NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaki teleskop wybrać?

Wysłane przez lidiaa851 
Jaki teleskop wybrać?
01 lis 2017 - 09:52
Jaki powinien być pierwszy teleskop? Jaki wybrać? - w miarę dobrej jakości i w przystępnej cenie.
Re: Jaki teleskop wybrać?
03 lis 2017 - 09:22
Pierwszy teleskop z pewnością powinien być prosty w obsłudze, ale i w miarę duży, z większym zwierciadłem - na takim teleskopie można obserwować nie tylko planety, ale i znacznie dalsze obiekty, jak galaktyki. Konkretne modelu nie polecę, ale bardzo dobre opinie mają te marki Sky-Watcher, tu [deltaoptical.pl] powinnaś znaleźć odpowiedni - mają tam świetne teleskopy, także dla początkujących.
Re: Jaki teleskop wybrać?
15 lis 2017 - 10:21
Podobnie jak poprzedniczka radzę wybrać prosty teleskop, ale jakiś większy. Te marki Sky-Watcher będą idealne - są stosunkowo tanie, ale bardzo dobre. Model EQ2 będzie w sam raz na początek, choć osobiście wybrałabym Dobson 6.
Re: Jaki teleskop wybrać?
24 lis 2017 - 11:35
Nie wiedziałam, że jest zapotrzebowanie na takie gadżety.
Re: Jaki teleskop wybrać?
19 sty 2018 - 13:42
Jeden teleskop mamy ze sklepu z zabawkami dla dzieci. Kosztował około 80 zł.... i takie tez gwiazdy pokazuje, czyli żadnych grinning smiley Ot, taka większa luneta. W kolejny zainwestowaliśmy i to mocno (ok. 500 zł) i po pierwsze widać sporo, po drugie jest to profesjonalny sprzęt i po trzecie uwielbiamy go smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: