NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Remont sypialni

Wysłane przez markela 
Remont sypialni
05 wrz 2017 - 12:48
Planuję remont w sypialni. Jaki kolor ścian oraz paneli podłogowych będzie według was pasował do srebrnego łóżka?
Re: Remont sypialni
11 wrz 2017 - 12:58
Może białe i szare ściany? Ja mam takie w pokoju oraz srebrne dodatki i ładnie to wyglada smiling smiley
30 wrz 2017 - 10:31
Ja też mam w planach małe odświeżenie sypialni. Niestety muszę go zrobić sama, tak się złożyło. Przekopałam naszą skrzynię z narzędziami i zorientowałam się, że brakuj podstawowych narzędzi. Ponieważ zostałam sama na polu bitwy to muszę sama się zająć ich uzupełnieniem. Ale nie ma strachu bona stronie https://toczytam.pl/podstawowe-narzedzia-do-prac-domowych-i-malych-remontow/ znalazłam wszystkie najważniejsze w tym zakresie informacje w tym te, gdzie szukać korzystnych i atrakcyjnych ofert.
03 pa 2017 - 15:46
A może jakiś fiolet, turkus, żeby było przytulnie - szare ściany w sypialni - nie specjalnie... winking smiley
07 lis 2017 - 09:27
Ja polecam jakieś nieostre kolory + oświetlenie LED. U mnie robi robotę, a w internecie można bardzo tanio kupić takie żarówki, np. na el12.pl mają tego sporo
25 lis 2017 - 11:59
Najlepiej jest wymienic meble - ale od razu wszystko, caly komplet - aby wszystko do siebie idealnie pasowalo. Jesli szukacie oryginalnych i stylowych mebli, to moge polecic sklep ArtStyle Meble - spojrzcie jakie maja przykladowe zestawy do sypialni: [artstylmeble.pl] - czyz nie sa przepiekne? To oczywiscie prawdziwe, lite drewno, a nie jakas plyta OSB.
28 lis 2017 - 07:27
Już drobne prace wykończeniowe potrafią wiele zmienić. Mocno niedocenianą techniką są jednak zamocowania, o których warto przeczytać: [podpowiadamy.pl], nie tylko montaż szafek czy sufitów podwieszanych wymaga ich użycia. Większe prace budowlane nierzadko wykorzystują kotwy chemiczne i mechaniczne, by przymocować ciężkie materiały.
22 gru 2017 - 00:26
Jak już zakończysz ogólny remont to warto poszukać dodatków smiling smiley ja niedawno zamawiałam trochę rzeczy do mieszkania z homedome i jestem z nich mega zadowolona
13 mar 2018 - 08:04
ściany najlepiej w jasnych kolorach, a może na jednej panele ścienne 3d? zobacz sobie na stronie - [www.nord-gips.pl]
23 mar 2018 - 13:57
W przypadku remontu na pewno przydadzą się Wam dobre narzędzia. Warto wydać trochę więcej i kupić sprzęt wysokiej jakości. Dlatego właśnie odsyłam Was do strony https://agrotools.pl/. Mają ogromny wybór sprzętu, który może przydać się zarówno w domu, jak i w ogrodzie.
24 mar 2018 - 20:20
Remont sypialni to pracochłonna rzecz. Trzeba pamiętać o tylu szczegółach, dopasować do siebie wszystkie elementy wystroju wnętrz.
25 mar 2018 - 11:19
Ze swojej strony mogę polecić świat kamienia naturalnego, jaki oferuje [www.jppilch.pl] Firma zapewnia najwyższej jakości materiały wraz z montażem i fachowym doradztwem w urządzaniu. Jak Wam się podobają takie wnętrza? smiling smiley
26 mar 2018 - 12:02
Kamień do sypialni? Jak to sobie wyobrażasz?
06 kwi 2018 - 09:15
kamień w sypialni może świetnie wyglądać to całkiem dobry pomysł
[www.lizurej.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: