NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

jogging

Wysłane przez dawidek 
Re: jogging
02 maj 2017 - 11:10
Bieganie nie jest takie zle, co prawda trzeba dużo samozaparcia. Nie mniej jednak nie jest dla wszystkich. Raczej nie dla osób z problemami ze stawami, czy kręgosłupem, bo to może przynieść odwrotny skutek, do zamierzonego części.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-19 11:27 przez Ania_Brzeszczot.
17 maj 2017 - 18:06
ja bym chętnie biegała gdybym miała do tego partnera i który by mnie do tego motywował.
01 cze 2017 - 22:25
Najlepiej biegać w oświetlonych miejscach. Kiedyś miałam nieprzyjemny incydent w trakcie wieczornego biegania i nie chcę żeby się powtórzył. Najbardziej lubię biegać razem z moimi koleżankami winking smiley
02 cze 2017 - 10:18
Ja często biegam po nocy, całe szczęście jeszcze żadnego przykrego incydentu nie miałam.
09 cze 2017 - 09:10
Ja przedwczoraj w końcu się przemogłam. Do dziś mnie wszystko boli...
13 cze 2017 - 07:02
Ja jeżdżę do pracy na rowerze. I w sumie wolę to o wiele bardziej, niż jeżdżenie autem.
13 cze 2017 - 08:12
ja bym chętnie regularnie biegała ale nie mam z kim i nie mam w związku z tym żadnej motywacji.
22 cze 2017 - 09:27
A to do motywacji potrzebujesz towarzystwa?
13 lip 2017 - 13:14
wspólne bieganie to fajny pomysł, nie tylko ze względu na dobrą kondycję, ale także to świetna alternatywa aktywnego wypoczynku. Ja długo nie umiałam się przekonać, ale z pomocą artykułów, z których dowiedziałam się ile dobrego płynie z takiej aktywności (np. stąd [wzdrowymcielezdrowyduch.com]) oraz dzięki chłopakowi, który towarzyszy mi podczas ćwiczeń zaczęłam biegać regularnie i teraz nie wyobrażam sobie, że mogłabym przynajmniej raz w tygodniu nie wybrać się na jogging smiling smiley
13 lip 2017 - 14:19
Bardzo ciekawe (:
16 lip 2017 - 22:30
Ja też nie lubię biegać w ciemnym, dlatego staram się zawsze biegać wtedy kiedy jest jasno. Jeśli nie zdąże to biegam na bieżni.
25 lip 2017 - 05:45
Bieganie ma wiele pozytywnych aspektów, trzeba tylko robić to regularnie.
27 lip 2017 - 11:17
Z tą regularnością niestety różnie bywa.
03 wrz 2017 - 19:45
Ja już od dłuższego czasu biegam i powiem szczerze, że teraz t już jest zdrowa forma nałogu smiling smiley. Ostatnio kupowałam odblaski dla dzieci na [kamizelkaodblaskowa.com.pl] i dla siebie też kupiłam. Teraz coraz szybciej zapada zmrok, więc z daleka będę już zauważalna.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-03 19:46 przez jadwisia.
18 pa 2017 - 13:44
Po parku w ciemności ja nie czułabym się bezpiecznie. Proponuję zabierać latarkę i najlepiej towarzystwo, albo zmienić trasę winking smiley
30 pa 2017 - 14:47
Ja lubię sobie pobiegać wieczorami po pracy. Najczęściej szukam jakichś treningów na runners-world.pl i tak z godzinkę dziennie ruszam w świat winking smiley
03 gru 2017 - 13:55
ja biegam prawie codziennie, to tego słucham muzyki na
[www.electronicbeats.pl] carl cox, do sportu idealne, dla każdego , na pewno da kopa w trakcie treningu smiling smiley
21 gru 2017 - 11:56
Można w ten sposób biegać ale najlepiej z kimś. Ciężko jednak znaleźć wspólne tempo, chociaż na runners-world.pl widziałam odpowiednie poradniki dla par
05 sty 2018 - 12:51
samemu trudniej się zebrać jest niestety ale bieganie bardzo zdrowe
babcia na jabłoni
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: