NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

aktywny wypoczynek

Wysłane przez szogun 
Re: aktywny wypoczynek
12 cze 2017 - 13:32
Ja lubię jeździć na rowerze. Wczoraj byłam na długiej wycieczce.
Re: aktywny wypoczynek
03 lip 2017 - 09:36
Według mnie aktywny wypoczynek to także praca z pożytkiem, na przykład w ogrodzie. Zainspirowana tym artykułem: [tekstodajnia.pl] ruszyłam w ostatni weekend do dzieła i zaczęłam dbać o ogród. To wysiłek, który przynosi efekty. I jeszcze relaksuje.
Re: aktywny wypoczynek
28 lip 2017 - 07:46
Uwielbiam uprawiać sport! To dobra rozrywka i odstresowanie po całym dniu, a po treningu czuję się pełna rześkości i przy okazji lepiej mi się śpi  Chodzę na fitness i wtedy towarzyszy mi jakaś fajna, energetyczna muzyka np. [fm.tuba.pl] . Dodaje motywacji i podkręca tempo. Polecam Wam! smiling smiley
Re: aktywny wypoczynek
31 lip 2017 - 10:09
Ja też preferuję aktywny wypoczynek, dlatego w tym roku postanowiłam pojechać na wyprawę do Peru, Chile i Boliwii [www.adventure24.pl] Już nie mogę się doczekać wyjazdu smiling smiley
Re: aktywny wypoczynek
02 sie 2017 - 23:47
Aktywny wypoczynek jest najlepszy! Nic tak nie zrelaksuje mózgu jak trochę wysiłku fizycznego. Ja sobie nawet specjalnie kupiłam rower wheeler w sklepie Rowerzysta.pl , żeby trochę po pracy się poruszać. Czuję się dzięki temu zdrowsza i szczęśliwsza
Re: aktywny wypoczynek
03 sie 2017 - 22:57
A ja rozważam czy nie iść właśnie na jakiś kurs tańca. Zawsze lubiłam tańczyć i wydaje mi się że było by to coś na co chętnie bym chodziła. Wstępnie znalazłam http://podkwadratem.pl/. I nie powiem bo podoba mi się ich oferta. Mąż nie chce iść ale może namówie koleżanke. Ostatecznie pójde sama i zrobie coś dla siebie.
Re: aktywny wypoczynek
24 sie 2017 - 10:19
Ja czasem zagram w siatę, ale nie jakoś regularnie.
Re: aktywny wypoczynek
27 pa 2017 - 07:40
Ja sporo jeżdżę na rowerze, nawet jesienią i zimą, jeśli oczywiście drogi nie są mocno oblodzone. Polecam jednak założyć sobie jakieś dobrze widoczne odblaski rowerowe jeśli jeździcie popołudniami czy wieczorami.
Re: aktywny wypoczynek
21 gru 2017 - 12:06
Ja lubię aktywnie spędzać czas wolny. Najczęściej znajduje jakieś plany na runners-world.pl i biegam, sama lub z kimś.
Re: aktywny wypoczynek
21 gru 2017 - 16:28
Jeśli chodzi o aktywny wypoczynek to najlepszą opcją dla mnie jest rower. Nie wyobrażam sobie wakacji bez mojego roweru. W tym roku zastanawiam się poważnie nad zakupem roweru gravelowego. Trochę o tym poczytałam na stronie https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16856/jaki_rower_gravel_wybrac i myślę, że może to być całkiem dobry pomysł. Co sądzicie?
Re: aktywny wypoczynek
05 sty 2018 - 12:55
wycieczki rowerowe są świetną ku temu okazją
świnka rysunek
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: