NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Telefon dla nastolatki

Wysłane przez Marlenka33 
Telefon dla nastolatki
28 pa 2016 - 12:08
Hej kobiety.

Mam takie pytanie do Was bo moze orientujecie się jakie są niedrogie telefony w miare na czasie. ?Nie czytam opiń w necie bo wiadomo, wiekszośc z nich opłacona. Chciałam kupić mojej 12letniej corce na mikołajki nowy telefon. Wymagania? niewielkie byle był nowy nie z komisu i w miarę tani. I oczywiście taki żeby nie mówila, że jej mama\"Mikołaj\" obciachowy telefon kupila.
Napiszcie jaki model proponujecie, w linki nie zajrzę, szukam szczerej, prawdziwej opini.
Re: Telefon dla nastolatki
11 lis 2016 - 10:24
witam,

zdecydowanie mogę polecić sony xperie x2 lub xa. Ogólnie firmę sony. Bardzo dobry serwis.
17 lis 2016 - 09:37
Asus Zenfone Max Dual SIM
Narzekacie na zbyt krótki czas pracy na baterii swojego smartfona? W tym przypadku nie macie się czego obawiać. Asus ZenFone Max to jeden z najdłużej pracujących smartfonów do 1000 zł jakie znajdziecie w polskich sklepach. Wyróżnia się dużym akumulatorem o pojemności aż 5000 mAh, który w naszym teście gwarantował 2,5-3 dni typowego użytkowania. Jest to wynik znacznie powyżej średniej dla nowych smartfonów. Akumulator jest tak pojemny, że możemy z niego naładować innego smartfona (funkcja powerbanka). Ceną jest jednak dość długi czas ładowania wynoszący niecałe 6 godzin (brak szybkiego ładowania) oraz nieco grubsza obudowa. Smartfon ma też miejsca dla dwóch kart SIM.

23 lis 2016 - 08:59
Ja też polecem Sony, sama mam taki telefon i sprawdza się świetnie
23 lis 2016 - 11:38
Może HTC, sama go używam i uważam że jest spoko, ma wszystko, dobry aparat, nie jest drogi
28 lis 2016 - 11:01
Po co 12latkom telefon? Ja pierwszą komórkę sobie sprawiłam jak miałam 27 lat.
21 gru 2016 - 12:37
Luna II wygląda fajnie grinning smiley
05 sty 2017 - 13:18
Ale czy wygląd to właśnie to, co w telefonie najważniejsze?
15 sty 2017 - 13:12
Warto zastanowić sie tez nad funkcjonalnością tego telefonu

30 sty 2017 - 23:07
Jak już kupisz swojej nastolatce telefon dobrze jest zainwestować w szkło ochronne, już znam z autopsji smiling smiley 2 telefony w ciągu miesiąca...polecam Iscratch tam zamawiamy akcesoria do telefonów [iscratch.pl]
07 lut 2017 - 16:44
Może odwiedź na początek internetowy sklep sony: https://estore.sonymobile.com/pl, który ma bogatą ofertę jeśli chodzi o smartfony i wybierz któryś z nich? W przypadku telefonów nie bez znaczenia jest producent, bo to zazwyczaj przekłada się na jakość wykonania i szybkość działania urządzenia. Modele z serii Xperia są akurat bardzo udane.
28 lut 2017 - 08:28
ostatni krzyk mody to Nokia3310 w nowym wydaniu - niedługo trafia do sklepów co druga osoba podążająca za trendami będzie go miała.

--
Przegląd techniczny samochodu Warszawa
28 lut 2017 - 09:38
może X-perię, Huawei tez są fajne...zalęzy co lubi. Jakbyście kupili polecam szkło hybrydowe od razu kupić, syn juz kilka telefonów załatwił , dlatego teraz jak nowy fon od razu inwestuję w dobrej jakości szkło. Te mam sprawdzone co zamawiam w Iscratch [iscratch.pl]
01 mar 2017 - 00:40
Jak będziesz kupowac telefon, to dokup od razu do niego pokrowiec. Fajne są w [homescreen.pl] . Nie drogie a ładne i solidne. W tym wieku młodzież lubi szaleć i szkoda, żeby nowy telefon szybko się zepsuł, czy porysował.
10 mar 2017 - 09:36
Witam podpinam się pod temat , chciałabym się dowiedzieć jaki możecie polecić najtańszy smartfon z androidem do codziennego użytku ? Wiecie używane będą takie aplikacje jak facebook, messenger, instagram czyli wszystkie takie podstawowe. Jakie telefony wy macie i czy polecacie ? Przyda się każda opinia, z góry dziękuję za pomoc.
23 sie 2017 - 19:38
Ja mogę polecić stronę, gdzie znalazłam niedrogą oryginalną baterię do swojego telefonu [seltrade.pl] .
15 wrz 2017 - 14:40
Teraz dla nastolatek te telefony są najważniejsze.
16 lis 2017 - 09:15
Jeśli szukasz dobrych smartfonów to sprawdź produkty Nokia. Telefony w dobrych cenach znajdziesz w [mobalu.pl]. Zamówiłam tutaj Nokie 3 i jestem jak na razie zadowolona smiling smiley
29 lis 2017 - 11:31
no nie wiem czy nokie są jeszcze takie dobre
drewbud24.pl
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: