teraz z obłożeniem pod koniec maja?
13 cze 2017 - 13:18
Wyjazdy różnego rodzaju są fajne. Na takie wyprawy może się przydać torba na ramię taka jak tutaj: [supergalanteria.pl] . Sprawdzają się potem idealnie do podróży różnego rodzaju. Osobiście dużo podróżuje i takie gadżety, dodatki galanteryjne sprawdzają się bardzo fajnie.
14 cze 2017 - 12:51
04 lip 2017 - 23:40
My w tym roku planujemy wyjazd na Chorwację, co 2 lata tam jeździmy w różne jej rejony.
21 lip 2017 - 16:34
Niezla opcja, nie tylko na majowke, moze byc wynajem aut długoterminowy - na jakis tydzien, albo i dwa mozna sobie wynajac auto - kombi takze i w ten sposob zwiedzic Polske wzdluz i wszerz. Moze byc to naprawde dobra okazja aby poznac nasz piekny kraj.
07 lis 2017 - 11:41
moim zdaniem to dobra opcja

więcej o autorze
08 sty 2018 - 10:09
A wiecie już, gdzie będziecie spać? W Polsce jest wiele pięknych miejsc, a jeśli chodzi o noclegi to polecam odwiedzić stronę http://www.hotelewam.pl/. To naprawdę wyjątkowe hotele z ofertą, która wielu z Was na pewno przypadnie do gustu. Warto o nich poczytać - myślę, że będzie to naprawdę dobry wybór.
19 sty 2018 - 08:00
Planujecie już tegoroczną majówkę? Myślę, że te kilka dni wolnego warto wykorzystać na wyjazd gdzieś poza granice naszego kraju. Maj to idealna pora na odwiedzenie Szwajcarii, Włoch, albo Hiszpanii. Ja wybieram się do Szwajcarii pociągiem, bo jedziemy w grupie kilku osób i wyhaczyliśmy nieco tańsze bilety grupowe na https://www.europodroze.pl/. Osobiście nie mogę się doczekać, bo rzadko kiedy mam okazję podróżować poza granicami kraju. winking smiley
19 sty 2018 - 11:32
mnie bardzo marzy się wyjazd na majówkę do Włoch, ale na razie nie zaczęłam jeszcze planować, bo najpierw czekam na atrakcyjne ceny lotów
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: