NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaki laptop do pracy?

Wysłane przez nina23 
Jaki laptop do pracy?
29 sty 2017 - 15:24
Czy znacie się na laptopach? I jaki laptop macie do pracy? Bo ja właśnie zastanawiam się, jaki sobie kupić i nie mogę się zdecydować, ponieważ niezbyt dobrze się znam na tych parametrach technicznych. Znalazłam coś takiego: [www.morele.net] i zastanawiam się, czy jest dobry? A jest to HP ProBook 440 G3. Może któraś z Was go ma i mogłaby wyrazić swoją opinię o nim?
Re: Jaki laptop do pracy?
15 lut 2017 - 10:13
Decydujący jest budżet. Wiadomo, że najlepiej od razu postawić na zaawansowaną konfigurację, coś na tym poziomie, jak tutaj - [www.morele.net] Nawet jeśli masz możliwość to weź na raty. Po prostu dobra konfiguracja nie będzie sprawiała problemów. Inna sprawa, że tylko na takim sprzęcie odpalisz zaawansowane programy.
17 lut 2017 - 13:39
Warto oprócz na parametry, spojrzeć na same gabaryty. Czy dany model nie jest za ciężki. Jest to przecież istotne, jeżeli trzeba będzie z nim jeździć po mieście

--
hurtownia odzieży outlet

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-17 13:40 przez bocadilla.
18 lut 2017 - 04:45
Do pracy to wystarczy byle jaki tongue sticking out smiley
28 lut 2017 - 12:26
Pamiętam jaki wspaniały sprzęt dali mi kiedy podjęłam pierwszą pracę podczas studiów. Zawsze był kwadrans dodatkowej przerwy zanim laptop się w końcu uruchomi smiling smiley

--
automat smt

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-28 12:27 przez saca.
03 mar 2017 - 09:54
też powoli przymierzam się do kupna nowego komputera, bo chociaż mój stary ma świetne parametry i jest wciąż sprawny, to mam ochotę na coś nowego winking smiley
09 mar 2017 - 11:41
Jeżeli nie wiecie, jak wybrać laptop, zobaczcie sobie na kedu.pl/laptopy-czyli-jak-wybrac-w-gaszczu-ten-wlasciwy/ - piszą, na jakie rzeczy trzeba zwrócić uwagę przy takim zakupie. A to klucz do sukcesu - musicie po prostu wiedzieć, jakie cechy laptopa będą dla was najważniejsze. Trzeba go dobrać pod kątem tej konkretnej pracy, którą wykonujecie.
15 cze 2017 - 08:29
Ja polecam model biznesowy Lenovo, tu masz spory wybór Fraza: Lenovo ThinkPad T link: [e-b4b.pl] jak dla mnie to jedne z najlepszych laptopów. Też dobre opinie mają Dell ale wszystko zależy jakim budżetem dysponujesz.
22 cze 2017 - 09:26
Lenovo to teraz chyba najpopularniejsza marka laptopów.
13 lut 2018 - 14:58
Ja też mam laptopa tej marki i jestem bardzo zadowolona. Samsung zawsze mi się grzał, a lenovo nigdy!

Zapraszam do mnie [queen-collection.pl]
13 lut 2018 - 15:01
Jestem tego samego zdania. Lenovo Best.
18 lut 2018 - 12:23
Faktycznie trudno się nie zgodzić, Lenovo to bardzo dobra firma. Przynajmniej w kwestii laptopów mogę powiedzieć, że spisują się idealnie. Wcześniej miałam Della stacjonarnego, też był ok. Ostatnio widziałam fajny model Lenovo, parametry idealnie dobrane [leasinglaptopa.pl] Sklep też niczego sobie, na kieszeń przeciętnego Polaka.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: