NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Nauka angielskiego

Wysłane przez Makówka 
Nauka angielskiego
14 sie 2017 - 08:25
Zastawiałam się w jaki sposób mogę poprawić swoje zdolności językowe i znalazłam ciekawe informacje o możliwości nauki języka angielskiego przez internet. Dzięki programowi Skype nauka jest łatwa szybka i przystępna - łączę się ze swoją lektorką i przerabiamy materiał, który dobierany jest indywidualnie do moich potrzeb - polecam smiling smiley
Re: Nauka angielskiego
11 wrz 2017 - 21:20
Efektywnie nauczysz się języka dzięki tej platformie [www.ellalanguage.com] . Gramatyka jet jasno i prosto opisana, tak aby zrozumieć jak najlepiej. Twórcy cały czas dokładają starań, aby pojawiały się nowe materiały do ćwiczeń. Platformę można ściągnąć na dowolne urządzenie z dostępem do internetu.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-11 21:21 przez zuzia.gola.
23 lis 2017 - 19:21
Ja wiem, że z językiem nie poradziłabym sobie sama. Więc nauka przez internet odpada. A na pewno od podstaw. Z angielskim może jeszcze dałabym radę, oglądając np. filmy. Myślę o nauce hiszpańskiego od podstaw, dlatego na pewno wybiorę szkołę językową. Znajomi polecają mi [lincoln.edu.pl] . Szkoła ma wysoki poziom, więc jest szansa, że uda mi się opanować język na kursach semestralnych.
24 lis 2017 - 11:34
Ja do angielskiego nie mam za grosz zdolności.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: