NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Spędzanie czasu z dzieckiem

Wysłane przez Renia 
Spędzanie czasu z dzieckiem
25 lut 2018 - 16:20
Z dziecmi też aktywnie można spędzać czas, chociaż wydaje mi się, ze najbardziej korzystnym rozwiązaniem jest wizysta z dzieckiem w takiej [elemelekulki.pl] sali zabaw. Dziecko, podczas pobytu w takim miejscu też może bardzo fajnie się rozwijać. My od czasu do czasu odwiedzamy takie sale.
Re: Spędzanie czasu z dzieckiem
27 lut 2018 - 11:44
my często oglądamy sobie tv, teraz mamy pakiet od upc [www.upc.pl] to tym bardziej bardzo dużo bajek oglądamy i co chwila co innego, nic się nie powtarza, synek jest bardzo zadowolony smiling smiley
13 kwi 2018 - 12:19
dzieci uwielbiają dmuchańce to wielkie zjeżdżalni lub zamki
[www.std-dmuchance.org]
25 kwi 2018 - 09:50
my z dziećmi bardzo dużo czasu spędzamy aktywnie na świeżym powietrzu. a jak jest brzydka pogoda, to wspólnie gramy w gry planszowe, jeździmy na basen lub do kina
27 kwi 2018 - 09:55
Dzieciaki uwielbiają te sale, chociaż zwykłe place zabaw też dają radę.
24 maj 2018 - 11:43
latem lepszy plac zabaw, zimą sala smiling smiley

[www.std-dmuchance.org]
05 cze 2018 - 06:56
Każda chwila z dzieckiem jest cenna. Wydaje mi się, że istnieje spora presja, odnośnie obowiązków, a ojciec jest równie mocno potrzebny, szczególnie jego dystans do życia, którzy może przydać się w późniejszych latach dziecku. Dzisiaj przeczytałam artykuł [babychic.pl] gdzie znajdziemy kilka porad dla ojca. Mam nadzieję, że zaprocentuje to wspaniałą relacją na całe życie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: