NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Najlepsza pizza włoska Poznań

Wysłane przez markela 
Najlepsza pizza włoska Poznań
22 lis 2016 - 11:39
Ktoś może mieszka tam? Chcemy się wybrać na wycieczkę m.in. właśnie do Poznania.
W którym lokalu można dobrze zjeść? Szukaliśmy po opiniach w sieci, ale bardzo ciężko o znalezienie wiarygodnego pewniaka. Przychodzi Wam coś na myśl?
Re: Najlepsza pizza włoska Poznań
23 lis 2016 - 17:57
A lubisz jakąś konkretną pizzę? Z jakimi produktami? Bo rozumiem, że ciasto cienkie tak? Sosy również?
Jeśli tak, to jakie?
24 lis 2016 - 07:20
Nie mam jakoś szczególnych pomysłów ;-)
Aby tylko produkty były smaczne. Ogólnie jestem zdania że człowiek za bardzo ucieka od nowości, ogranicza się, przez co nie jada produktów, które są naprawdę bardzo smaczne. Tak miałam właśnie z owocami morza ;-)
26 lis 2016 - 11:59
Gusto Dominium, sosy mają bardzo dobre, ale jedz lepiej bez nich - po prostu wtedy rzeczywiście poczujesz smak tej pizzy ;-)
Największy plus - właśnie składniki. Tam masz pod tym względem totalne szaleństwo, popatrz na pizze de la cassa - i tam owoce morza, szynka dojrzewająca i inne tematy, nawet średnio spodziewane na pizzy.
28 lis 2016 - 07:19
A można wiedzieć gdzie dokładnie jest lokal? Nazwę pizzerii oczywiście znam, ale jakoś średnio kojarzę, aby ona była gdzieś w mojej okolicy. No chyba że w którymś markecie, a ja po prostu nie pamiętam...
28 lis 2016 - 17:42
W M1 i w City Center masz ich pizzerie, w centrach handlowych. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale nie wierzę, że nigdy nie odwiedziłaś chociaż M1. Tylko sprawdź sobie promocje, bo może być tak, że mają różne - w sumie to chyba jedynie tym mogą się różnić propozycje lokali.
29 lis 2016 - 07:13
Bywam w jednymi i w drugim miejscu ;-) Poważnie ;-)
Ale nie chodziłam do lokali, więc trudno mi było zapamiętać, że takie miejscówki faktycznie tam są. Zresztą - pewnie wszystkich innych lokali również nie byłabym w stanie wskazać ;-)
29 lis 2016 - 17:49
Normalka ;-) Zawsze przecież pamięta się wyłącznie takie miejscówki, do których się chodzi. Tak czy siak - pizza będzie taka sama jak we wszystkich innych lokalach Gusto, więc akurat nad smakiem to nie ma się co specjalnie zastanawiać.
30 lis 2016 - 07:29
Za kilka dni dam znać, jak było w tym lokalu, ale zakładam, że wszystko będzie w najlepszym porządku. Gdzie nie czytam to ludzie chwalą ich jedzenie, więc zakładam, że potrafią podać bardzo dobrą pizzę. Szkoda, że nie pojawiło się tutaj więcej konkretnych sugestii, ale piszcie jakby co...
09 lut 2017 - 13:26
Pizzeria Pinco Pallino otrzymała tytuł najlepszej pizzy w Poznaniu --->[epoznan.pl]
15 lut 2017 - 09:39
Byliśmy ostatnio ze sporą grupą znajomych na Pizza Luboń i nie powiem bo smakowało mi i to bardzo smiling smiley
22 cze 2017 - 09:25
A czy to nie jest tak, że każda pizza jest włoska?
18 lip 2017 - 21:18
Ja często wykonuje pizze w domu. Smaczną i nie drogą. Nawet sosy sama robię. Ostatnio sos pomidorowy robiłam z przepisu na: [przepisy.pl] , rewelacja tak naprawdę. Sprawdzą się takie przepisy rewelacyjnie w domowych wyzwaniach do gotowania i smacznych dań.
25 lip 2017 - 05:45
Jak chce się włoską pizzę, to trzeba byłoby jechać do włoch
15 wrz 2017 - 14:36
Też o tym właśnie pomyślałam.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-15 14:36 przez pajęczyca_tekla.
09 pa 2017 - 11:10
Dla mnie najlepsza pizzeria to tivoli poznań - bardzo dobre ciasto, bardzo dobre składniki, dobra ilość sosu - dla mnie bomba. Na plus fakt, że można to zamawiać na spokojnie przez Pizza Portal, wygodna sprawa [pizzaportal.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: