NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Nauka angielskiego

Wysłane przez Makówka 
Nauka angielskiego
14 sie 2017 - 08:25
Zastawiałam się w jaki sposób mogę poprawić swoje zdolności językowe i znalazłam ciekawe informacje o możliwości nauki języka angielskiego przez internet. Dzięki programowi Skype nauka jest łatwa szybka i przystępna - łączę się ze swoją lektorką i przerabiamy materiał, który dobierany jest indywidualnie do moich potrzeb - polecam smiling smiley
Re: Nauka angielskiego
11 wrz 2017 - 21:20
Efektywnie nauczysz się języka dzięki tej platformie [www.ellalanguage.com] . Gramatyka jet jasno i prosto opisana, tak aby zrozumieć jak najlepiej. Twórcy cały czas dokładają starań, aby pojawiały się nowe materiały do ćwiczeń. Platformę można ściągnąć na dowolne urządzenie z dostępem do internetu.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-11 21:21 przez zuzia.gola.
Re: Nauka angielskiego
23 lis 2017 - 19:21
Ja wiem, że z językiem nie poradziłabym sobie sama. Więc nauka przez internet odpada. A na pewno od podstaw. Z angielskim może jeszcze dałabym radę, oglądając np. filmy. Myślę o nauce hiszpańskiego od podstaw, dlatego na pewno wybiorę szkołę językową. Znajomi polecają mi [lincoln.edu.pl] . Szkoła ma wysoki poziom, więc jest szansa, że uda mi się opanować język na kursach semestralnych.
Re: Nauka angielskiego
24 lis 2017 - 11:34
Ja do angielskiego nie mam za grosz zdolności.
Re: Nauka angielskiego
19 sty 2018 - 13:14
Myślę, że warto wybrać się do dobrej szkoły językowej, gdzie nauczycie się języka od A do Z. Polecam Wam Klub Językowy: http://klubjezykowy.com/. W ofercie mają nie tylko angielski ale też niemiecki i hiszpański. Każdy z tych języków może się przydać w życiu więc warto wziąć je pod uwagę.
Re: Nauka angielskiego
19 sty 2018 - 13:36
Kiedyś znajoma opowiadała mi o, że na FB są grupy dla chętnych do nauki języka. Możesz albo wymianić wiadomości z obcokrajowcami, albo po prostu spotkać się w większym gronie na mieście. Oczywiscie jest to łatwe do zorganizowania pod warunkiem ,że mieszkasz właśnie w dużym mieście. Ewentualnie zawsze zostają Ci kursy online.
Re: Nauka angielskiego
21 sty 2018 - 14:58
Ja lubie tak standardowo albo korepetycje albo jakaś szkoła angielskiego. Fajnie jeżeli nauczyciel wykazuje wysoki poziom nauczania bo jak przypomnę sobie czasy szkoły i lekcje angielskiego tam to dramat. dopiero przed matura zapisałem się do prywatnej szkoły języka angielskiego w Toruniu. inne podejście, mniejsze grupy. polecam [angielskitorun.com.pl]
Re: Nauka angielskiego
28 mar 2018 - 18:10
Wiadomo, że znajomość angielskiego w dziesiejszych czasach to niemal standard. Ja sama się teraz doszkalam ale wiadomo, że najbardziej zależy mi na tym, by moje dzieci miały ten start ułatwiony od początku. Oboje chodzą do prywatnej podstawówki Te Vizja na Ochocie w Warszawie gdzie angielski jest na porządku dziennym. Po 2 latach nauki tam muszę stwierdzić, że posługują się tym językiem lepiej niż ja smiling smiley Moim zdaniem im wcześniej tym lepiej.
Re: Nauka angielskiego
09 kwi 2018 - 19:05
Ja jestem zwolenniczką nauki samodzielnej. Uważam, że tak można wybrać i stosować najbardziej odpowiedni dla nas sposób nauki. Od jakiegoś czasu pracuję ze stronką [speakin.pl] i jestem zdumiona jak szybko można przyswajać nową wiedzę samodzielnie! Na kursie się tyle nie nauczyłam, bo stosowana metoda była zupełnie nieskuteczna dla mnie!
Re: Nauka angielskiego
12 kwi 2018 - 10:15
Nauka języka nie jest łatwa, na pewno trzeba dużo praktyki także na żywym języku
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: