NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Koty

Wysłane przez Bohema 
Re: Koty
27 kwi 2016 - 13:52
też jestem za adoptopwaniem a nie kupowaniem... po co nakręcać rynek tym złodziejom ;/ po 2000 za kota;/

28 kwi 2016 - 09:09
Pewnie, że tak. W dodatku oni robią jakieś nielegalne hodowle.
08 maj 2016 - 11:50
Koty to wspaniałe zwierzęta smiling smiley Sama bym chciała jakiegoś adoptować, ale niestety u mnie w domu kotów być nie może.
01 cze 2016 - 08:48
Ja również należę do miłośniczek koteczków smiling smiley Moja Pusia jest ze mną już 5 lat smiling smileysmiling smiley
16 cze 2016 - 00:28
Koty są super ale ja osobiscie wole psy smiling smiley
22 cze 2016 - 12:38
Ja koty nie tyle mam, co raczej miewam smiling smiley
I to tak w liczbie od jednego do sześciu, zależy jak się kiedy trafi.
08 lip 2016 - 13:14
Hehehe, a ja też lubię koty, ale mam również psa, i ten mój kot jest na tyle pokręconym zwierzakiem, ze bardziej niż własna smakuje mu karma dla psa Royal Canin i ją wyżera psu. Oczywiscie pies się na to godzi, bo kot go sobie ustawił. Stanowią swietny duet.
13 lip 2016 - 05:19
Koty już tak mają, że są w stanie podporządkować sobie każdego. Mój znajomy sprawił sobie kota, a że ten był samotny i ciągle im rozrabiał, to sprowadzili drugiego kota i teraz mają spokój, a zwierzaki zajmują się sobą. Śliczne są te kociaki.
14 lip 2016 - 11:30
Koty są przecudowne! Zdecydowanie najlepszy zwierzak domowy winking smiley
19 lip 2016 - 11:45
Co nie zmienia faktu, że swoje humory (nie zawsze przyjemne) też miewają.
12 sie 2016 - 13:27
Też mam dwa koty, jeden był samotny i przygarnęłam drugiego. Obydwie przybłędy. Takie podwórkowce bardziej mi się podobają niż rasowe. Nie mogę ich tylko oduczyć spania na moim łóżku smiling smiley kupuję im karmę Iams od początku, dwa razy dziennie wcinają suchą, na obiad mokrą. Wody piją sporo. Błyszczą się jak rasowe smiling smiley
11 wrz 2016 - 17:09
A mnie się podobają persy egzotyczne smiling smiley
13 wrz 2016 - 07:13
Koty są cudownymi stworzeniami, ale też lubię psy więc u mnie kot z psem doskonale współgrają smiling smiley
14 wrz 2016 - 11:35
Nie zawsze tak bywa. Pies mojej siostry na przykład się mojego kota panicznie boi.
02 pa 2016 - 12:04
Popieram przedmówczynie. Koty to cudowne zwierzaki ale trzeba posiadać pewną wiedzę, żeby się nimi dobrze zaopiekować. Ja od siebie podrzucam artykuł - [royalcanin.pl] z którego można się dowiedzieć jak karmic kota. Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem bądź adoptowaniem kociaka taki artykuł będzie bardzo przydatny.
08 pa 2016 - 21:00
Ja nie przepadam za kotami, wole zdecydowanie psy.
21 pa 2016 - 13:46
Psy też są spoko, ale kociaki są słodsze smiling smiley
04 lis 2016 - 09:06
Ja kocham mojego kota nad życie. I otaczam go estymą grinning smiley.
09 lis 2016 - 16:53
Ja ostatnio jestem zakochana w kocie norweskim leśnym. Prześliczne są i bardzo przyjazne. Znalazłam hodowlę Forest Gate i chyba się tam zgłoszę bo jest to mała hodowla więc myślę, że odpowiednia. Mieliście do czynienia z tą rasą? Może macie jakieś wskazówki?
06 gru 2016 - 13:04
Ja też uwielbiam koty, marzy mi sie ta rasa brytyjska, ale boje się bo ponoć strasznie chorują. Wymóg jest jeden, chce puchatego kota! smiling smiley Zapraszam na mojego bloga, może niedługo wypowiem się również w kwestii kotów. [www.lifestylerki.pl] Jeżeli sprawie sobie kota, od razu umieszczę wpis! grinning smiley
27 gru 2016 - 11:52
Generalnie rasowe są bardziej chorowite. Więc ja się cieszę, że mam zwykłe dachowce.
08 lut 2017 - 06:32
ja kotów za bardzo nie lubię

published here
09 mar 2017 - 11:57
No, jak tak można, żeby nie lubić kotów?
13 kwi 2017 - 12:28
Ja zanim decydowałam się na kota to poczytałam o tym, co powinno się znaleźć w domu gdzie będzie mieszkał kot. Zakupiłam wszelkie potrzebne akcesoria ale najważniejszy był drapak bo chciałam żeby meble pozostały nienaruszone. Znalazłam genialną ofertę na drapaki mykotty które znalazłam na lemur.com.pl/31_mykotty i które okazały się strzałem w dziesiątkę. Inne produkty typu karmy, zabawki i kosmetyki pielęgnacyjne z tej strony też okazały się bardzo dobrym zakupem.
19 maj 2017 - 07:30
Koty to niezwykłe zwierzęta, ale nie każdemu mogą przypasować winking smiley
24 maj 2017 - 07:20
To samo można chyba powiedzieć o wszystkich zwierzakach.
25 maj 2017 - 08:06
Ja uwielbiam koty ale niestety jestem uczulona na ich sierść i trzymanie ich w domu odpada sad smiley
30 maj 2017 - 10:26
O mamoooo.. Mam już 2 koty, ale ostatnio widziałam kota, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Trzymajcie mnie, bo go adoptuję...
01 cze 2017 - 08:22
Adoptuje się dzieci. Zwierzaki się przygarnia. No i nie widzę problemu - chcesz to przygarniaj. Od nadmiaru kotów głowa nie boli.
01 cze 2017 - 22:22
Też uwielbiam zwierzęta! Są one moją pasją! Mam w domu 3 koty, jednego pieska i świnki morskie. Wszystko zaczęło się od tego, że któregoś dnia przygarnęliśmy kotka, który się kręcił koło naszego domu. Potem postanowiliśmy kupić kolejne zwierzaki grinning smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: