NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

aktywny wypoczynek

Wysłane przez szogun 
Re: aktywny wypoczynek
12 cze 2017 - 13:32
Ja lubię jeździć na rowerze. Wczoraj byłam na długiej wycieczce.
03 lip 2017 - 09:36
Według mnie aktywny wypoczynek to także praca z pożytkiem, na przykład w ogrodzie. Zainspirowana tym artykułem: [tekstodajnia.pl] ruszyłam w ostatni weekend do dzieła i zaczęłam dbać o ogród. To wysiłek, który przynosi efekty. I jeszcze relaksuje.
28 lip 2017 - 07:46
Uwielbiam uprawiać sport! To dobra rozrywka i odstresowanie po całym dniu, a po treningu czuję się pełna rześkości i przy okazji lepiej mi się śpi  Chodzę na fitness i wtedy towarzyszy mi jakaś fajna, energetyczna muzyka np. [fm.tuba.pl] . Dodaje motywacji i podkręca tempo. Polecam Wam! smiling smiley
31 lip 2017 - 10:09
Ja też preferuję aktywny wypoczynek, dlatego w tym roku postanowiłam pojechać na wyprawę do Peru, Chile i Boliwii [www.adventure24.pl] Już nie mogę się doczekać wyjazdu smiling smiley
02 sie 2017 - 23:47
Aktywny wypoczynek jest najlepszy! Nic tak nie zrelaksuje mózgu jak trochę wysiłku fizycznego. Ja sobie nawet specjalnie kupiłam rower wheeler w sklepie Rowerzysta.pl , żeby trochę po pracy się poruszać. Czuję się dzięki temu zdrowsza i szczęśliwsza
03 sie 2017 - 22:57
A ja rozważam czy nie iść właśnie na jakiś kurs tańca. Zawsze lubiłam tańczyć i wydaje mi się że było by to coś na co chętnie bym chodziła. Wstępnie znalazłam http://podkwadratem.pl/. I nie powiem bo podoba mi się ich oferta. Mąż nie chce iść ale może namówie koleżanke. Ostatecznie pójde sama i zrobie coś dla siebie.
24 sie 2017 - 10:19
Ja czasem zagram w siatę, ale nie jakoś regularnie.
27 pa 2017 - 07:40
Ja sporo jeżdżę na rowerze, nawet jesienią i zimą, jeśli oczywiście drogi nie są mocno oblodzone. Polecam jednak założyć sobie jakieś dobrze widoczne odblaski rowerowe jeśli jeździcie popołudniami czy wieczorami.
21 gru 2017 - 12:06
Ja lubię aktywnie spędzać czas wolny. Najczęściej znajduje jakieś plany na runners-world.pl i biegam, sama lub z kimś.
21 gru 2017 - 16:28
Jeśli chodzi o aktywny wypoczynek to najlepszą opcją dla mnie jest rower. Nie wyobrażam sobie wakacji bez mojego roweru. W tym roku zastanawiam się poważnie nad zakupem roweru gravelowego. Trochę o tym poczytałam na stronie https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16856/jaki_rower_gravel_wybrac i myślę, że może to być całkiem dobry pomysł. Co sądzicie?
05 sty 2018 - 12:55
wycieczki rowerowe są świetną ku temu okazją
świnka rysunek
20 lut 2018 - 10:54
Mi się już marz taki piknik gdzieś za miastem - tylko ja, mój narzeczony, rowery, jedzenie i kocyk. I tak spędzić cały dzień na powietrzu...
Teraz zostają mi tylko spacery i siłownia i basen - to też pozwala mi się zrelaksować i dobrze zmęczyć smiling smiley)
26 lut 2018 - 09:18
Jeśli chodzi o taniec to ja odsyłam do świetnego miejsca w Gdańsku. To szkoła tańca Pod Kwadratem: http://podkwadratem.pl/. Oferta zajęć jest u nich bardzo bogata, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Można też u nich skorzystać z kursów tańca dla narzeczonych.
16 mar 2018 - 15:34
Do tańca to chyba trzeba mieć szczególne predyspozycje...
19 mar 2018 - 10:26
Zastanawiam się nad kupnem dla syna skutera? Tylko cały czas mam wątpliwości czy to nie będzie zbyt niebezpieczne. Już nawet wybraliśmy model ze strony [contestbike.pl] ale chyba jeszcze musimy przedyskutować porządnie ten zakup. Tyle się słyszy o wypadkach dzieci na takich skuterach.
19 mar 2018 - 11:35
Najczęściej decyduje się na rower smiling smiley
21 mar 2018 - 07:50
Planuje w tym roku połączyć wypoczynek z nauką. Wyjeżdżam za granice na kurs językowy [nauczanieintuicyjne.pl] Nauka opiera się na nauczaniu intuicyjnym autorską metodą INT, także jestem bardzo ciekawa efektów smiling smiley
26 mar 2018 - 12:07
Ooo, ambitnie! Też musiałabym o czymś takim pomyśleć.
12 kwi 2018 - 07:47
W aktywnym wypoczynku nie może zabraknąć jazdy na rowerze. Jeżeli szukasz niedrogich i solidnych rowerów w rozsądnych cenach to sprawdź ofertę [polskie-rowery.pl] gdzie można zakupić starannie wybrane modele rowerów.
12 kwi 2018 - 10:10
Mi po pracy zazwyczaj już nic się nie chce
16 kwi 2018 - 06:29
Ja np ostatnio odkryłam takie coś jak Dom Gier - escape room Elbląg , naprawdę fajna sprawa jak dla mnie, można aktywnie wypocząć ze znajomymi, oferują tam różne zagadki które trzeba rozwiązać aby wydostać się z pokoju. Polecam smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: