NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

aktywny wypoczynek

Wysłane przez szogun 
Re: aktywny wypoczynek
21 lip 2016 - 11:43
Ludzie pracujący za biurkiem niestety mają coraz mniej czasu na aktywność fizyczną. Urlop raz w roku to też za mało. Codzienność przytłacza. Na szczęście nasz szef wymyślił wyjazdy firmowe i możemy się lekko oderwać od biura. Wracamy naładowani nową energią. Ale marzy mi się też chodzenie po górach.
21 lip 2016 - 12:40
No, wyjazdy firmowe są niezłe, ale z oczywistych względów nie mogą się odbywać zbyt często. My jeździmy z firmy raz w roku, a co z resztą czasu?
28 lip 2016 - 09:53
Ja najbardziej lubię pływać oraz biegać. Każdy sport jest dobry ale w odpowiednich ilościach. Jeśli ktoś zaczyna przygodę ze sportem a w szczególności z bieganiem to zachęcam do przeczytania artykułu [www.publisz.pl]
29 lip 2016 - 09:03
Polecam jeździć na rowerze, bardzo fajny sposób na aktywny wypoczynek plus piekne widoki.
01 wrz 2016 - 06:56
Cześć smiling smiley Ja planuje pojechać z paczką znajomych na Kaszuby smiling smiley Zastanawiam się nad tym, żeby wynająć domek nad jeziorem kaszuby. Oferta ta wpadła mi od razu w oko, ponieważ miejsce jest naprawdę ładne. Blisko do jeziora oraz parku, więc myślę, że nie będzie problemu z aktywnym wypoczynkiem smiling smiley
08 wrz 2016 - 12:09
Nigdy nie byłam na Kaszubach. Może w przyszłym roku?
13 wrz 2016 - 07:16
dla mnie aktywny wypoczynek to najlepiej w górach wspinaczka górska albo rowery smiling smiley
08 pa 2016 - 21:08
Ja lubie isc na tennis z kolezanka. Ewentualnie na basen.
21 pa 2016 - 13:51
To ja wolę jednak badmintona.
23 lis 2016 - 09:00
Z aktywności wole jednak rower.
28 lis 2016 - 11:02
Tylko najpierw sami musielibyśmy podszkolić się z żeglarstwa.
14 gru 2016 - 15:24
Ja najbardziej lubię aktywnie wypoczywać na basenie. Po intensywnym pływaniu lubię potem wskoczyć na chwilę do jacuzzi.
27 gru 2016 - 11:50
Z wody do wody. Nie przesadź, bo się rozpuścisz smiling smiley
16 sty 2017 - 07:19
Ja kocham jazdę na rowerze, nawet teraz kiedy jest zimno i tak nie umiem się bez niego obyć. smiling smiley Zaraziłam już swoją pasją całą rodzinę, ale uważam ze to pozytywna mania, ponieważ dzieci przynajmniej spędzają czas na świeżym powietrzu, a nie przed komputerem. Zapraszam na mojego bloga rowerowego, może i któraś z was się przekona do tego sportu. grinning smiley [www.rowerowy-swiat.pl]
07 lut 2017 - 16:32
Też uwielbiam jazdę na rowerze. Ostatnio trochę mniej jeżdzę, trochę wystraszyła mnie pogoda. Ale jak tylko zrobi się trochę cieplej, to zamierzam odkurzyć rower. Chociaż myślałam o tym, że przydałby mi się już nowy. Nawet oglądałam rowery w [www.domenasportowa.pl] , ale nie bardzo potrafię się zdecydować, czy kupić tradycyjnego górala, czy rower trekkingowy?
23 lut 2017 - 11:59
Aktywny wypoczynek daje nam znacznie więcej frajdy smiling smiley Ostatnio odkryłam magię łyżw. Znajomy polecił mi zapisanie się na zajęcia [www.lyzwomania.waw.pl] smiling smiley Są prowadzone w bardzo ciekawy sposób i można złapać nie tylko podstawy!
27 lut 2017 - 08:30
Ja uwielbiam chodzić po górach, niestety oznacza to dłuższą wyprawę, na dłużej niż zwyczajny tydzień :/

28 lut 2017 - 08:29
dla mnie taki aktywny wypoczynek nie jest żadnym wypoczynkiem - na drugi dzien zakwasy i umieranie tongue sticking out smiley no ale jak ktoś jest już wytrenowany to nie ma minusów tylko same plusy winking smiley

--
Badanie techniczne Warszawa
27 kwi 2017 - 06:49
Ja też lubię pływać, a tak poza tym to jeżdżę na rowerze, albo pogram z dzieciakami w piłkę, czy w siatkówkę. Nie ma lepszego sposobu na odpoczynek winking smiley Przy ćwiczeniach warto pomyśleć o magnezie, ja dla siebie wybrałam taki w granulkach z Dopelherz smiling smiley
27 kwi 2017 - 06:53
Rower i tylko rower. smiling smiley To moim zdaniem doskonałe połączenie przyjemnego z pożytecznym. Odpoczywasz, relaksujesz się i nie wiesz nawet kiedy, spalasz kalorie. Ja kupiłam mój rower na tej stronie, wiec polecam. [www.pmbike.pl]
28 kwi 2017 - 10:19
Ja się zainteresowałam kitesurfingiem smiling smiley Sprzęt zdobywam na kiteoutlet.pl, oczywiście to trochę droga zabawa, ale często są promocje smiling smiley
29 kwi 2017 - 18:01
ja na wakacjach zamieniam się w typowego lenia i nic kompletnie nie chce mi się robić.
09 maj 2017 - 08:53
Aktywny wypoczynek to jest to, co uwielbiam. Nie lubię jechać na urlop i siedzieć tydzień czy dwa w jednym miejscu. Nawet jak nie mam pomysłu, co mogłabym robić, to idę na spacer czy wycieczkę rowerową po okolicy. Wtedy też można trafić na ciekawe miejsca, zupełnie przez przypadek. Bardzo lubię zwiedzać, co nie pozwala mi siedzieć w miejscu.
Po męczącym czasie w pracy czy podróżowaniu, jeden dzień regeneracji też nie zaszkodzi, ale więcej bezczynności nie potrzebuję smiling smiley
23 maj 2017 - 08:14
Moją formą aktywnego wypoczynku jest praca w ogrodzie i hodowla truskawek. Nie jest to tak proste jak się wydaje, ale daje mi bardzo dużo radości. Jeżeli ktoś pragnie zacząć taka hodowlę polecam tego dostawce sadzonek, moim daniem najlepszy. Sadzonki są kluczem do sukcesu przy truskawkach. [najtańsze-sadzonki.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-23 08:17 przez pati88.
24 maj 2017 - 07:22
No to łączysz przyjemne z pożytecznym.
25 maj 2017 - 08:17
Rower, bieganie, koszykówka, basen smiling smiley
01 cze 2017 - 08:23
Ja tam wolę piłkę nożną niż koszykówkę.
01 cze 2017 - 17:58
Dziewczyny, chcę się zapisac na taniec. I w związku z tym mam dwa pytania: czy muszę mieć parę, czy mogę tam iść sama? I drugie pytanie: czy takie ciuchy: [egurrolastore.com] sa lepsze do tańca niż np. zwykłe leginy i bluza? W czym chodzicie na kursy tańca?
09 cze 2017 - 09:06
Różnie z tym bywa. Są kluby, które przyjmują także solo.
09 cze 2017 - 13:55
Ja bardzo lubię spacery, czy czasem właściwie biegi z psem. Parę razy uciekł mi i wrócił dopiero po godzinie, wpędzając mnie prawie w zawał. Znacie jeszcze jakieś sztuczki na to żeby go przypilnować? Na tę chwilę chyba najrozsądniej przy jego skłonnosciach jest zamontować mu obrożę z GPS [www.alfatronik.com.pl] Ktoś stosował takie coś u swojego pieska?
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: