NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

aktywny wypoczynek

Wysłane przez szogun 
aktywny wypoczynek
11 sie 2015 - 10:21
Preferujecie aktywny wypoczynek czy może skłaniacie się ku słodkiemu lenistwu. Możecie to potraktować jako studium swojego przypadku w ciągu dotychczasowych wakacji.
Re: aktywny wypoczynek
11 sie 2015 - 11:17
spędzam czas aktywnie po dużym wysiłku mam więcej energii i czuję, że mogę wszystko winking smiley
12 sie 2015 - 18:05
aktywny wypoczynek to niesamowita sprawa !
20 sie 2015 - 12:32
Nigdy nie próbowałam wypoczywać bardziej aktywnie niż zwiedzając winking smiley Jak na przykład taki wypoczynek może wyglądać (dla kogoś kto nie ma kondycji sportsmena i raczej Windsurfing odpada? )
22 sie 2015 - 20:14
Ja chodzę po górach. Satysfakcja z wejścia na szczyt jest niezapomniana. A te widoki!
30 wrz 2015 - 08:13
chodzenie po górach... widziałam ostatnio jak biegali po górach! to jest dopiero aktywny wypoczynek ;D

30 wrz 2015 - 11:43
Też widziałam raz coś takiego. Jednak sama bym nie wbiegła nigdy pod górę.
01 pa 2015 - 09:10
Ja też chodzę po górach (rekreacyjnie). Widoki faktycznie wynagradzają wysiłek i dopiero przy schodzeniu klnę jak szewc - zdecydowanie wolę do góry niż w dół smiling smiley
15 pa 2015 - 06:56
A to ja właśnie wolę w dół. Ale podczas schodzenia trzeba uważać na kolana, żeby ich zanadto nie obciążyć.
22 pa 2015 - 13:35
aktywny wypoczynek - jak najbardziej za ! smiling smiley ale tylko dla osob przynajmniej w podstawowym stopniu wytrenowanych - na początku mojej przygody z bieganiem postanowiłam właśnie wyskoczyć na taki weekend z bieganiem po lesie winking smiley potem przez 4 dni chodziłam jak kaczka... ; )

--
ustawa deweloperska

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-22 13:44 przez hortekst.
26 pa 2015 - 12:54
Ja staram się spędzać czas aktywnie i tego samego uczę syna, który już od małego jeździ na obozy. W tym roku obóz konny [www.obozy.mlodziezowe.com.pl]. Uważam, że zarażanie dzieci pasja jest bardzo ważne w ich rozwoju.
29 pa 2015 - 08:29
Aktywny wypoczynek to jest to!
04 lis 2015 - 13:12
Teraz można pomyśleć o tym, żeby częściej chodzić na basen kryty. Moim zdaniem jesień to idealna pora na to.
30 sty 2016 - 18:03
Dla mnie synonimem aktywnego wypoczynku jest rekreacyjne żeglarstwo. W Polsce pierwsze na myśl przychodzą tu Mazury - i słusznie! Nigdzie indziej w kraju nie żegluje się tak dobrze, jak na Mazurach. No i nigdzie indziej niż tam nie wynajmie się tak dobrych jachtów w tak dobrych cenach (reprezentatywny przykład: czarter tes 32). I tak Wam powiem, że jeśli jeszcze nie macie za sobą żadnego doświadczenia z żaglami, najwyższa pora to zmienić - wciąga bardzo!
23 lut 2016 - 13:34
marsze, biegi po lasku, czasem nordic walking z kijami, kolarstwo, cardio, boks, wspinaczka, jazda na nartach - zależy, na co akurat mam ochotę i czy są warunki odpowiednie winking smiley
dość się nasiedziałam w domu i uznałam, że czas na zmianę.
nigdy wcześniej nie czułam się lepiej niż teraz, kiedy wiem, że robię coś pożytecznego dla swojego organizmu.
03 mar 2016 - 07:50
ja to w kwestii wypoczynku jestem leniwa, lubię sobie poleżeć i odpoczywać o chyba że wyjątkowo mnie nosi, to co innego.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-03 07:50 przez Madeleine.
03 mar 2016 - 16:34
pół na pół - czasem nie mogę usiedzieć na miejscu, innym razem żadna siła nie jest w stanie mnie ruszyć winking smiley
06 mar 2016 - 11:18
ja podziwiam ludzi którzy w aktywny sposób spędzają czas bo kto w dobie pogoni za obowiązkami i praca potrafi znaleźć na to czas.
14 mar 2016 - 18:33
Witam!
Jestem jak najbardziej za aktywnym wypoczynkiem. Pewnie wynika to też z tego, że lubię się po prostu dużo ruszać. Nawet wyjeżdżając na wakacje nie ma dnia, abym nie grał w piłkę na plaży (siatkówka, nożna), rzucał frisbee, pływał. Taka forma wypoczynku wpływa również dobrze na nasze zdrowie i sylwetkę smiling smiley Dlatego, jeśli tylko macie wolny weekend, czy popołudnie po pracy wsiadajcie na rowery, zakładajcie buty do biegania, zabierajcie ze sobą znajomych i spędzajcie razem czas i spalajcie kalorie winking smiley

Pozdrowienie dla wszystkich aktywnych sportowo smiling smiley
16 mar 2016 - 13:27
Lubię wypoczywać aktywnie, ostatnio mobilizuje się do dłuższego niż zazwyczaj spacerowania. Myślę również o zapisaniu się na zumbę lub o modnym teraz animal flow. Każda forma aktywnego wypoczynku jest dobra.
16 mar 2016 - 20:52
A co to jest animal flow? Ja też zastanawiam się nad powrotem na zumbę.
21 kwi 2016 - 09:48
mój aktywny wypoczynek wiążę się zawsze z rowerem smiling smiley jeżdżę nałogowo, tak, że mój miejski przestał mi już wystarczać i zakupiłam sobie nowy, trekingowy ze sklepu http://www.rowerzysta.pl/trekking.html. Jeździ się nim super, na dłuższe trasy jest bardzo wygodny, zamontowałam sobie koszyk z przodu, zabieram co mi potrzebne i jadę smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-21 09:59 przez honorcia.
26 kwi 2016 - 13:44
Ja aktywnie spędzam czas, chodząc na kijki albo pobiegać sama lub z kimś (najbezpieczniej z kimś) do parku bądź lasku miejskiego.
Praktycznie od małego jestem mocno związana ze sportem, zamiast siedzieć w domu biegałam po boiskach czy placach zabaw, na wfie byłam aktywna i zostało do dzisiaj, nawet jak jadę na wczasy to muszę mieć gdzie pouprawiać sport więc zdarza się ośrodek z kortem lub basenem albo siłownią - po prostu nie usiedzę w jednym miejscu zbyt długo.
29 kwi 2016 - 09:25
oczywiście to jest najlepsza forma odpoczywania winking smiley no chyba że mamy prace fizyczna i jesteśmy strasznie zajechani tongue sticking out smiley
Ja wybieram się co roku w Bieszczady (od 3 lat) na aktywny wypoczynek. Chodzenie po górach - ale właśnie w szybki sposób tongue sticking out smiley co roku pobijam swój rekord wejścia na Tarnice ;D

03 maj 2016 - 18:19
O taaak, aktywny wypoczynek to moje drugie ja i chętnie wyciągam leniwych znajomych.
Uwielbiam tenis, basen, wspinaczkę górską, siłownię i najczęściej można mnie zobaczyć przy którymś z tych sportów.
Jednocześnie lubię próbować nowe rzeczy - skok na bungee? Komora aerodynamiczna? Skok na spadochronie?
Rzućcie tylko hasło, a będę grinning smiley
09 maj 2016 - 11:57
Ja też lubię spędzać aktywnie czas. Wtedy albo biegam, albo siadam na rower i jeżdżę winking smiley Ostatnio też, siostra zabrała mnie na zumbę, byłam zachwycona i wykończona winking smiley

10 maj 2016 - 07:23
Na aktywny wypoczynek trzeba mieć też czas, ja niestety nie mam go w nadmiarze, więc jak już coś uda mi się uciułać, to zazwyczaj są to dłuższe spacery.
23 maj 2016 - 06:41
Jak wypoczynek to tylko aktywnie - najbardziej lubię jeździć na rowerze, bo to mnie najlepiej odpręża. Nie wyobrażam sobie odpoczywać przed kompem czy telewizorem, bo to mnie nudzi. A teraz już czekam na ten długi weekend i jedziemy w góry, i to będzie najlepszy wypoczynek jaki sobie mogę wymarzyć smiling smiley
02 cze 2016 - 16:03
Fajnym pomysłem na aktywny wypoczynek jest taniec smiling smiley Polecam zapisać się do jakiejś dobrej szkoły typu [e-taniec.eu] , najlepiej z kimś, nie samemu. To będzie super przygoda, zabawa a jednocześnie ruch smiling smiley
04 cze 2016 - 13:45
hmm jesli chodzi o aktywny wypoczynek - to moze fajna opcja sa żeglarskie wakacje dla rodzin, nie sadzicie? Jak ma sie juz dzieci w wieku 8-10 lat to smialo sie mozna wybrac na takie wakacje - na pewno im sie spodoba, a nam - rowniez.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: