NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Czy ktoś z Was gra w piłke nożną?

Wysłane przez iguana 
Czy ktoś z Was gra w piłke nożną?
24 maj 2017 - 07:26
Witam, tak jak w temacie, szukam osób, które grają w piłkę nożną i mogłyby mi doradzić w pewnej kwestii. Mój chłopak, który już od dawna trenuje piłkę ma za za miesiąc urodziny i bardzo chciałabym kupić mu coś z czego będzie miał pożytek na treningach pomyślałam o takich skarpetach na łydki: [hurtowniasportowa.net] co o tym myślicie i które wybrać?
Re: Czy ktoś z Was gra w piłke nożną?
25 maj 2017 - 08:04
Przede wszystkim w kolorach/barwach drużyny w której gra grinning smiley
22 cze 2017 - 09:28
Ja trochę grywam.
26 wrz 2017 - 18:42
Ja trochę grywam, z mężem w Fifie !
27 wrz 2017 - 10:33
nie, ale moja przyjaciólka tak i bardzo to lubi
16 pa 2017 - 16:42
Sama raczej nie potrafię grać w piłkę, ale przyznam, że interesuję się i kibicuje smiling smiley Najbardziej kibicuje oczywiście naszej reprezentacji, a poza tym lubię Bayern Monachium i Juventus grinning smiley
25 lis 2017 - 12:06
A Wasze dzieci - graja w pilke nozna? Mozna w latwy i stosunkowo tani sposob zapewnic im taka rozrywke. Spojrzcie: [www.sportking.pl] - do kupienia sa bramki do pilki noznej dla dzieci. Ale nie takie plastikowe-marketowe, ktore rozwalaja sie po paru strzalach i pekaja, ale lepsze, ktore spokojnie wytrzymaja strzal z normalnej pilki w slupek czy poprzeczke. Taka gra z dzieckiem w pilke nozna - rozwija i zbliza rodzicow do dzieci. To naprawde super zabawa!
21 gru 2017 - 12:01
Ja lubię czasami pograć i w siatkę i w nogę. A czy któraś z was interesuje się motoryzacją? Bo chcę się wybrać na pewne targi, o których czytałam na auto-motor-i-sport.pl , ale nie mam z kim się wybrać :/
05 sty 2018 - 12:52
ja niestety nie znoszę grać w siatkę

rysunek wilka
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: