NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Relaksacyjny weekend dla pań

Wysłane przez Omsia 
Relaksacyjny weekend dla pań
29 pa 2013 - 22:04
Kobieto! Zwolnij. Zatrzymaj się na chwilę. Popatrz dookoła. Świat pędzi, a my zapominamy mu się przyjrzeć. Robimy wszystko w pośpiechu tracąc ulotne chwile, które mogą być piękne.

Masz ochotę na mały chill out? Chcesz poczuć rytm otaczającej przyrody? Chcesz nic nie musieć, ale za to wszystko móc? W kobiecym gronie oddamy się zajęciom, które pozwalają na chwilę zwolnić tempo...

Zapraszam panie spragnione ciszy i spokoju, z chęcią złapania oddechu, ulotnych chwil, spokojnych wieczorów w damskim gronie. Więcej szczegółów tutaj:
[strefasingla.pl]
Re: Relaksacyjny weekend dla pań
29 sty 2014 - 15:58
Z chęcią bym się na taki wybrała :-)
16 lip 2014 - 09:20
Niestety, ostatnimi czasy nie mam w ogóle kiedy zrobić coś dla siebie - jest u nas remont i jedyne o czym myślę to krzesła dla dzieci i inne meble. Dość dużo z tym zachodu mimo wszystko, ale na szczęście nie jest to coś co trzeba powtarzać co miesiąc, tylko będę to miała z głowy na dłuższy czas.
24 lip 2014 - 12:12
Przydałby mi się taki weekend
TJOA
05 sie 2014 - 15:33
Co do mebli, to pochwalę Wam sie, że ja też ostatnio zmieniałam. Postawiłam na meble na zamówienie, chodzi o kuchenne. No tak sie cxiesze, bo moja klitka jest mega nieustawna, ale zrobiłyśmy zabudowe do sufitu niemal i wyszło naprawdę spoko: [www.meble-wojcik.com]
Jadziani
05 sie 2014 - 20:53
To fajnie, ja z kolei sobie szafę strzeliłam z motywem miasta i jest czad winking smiley całe mieszkanie mi zdobi! [komandorszafy.com]
17 pa 2014 - 10:07
Kto tam ma czas na takie weekendy ? winking smiley nie no żartuję, oczwyście każdej z nas by się taki przydał... zawsze można pomarzyć.

05 gru 2014 - 08:51
Bardzo fajny pomysł...ja bym do tego dodrzuciła jeszcze jakieś zakupy np. jakaś nowa www.tivesti.pl/sukienka wieczorowa ?
25 lut 2015 - 20:51
Teraz by mi się przydał taki weekend w SPA, ponieważ chodzę o jakiegoś czasu bardzo zestresowana.
12 maj 2015 - 10:26
Taki relaksacyjny weekend można zrobić w domu jak ma się warunki smiling smiley Ja mam to szczęście, że moja siostra ma domowe spa sundance i mogę do niej jeździć, kiedy chcę skorzystać z dobroczynnych właściwości takich urządzeń jak jacuzzi smiling smiley
12 maj 2015 - 20:14
Zazdroszczę! U mnie domowe SPA ogranicza się do kąpieli z solą, peelingu i masażu olejkami.
08 cze 2015 - 12:11
bardzo bym chciala do spa...

08 cze 2015 - 13:01
sama też bym się chcętnie wybrała. Ale na razie czas mi na takie luksusy nie pozwala. Ale jak juz dorwę urlop, to przede wszystki pierwsze co to właśnie spa i ogromny odpoczynek smiling smiley
24 cze 2015 - 13:16
ja nigdy nie bylam w SPA i chyba bym się troche głupio czuła gdyby tak wszyscy kołomnie skakali xD

27 lip 2015 - 14:03
Super pomysł każdemu z nas od czasu do czasu przyda sie taki relaks, a jak nawet nie możecie nigdzie wyjechać to warto chociaż zaopatrzyć się w zwykły olejek do masażu i od czasu do czasu zrobić sobie chwilę przyjemności smiling smiley
16 pa 2015 - 08:47
a ja tam się wybiore tylko muszę najpierw sprawdzić zdolność kredytowa i zobaczę czy mnie stać
04 lis 2015 - 13:06
Raczej nie zdecydowałabym się na zaciągnięcie kredytu na taki wyjazd. Choć te bankowe mają całkiem korzystne oferty.
24 sie 2016 - 07:06
Mi się marzy spa... ale bym odpoczęła. Też tak macie?tongue sticking out smiley
08 wrz 2016 - 12:02
Też tak mam. Już mi się w pracy \"baterie wyczerpują\". Urlop za ponad tydzień...
11 wrz 2016 - 17:10
Bardzo potrzebuję takiego weekendu smiling smiley
09 gru 2016 - 10:47
Ja polecam relaks w najlepszym mieście uzdrowiskowym, czyli w Krynicy Zdrój. Idealne miejsce na weekendowy wyjazd. Ostatnio jak byłam, to zatrzymałam się w [www.apartamentkrynica.com.pl]. Dzięki dogodnej lokalizacji Krynica Zdrój noclegi, korzystanie z miejscowych atrakcji jest przyjemne, ponieważ mamy wszędzie blisko smiling smiley
31 gru 2016 - 11:17
Jeśli szukacie pomysłu na aktywny wypoczynek, to mam dobry pomysł – wizyta w aquaparku! Na terenie Białki Tatrzańskiej jest zlokalizowany taki o nazwie Termy Bania. To w ogóle cały kompleks basenów zewnętrznych i wewnętrznych: ze zjeżdżalniami, atrakcjami dla dzieci, saunami czy strefą Spa (tu masaże, kosmetyka, solarium itp.). Przepięknie usytuowany i bardzo nowoczesny. Świetnie sprawdzi się dla całych rodzin. Zresztą możecie sami sprawdzić na ich stronie: [www.termabania.pl] jak prezentuje się ten obiekt.
17 sty 2017 - 09:18
U mnie weekend wygląda tak że zawsze próbuję zorganizować jakieś atrakcje np. ostatnio było klasycznie bo kino ale w ten weekend planuje gruby wypad na basen oraz saunę smiling smiley
Minibaseny spa cena
18 sty 2017 - 13:35
Dla mnie idealny relaks to dobra książka i kawa. Nie potrzebuję nic więcej. Dobrze że teraz [url=http://bonito.pl
]tanie książki[/url] są na wyciągnięcie ręki a też promocje można często upolować.
25 lip 2017 - 17:32
Dla mnie weekend idealny to wyjazd gdzieś w ciekawe miejsce i możliwość skorzystania ze SPA smiling smiley Z tego co się orientuję to na najbliższe urodziny mąż chce mi sprezentować wypad do SPA w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich [www.rezydencjahotel.pl]. Jacuzzi, grota solna, sauny i nocleg w bardzo luksusowych apartamentach. Nie mogę się już doczekać smiling smiley
02 pa 2017 - 12:21
Ja byłam na takim wyjeździe SPA, ale z drugą połówką. Spędziliśmy weekend nad morzem, tanio, w hotelu [hotelwieniawa.com]. Pakiet kąpieli błotnych, masaży, sauna, basen. Uczta dla ciała i ducha smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 12:24 przez teresa15.
10 sty 2018 - 09:46
Wiem, że w Hotelu Dębowa Góra też oferują takie pakiety okazjonalne. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na ich stronie http://hoteldebowagora.pl/. Myślę, że to idealne miejsce na taki wyjazd - cisza, spokój, zabiegi w spa. W końcu czego chcieć więcej? smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: