NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Kursy z obsługi klienta

Wysłane przez lama 
Kursy z obsługi klienta
26 kwi 2016 - 16:55
Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany podnoszeniem kwalifikacji z zakresu obsługi klienta, przejrzyjcie sobie taką ofertę - [www.szkolenia.avenhansen.pl] - firma organizuje także szkolenia z prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji oraz autoprezentacji.
Re: Kursy z obsługi klienta
23 lis 2016 - 09:37
Takie szkolenia są potrzebne, a firma musi się rozwijać.
23 lis 2016 - 11:36
Czasem myślę że ja powinnam szkolić winking smiley ale bywało że korzystałam z takich szkoleń bardzo chętnie
24 lis 2016 - 09:10
Jest wiele szkoleń dotyczących tego tematu, o komunikacji z klientem można też poczytać tu: [frappe.pl] i zastanowić się jak nam samym idzie komunikacja. Czy mamy na tyle umiejętności miękkich, by dobrze poprowadzić rozmowę biznesową.
28 lis 2016 - 09:43
w mojej działalności też przydałby się taki kurs, chętnie poczytam i zapoznam się gdzie wysłać moich pracowników

29 gru 2017 - 23:05
Taki kurs obsługi klienta to podstawowa sprawa w sklepach, oraz hurtowniach i każda firma powinna zainwestować w takie coś Zobaczysz tutaj na czym to dokładniej polega i może Cię to zainteresuje

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-29 23:06 przez melaa.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: