NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Dom i budowa

Wysłane przez klauddynnka26 
Dom i budowa
20 lut 2016 - 13:15
Szukacie ciekawych nowoczesnych inspiracji domowych ? Zobaczcie na blog budowlany [domibudowa.pl] wiele ciekawych informacji, artykułów na temat budownictwa, remontów i usług budowlanych.
Re: Dom i budowa
10 mar 2016 - 10:22
Prowadzę firmę budowlaną [www.uciechowski.com.pl] więc ten blog to coś dla mnie grinning smiley
16 mar 2016 - 18:27
Jeśli prowadzisz firmę budowlaną, to na pewno Ci się przyda sklep online z tanimi materiałami budowlanymi. Prawda? Ja sama niedawno kupiłam akumulatory do wiertarek w markecie Stuk Puk. Zerknij na ich stronę, a się przekonasz, że ceny mają niższe niemalże o 30% niż sklepy stacjonarne.
07 kwi 2016 - 16:31
Warto też już planując budowę własnego domu pomyśleć o wyborze jak najlepszej działce - takiej, która spełni wszystkie oczekiwania. Nie jest to łatwe, poza tym trzeba załatwić sporo formalności, czego osobiście nie znoszę smiling smiley dlatego chętnie korzystam z pomocy, w tym wypadku pomocy biura nieruchomości, np. www.nieruchomosci-apartament/działki na sprzedaz.
28 kwi 2016 - 16:18
Skoro mowa o działce to trzeba zadbać także o stabilne podłoże. Trzeba pamiętać o tym, żeby je odpowiednio ustabilizować aby się nie zapadało i nie osuwało. To szczególnie ważne w przypadku podjazdu i parkingu. Często zdarza się tak, że przez zły grunt każde wykończenie się zapada i źle wygląda. Dlatego warto się zastanowić nad ofertą od Ekoerg-system.pl z kratką drogowo-trawnikową która skutecznie utwardza grunt po którym mogą jeździć nawet największe i najcięższe pojazdy.
07 lip 2016 - 20:07
Jak ktoś z Was decyduje się na budową domu i mieszka na terenie woj. warmińsko-mazurskiego, zobaczcie sobie ofertę [www.ciechbud-dzialdowo.pl] - firma wykonuje budynki jednorodzinne, mieszkania itp. Mają wieloletnie doświadczenie, dysponują odpowiednim sprzętem oraz wiedzą specjalistyczną.
13 lip 2016 - 05:21
Budowa domu zazwyczaj wiąże się ze sporymi wydatkami i często jest tak, że ostateczny budżet wychodzi wyższy niż planowany. Sama zawsze chciałam mieć swój własny dom, ale póki co, pozostaje to tylko w sferze marzeń.
09 wrz 2016 - 07:53
Przy budowie domu warto zaznajomić się z tematem wentylacji. Musi być dobra a odzysk ciepła jest bardzo ważny. Po co je tracić i płacić więcej za ogrzewanie. Wilgoci też nikt nie chce.
11 wrz 2016 - 17:00
Ważna jest również kanalizacja. Czasem nie można mieć takiej miejskiej, wtedy trzeba pomyśleć o innych rozwiązaniach. Teraz w modzie są takie przydomowe oczyszczalnie [www.ekodren.pl] . Lepiej zainwestować w takie rozwiązanie niż w szambo.
19 pa 2016 - 08:39
A to na pewno. Takie rozwiązanie jest znacznie lepsze. W domu ważne jest też to, jakie się instaluje sprzęty. Muszą być w pełni sprawne. To osiągniemy dzięki odpowiedniemu serwisowi. Z pewnością potrzebować będziecie filtrów do odkurzaczy. Jak często je wymienialiście dotychczas? Wcale? A to bardzo niezdrowe.
01 lis 2016 - 10:09
Warto zwrocić uwagę na wybieranie przez nas pokrycie dachowe. Często wydaje się oczywiste, że wybierana jest dachówka ceramiczna ale zawsze warto przemyśleć. Czasem lepsza jest cementowa.
11 lis 2016 - 10:22
witam,

wiele jest ciekawych ofert. Ważne aby wybrać odpowiedni projekt, mnie bardzo podobają się domy hybrydowe. Chciałby kiedyś takowy kupić.
15 gru 2016 - 14:06
Dokładnie, kanalizacja jest bardzo ważna. Czytałam na temat oczyszczalni ścieków na portalu poradnikowy.net/szambo-czy-przydomowa-oczyszczalnia-sciekow/ i myślę, że warto nad tym pomyśleć. Jest przy tym kilka formalności ale cenie to za ekologię.
20 gru 2016 - 09:07
najważniejsza napewno w życiu ludzkim

27 sty 2017 - 19:57
WYbudować dom to nie lada wyzwanie, trzeba pamiętać o wielu kwestiach, zawsze być czujnym , nawet wybór takiego ogrodzenia w [www.foresta.pl] , nie jest prosty no ale wszystko jest do ogarnięcia smiling smiley
10 lut 2017 - 14:30
a może mieszkanie jednak mieszkania rzeszów na sprzedaż są tańsze, poza tym i tak jest tyle mieszkań do wyboru, że mozna sobie dopasować wielkość i lokalizację do swoich potrzeb.
15 lut 2017 - 11:28
Ja chciałabym mięć pięknie urządzony dom, dlatego jeśli kiedyś się zdecyduję na kupno czy na budowę to zatrudnię dobrego projektanta wnętrz. Na razie przy urządzaniu mieszkania współpracowałam z projektantką ze Szczecina - polecam, bo warto, [www.kawczynska.com.pl] - i byłam bardzo zadowolona.Nie wyobrażam sobie mieszkać w miejscu, gdzie meble i wszystkie dodatki są jakby z przypadku.
12 maj 2017 - 17:32
Nas też niebawem czeka budowa domu smiling smiley Boję się i cieszę jednocześnie ale wiem, że warto podjąć każdy wysiłek by móc się cieszyć własnym domem smiling smiley Znajomy doradził by przed rozpoczęciem budowy skorzystać z oferty tej firmy [www.geo-biuro.pl]. Oni zajmują się między innymi rozpoznaniem warunków gruntowo-wodnych pod wszelkie inwestycje budowlane. Czy Wy korzystałyście z takich rozwiązań ? Chyba lepiej dmuchać na zimne i mieć spokojną głowę, że dom stoi na odpowiednim terenie smiling smiley
19 maj 2017 - 07:27
Ważną częścią domu jest także jego otoczenie, ścieżki oraz dojścia czy podjazdy. Sądzę, że warto byłoby tu pomyśleć nad zaletami kostek dekoracyjnych i ich szerokiego wyboru, dzięki czemu mogą być one zastosowane w bardzo wielu miejscach, dodatkowo będąc ciekawą i niebanalną dekoracją.
09 cze 2017 - 08:07
Jeśli myślicie o budowie domu, to potrzebny Wam będzie projekt. Na tej stronie: http://finaldom.pl/katalog-projektow/dom-snieznik/ macie przykład nowoczesnego, pasywnego budownictwa. Co to daje? Przede wszystkim niskie koszty utrzymania. W takim domu nie ma dużych strat ciepła. Takie energooszczędne budownictwo to dzisiaj powinien być standard.
24 lip 2017 - 16:09
Jeśli chodzi o wybór projektu domu to grunt by zrobić to z głową. Po pierwsze budujemy go prawdopodobnie na całe życia, po drugie - ważne są i koszta budowy i utrzymania potem domu. Takie moje zdanie smiling smiley Co do tego gdzie szukać projektu idealnego to ja osobiście polecić mogę Archido.pl
25 lip 2017 - 05:41
Do budowy domu potrzeba także odpowiednich narzędzi, żeby móc wykonywać co trudniejsze prace, a tych narzędzi jest naprawdę sporo, gdy bierzemy się za budowę. Przydatne mogą być między innymi takie nożyce do cięcia blach https://www.koelnerpolska.pl/produkt/mn-92-405-nozyce-do-blachy-380-w/modeco-expert, które ułatwią sprawę, a także wiele innych narzędzi mniej i bardziej znanych.
27 lip 2017 - 11:09
Zgadza się, jak najbardziej. Ale nie można też zapomnieć o elementach złącznych niezbędnych podczas prac budowlanych, kiedy to nieraz trzeba łączyć ze sobą określone materiały.
02 sie 2017 - 09:48
Tutaj natomiast można poczytać o dachówkach w tym o dachówka ceramiczna, cementowa, blachodachówka.
23 sie 2017 - 12:07
Budowa domu jest dużym wyzwaniem . Warto przemyśleć sobie wszystko i rozplanować, od początku korzystać z dobrej jakości materiałów. Warzne jest też ocieplenie domu, które pozwoli na zaoszczędzenie energii. Potrzebne materiały do ociepenia znajdziecie na docieplajdom.
18 pa 2017 - 12:58
Bez dobrej i sprawdzonej firmy budowlanej może być kiepsko. Mogę polecić Ci firmę FACHMAN z Podkarpacia, która zajmie się wszystkim, od projektu po wykończenie pod klucz. Bardzo rzetelna, dla ich pracowników nie ma rzeczy niemożliwych.
24 pa 2017 - 21:41
Ważny jest ciekawy projekt. Są różne opcje na rynku. Teraz ciekawą opcją są inteligentne domy z systemami. W Eco Ready House [ecoreadyhouse.com] budują takie w Polsce i na świecie. Mnie zachwyciły te już wybudowane to zobaczcie sobie i jak ktoś jest zainteresowany budową oraz ma fundusz to warto się rozejrzeć.
30 pa 2017 - 14:47
Tutaj są fajne porady jeśli chodzi o dbanie o swoje cztery ściany: [el12.pl]
08 lis 2017 - 06:26
Jeśli jesteście na etapie budowy domu, to przyda Wam się również wiedzy o tym, jak wybrać zamocowania lekkie i fasadowe o których dowiecie się z podpowiadamy.pl. Dzięki takim poradnikom budowlanym łatwiej jest uniknąć popełniania podstawowych błędów.
14 lis 2017 - 13:24
Najlepszy doradca to (poza internetem) jednak fachowiec, ale nie taki tam wujek z za węgła, tylko poważny licencjonowany agent nieruchomości lub projektant - architekt z wszelkimi uprawnieniami. Przynajmniej w kwestii podstawowych pomoże i doradzi, a że za kasę to wiadomo, zarabiać trzeba, niemniej wolę takiemu zaufać niż (mimo wszystko) internetom w kwestii stawiania domu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: