NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ogród na jesień

Wysłane przez janina93 
Ogród na jesień
24 sie 2017 - 13:21
Strasznie lubię mieć idealnie wykonany co roku ogród. Szukam ciekawych rozwiązań godnych uwagi , które w okresie jesieni wykonane prace, sadzonki uozdobią już na wiosnę mój ogród w pięknych kolorach różnych odmian kwiatów. W co zainwestować i kiedy wsadzić?
Re: Ogród na jesień
31 sie 2017 - 16:14
Jesienią i tak wszystko jest takie ponure.
01 wrz 2017 - 10:08
Moim zdaniem ozdobą jesienią są dynie i wrzosy. Super się prezentują pod wieloma względami. Wiele takich propozycji widziałam w sieci. Do tego na wiosnę możesz w okresie jesieni wsadzić cebulki, krokusów, szafirków, tulipanów, które wiosną będą piękne.
02 wrz 2017 - 07:58
A wrzosy kupujesz takie gotowe już sadzonki, czy inne kwiaty, czy raczej z rozsady? Co lepiej się opłaca? Dynie mam wsadzone i rosną, a więc będę super wycięte minki i jakieś może świeczki i super będą się prezentować przez długi czas.
04 wrz 2017 - 20:49
No kup jakieś fajne cebulki np. tutaj: [sklep.swiatkwiatow.pl] i spróbuj różnych kombinacji. U mnie się sprawdzają takie kompozycje różnego rodzaju.
05 wrz 2017 - 07:35
No to spróbuje. Dynie mam już spore trochę wrzosów, jakiś bratków ,może jeszcze znajdę coś ciekawego i praktyczne. Wydaje mi się, że sprawdzą się takie różne roślinny. Jak poczytam o nich więcej to znajdę coś na pewno wyjątkowego.
05 wrz 2017 - 10:45
Tak wrzosy to świetne rośliny, które sprawdzają się jesienią, moim zdaniem wyglądają one bardzo dekoracyjnie. Warto pomieszczać różne kolory winking smiley Co do samego ogrodu polecam zaopatrzyć się np. w odkurzacz do liści, w tym okresie bardzo ważne jest zadbać o pielęgnacje naszego ogrodu. Nie sprzątnięte liście mogą wyrządzić wiele szkód, w przydomu.pl są fajne odkurzacze i nawet niedrogie winking smiley
03 lis 2017 - 12:03
Jeśli chcecie przygotować ogród na jesień, to musicie też zaopatrzyć się w podstawowe narzędzia: https://podpowiadamy.pl/zaczynasz-przygode-z-ogrodem-podstawowe-narzedzia-do-ogrodu/. Bez nich trudno będzie utrzymać rośliny w dobrej kondycji. A wytrzymałe, ostre narzędzia też w dużym stopniu ułatwiają pracę.
22 lis 2017 - 12:08
Ja postawiłam w tym roku na lampy SU MA [cleverhouse24.pl], na razie bardzo dobrze się sprawdzają i prezentują.
23 lis 2017 - 08:44
Ja postawiłem na folię, wszystkie roślinki w otuliny foliowe, papierowe, żeby to przetrwało zime smiling smiley
24 lis 2017 - 11:35
Jesienią wszystko jest takie brzydkie sad smiley
14 sty 2018 - 19:58
Mój ogród ożył na nowo dzięki pielęgnacyjnym pracom wykonanym przez [trawarica.pl] - wrocławska firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i wykonaniem, ale tez pielęgnacja ogrodów by były piękne każdej pory roku
26 lut 2018 - 08:51
Warto pomyśleć o zakupie odpowiedniej agrowłókniny. W tym celu najlepiej zajrzeć na stronę producenta http://geocover.pl/. Agrowłóknina chroni rośliny przed niekorzystnymi warunkami, chociażby meteorologicznymi. W wielu przypadkach to najlepsze możliwe rozwiązanie.
02 mar 2018 - 08:48
Sklepy ogrodnicze bardzo często prowadzą blogi i zamieszczają na nich bardzo fajne artykuły z praktyczną wiedza. Fajny artykuł jest na [rolmarket.pl] o tym jakie prace trzeba wykonać na jesień w ogrodzie. Warto korzystać z takiej wiedzy.
09 kwi 2018 - 09:46
na wiosnę można wprowadzić wiele innowacyjnych elementów do naszego ogrodu
[www.drewbud24.pl]
12 kwi 2018 - 11:37
My już zakupiliśmy preparaty do pielęgnacji ogrodu w sklepie [potwornyogrod.pl] teraz w ten weekend planujemy zająć się przygotowaniem ogrodu do sezonu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: