NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

czym się interesujecie?

Wysłane przez jadwisia 
czym się interesujecie?
30 pa 2017 - 19:28
Mnie ostatnio bardzo interesuje rynek zarządzania nieruchomościami. Przede wszystkim to jak można zautomatyzować wszystko co jest z nim związane. Ciekawe spojrzenie przedstawione zostało w tym artykule [twojepc.pl].
Re: czym się interesujecie?
31 pa 2017 - 11:22
Lubię grać w gry planszowe i czytać książki.
08 lis 2017 - 08:04
Też lubię planszówki. A w jakie grasz najczęściej?
24 lis 2017 - 11:34
Ja interesuję się filmem i antropologią.
29 lis 2017 - 11:32
ja też uwielbiam kino

drewbud24.pl
03 gru 2017 - 13:42
ja to lubię najbardziej słuchać muzyki na [www.electronicbeats.pl] carl cox, bardzo fajne nutki tam grają idealne do relaksu, czasami teżpoczytam sobie cos ciekawego z zycia moich ulubionych artystów
04 gru 2017 - 15:57
Ja od jakiegoś czasu uwielbiam biegać. Kiedyś to było dla mnie nie do pomyślenia, ale teraz albo własnie trenuję albo przesiaduję na stronach pokroju runners-world.pl
04 gru 2017 - 16:32
Ja jednak wolę inne formy aktywności. A zimą często chodzę na kryty basen.
21 gru 2017 - 11:58
Ja lubię poczytać czasami coś o motoryzacji na portalach pokroju mojeauto.pl. Interesuję się także bieganiem
24 gru 2017 - 16:34
A moim największym hobby jest prowadzenie bloga o sztuce i kulturze. Jestem z wykształcenia artystą plastykiem i blog pozwala mi na to, by dzielić się z zainteresowanymi osobami moją pasją. smiling smiley
08 sty 2018 - 20:11
Modą interesuję się od dawna, ciągle przeglądam blogi z nią związane, a od jakiegoś czasu sporo przesiaduję na stronie, gdyż dużo jest tam porad i inspiracji [www.szafamamy.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-08 20:12 przez kraksi.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: