NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pomysł na nowe hobby

Wysłane przez Zaza 
Re: Pomysł na nowe hobby
24 sty 2016 - 09:03
moim zdaniem dobre jest jeżdżenie na rowerze, kiedy oczywiście pozwala na to pogoda. Nie tylko to wspaniały pomysł na odpoczynek, ale też dbanie o nasze zdrowie
26 sty 2016 - 17:10
Ostatnio spotkałam się z kolekcjonerstwem kapsli od piwa. smiling smiley
01 lut 2016 - 11:28
Ja zaczęłam w końcu gotować i teraz planuję kupić dobrą patelnie. Czytam artykuł patelnia teflonowa a ceramiczna. Wy którą polecacie?smiling smiley
nauka języka?
05 lut 2016 - 10:58
Hejka, jak chcesz robić coś pożytecznego i dla siebie to polecam naukę języka. Ja ostatnio uczę się z metodą Emila Krebsa z krebsmethod.com języka hiszpańskiego. Bardzo polecam. Naprawdę czuję, że się rozwijam no i że robię jednocześnie coś dla siebie. Pozdrawiam
06 lut 2016 - 13:40
Ja mam fajne i oryginalne hobby - a mianowicie wedkowaniesmiling smiley Kupilam sobie jakis czas temu wedke, o taka: [wedkarz.pro] - tania, lekka, wytrzymala i jezdze co jakis czas nad jezioro/rzeke pomoczyc kija. Odstresowuje mnie tosmiling smiley
16 lut 2016 - 11:01
do wędkowania chyba nie miałabym cierpliwości ale moja młodsza siostra raz złowiła szczupaka.
23 lut 2016 - 13:27
nauka języka łączy przyjemne z pożytecznym.
poza tym równie przydatnym rozwiązaniem jest jakiś nowy sport, typu wspinaczka, jazda na rowerze/deskorolce, taniec, coś, czego wcześniej się nie robiło.
można też nauczyć się szyć (przydałoby się mi), majsterkować, robić własnoręczną biżuterię (serio, takie własne wyroby chodzą za niezłe pieniądze na Etsy czy gdzie indziej).
można próbować wcześniej niepróbowane przepisy kulinarne.

możliwości jest naprawdę dużo, tak dużo, że czasem życia może nie starczyć na to wszystko.
03 mar 2016 - 07:51
dokładnie, ja też lubię się uczyć obcych języków bo lubię poszerzać swoje horyzonty
07 mar 2016 - 08:02
Moją pasją w życiu od zawsze był taniec. Jak byłam mała ćwiczyłąm balet. Teraz już jestem trochę za stara i pozostaje mi zumbasmiling smiley
07 mar 2016 - 14:54
Tutaj taka mała odskocznia od wszystkich innych postów.

Co powiesz na naukę nurkowania? Kurs można zrobić od 2 000 PLN, dodatkowo dostajesz po takim kursie podstawowy sprzęt.
Ja wraz z znajomymi księgowymi z Łodzi nie pogardziłyśmy i teraz już mamy zaplanowane drugie wakacje na wyspach i oczywiście co będziemy robić? NURKOWAĆ smiling smiley
09 mar 2016 - 09:39
Moim nowym hobby jest zwiedzanie Polski. Staramy się z moim facetem przynajmniej raz w miesiącu wyjechać na weekend gdzieś w miły zakątek naszego kraju i spędzić romantycznie i pożytecznie ten czas smiling smiley
10 mar 2016 - 08:14
rzeczywiście, gry planszowe to fajny sposób na spędzenie czasu.
16 mar 2016 - 20:53
Też bardzo lubię planszówki. Często wpadają do nas na nie znajomi.
24 mar 2016 - 11:39
Zastanawiałam się niedawno na tym, co zrobić, by urzeczywistnić plany? Tak trudno jest się zmobilizować do tego, by realizować marzenia. Ostatnio tutaj [artvocado.pl] znalazłam porody, które pozwoliły mi małymi krokami podejmować pewne decyzje i podjąć działanie. Wierzę, że w tym roku pojadę na wymarzone wakacje.
29 mar 2016 - 09:05
Ja najbardziej lubię spędzać czas na jeździe na rowerze, zbieraniu grzybów i uprawianiu ogródka - to ostatnie najbardziej. Mam w sumie kilkadziesiąt różnych kwiatów, także zajmowanie się nimi zajmuje mi sporo czasu - ostatnio zasadziłam sobie taką piękną lilię [florexpol.eu]
29 mar 2016 - 20:08
Takie aktywne spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu to świetne hobby. Ja także mam zamiar uprawiać więcej sportu.
30 mar 2016 - 16:55
Ja muszę zacząć biegać i chodzić na rolki. Ale póki co muszę wyleczyć się z przeziębienia winking smiley.
31 mar 2016 - 12:37
Jest tyle możliwości, tylko trzeba wiedzieć co może naprawdę wciągnąć człowieka. Jak byłam mała, to zawsze chciałam tańczyć. Tak się jednak losy potoczyły, że nie spróbowałam w końcu jakoś poważniej. Potem w wieku dorosłym się trochę nudziłam wieczorami, no i w końcu przypomniał mi się ten taniec. Zadzwoniłam do koleżanki, która tańczy salsę. Poszłam z nią raz na zajęcia i wpadłam jak śliwka w kompot smiling smiley Tańczę już 4 rok i nie zamieniłabym tego hobby na żadne inne winking smiley
04 kwi 2016 - 11:14
Moją pasją są podróże, niestety ostatnio fundusze mi na to nie pozwalają. Pływam na basenie, gotuje - bo mnie to odpręża, czytam i oglądam dobre filmy winking smiley Tutaj jest parę fajnych pomysłów na wolny czas i relaks winking smiley -> [www.travelforum.pl]
05 kwi 2016 - 11:49
Zawsze można podróżować po Polsce. Ja tak robię jak już braknie mi funduszy na zagraniczne wojaże.
10 kwi 2016 - 21:21
Mnie interesują zagadnienia takie jak rozkład czasu pracy kierowców i technologie pozwalające innowacyjnie stwarzać takie układy. smiling smiley
Re: Pomysł na nowe hobby - nauka języka z metodą Emila Krebsa
19 kwi 2016 - 08:55
Fajnym hobby może być nauka języków. Przyjemne z pożytecznym smiling smiley JA ostatnio zaczęłam uczyć się hiszpańskiego z kursem Krebsmethod.com i jestem zachwycona tongue sticking out smiley Oczywiście nie każdy lubi, ale mi to sprawia satysfakcje ogromną smiling smiley
27 kwi 2016 - 06:08
Moje hobby już sie nie zmieni, to będzie zawsze książka. Ale znalazłam bardzo ciekawe wydania dla sympatyków gier [www.taniaksiazka.pl] Są tu przewodniki po grach, powieści inspirowane grami itp
Myślę że to świetny pomysł na prezent, dla osób które lubią gry. Znalazłam nawet pozycje dla dzieci.
15 maj 2016 - 21:20
Nowe hobby to przede wszystkim nowe emocje, nowy rodzaj aktywności, nowe wrażenia. Myślę, że mało kto wyobraża sobie frajdę w polowaniu, ale nie trzeba od razu iść na dziki. Łapiemy za łuk albo wiatrówkę i dla samego funu strzelania można się świetnie rozerwać - [www.hobby4men.com] - polecam serdecznie, bo takie hobby nigdy nie przechodzi winking smiley
16 maj 2016 - 10:32
kazdy powinien miec chociaz jedno takie hobby, ktore pomoze mu odciac sie od klopotow dnia codziennego. Niestety, mam takie wrazenie, ze niektorzy zyja tylko dniem dzisiejszym, a ogolnie zamartwiaja sie bo praca, tutaj inne klopoty takie hobby to okazaja, aby po prostu na chwile o tym zapomniec i zobaczys cos nowego. Ja mam hobby zbieranie znaczkow. Wiem, ze to dosc przestarzale, ale pozwlaa sie wyciszyc i odpowiednio zerlaksowac. Pozwala tez na wlasne oczy zobaczyc, jak Polska zmieniala sie z roku na ork. Fajnie jest tez zbierac i kolekcjonowac stare pocztowki. Tam tez mozna dostrzec wiele zmian jakie zapadly w Polsce w okresie ostatnich powiedzmy 20 lat
31 maj 2016 - 22:02
Bardzo pożytecznym hobby jest czytanie książek. To wzbogaca kulturowo i wiedzowo. Naprawdę polecam tego typu zajęcie. Warto zacząć od dobrych autorów , może na początek Coben Harlan [www.taniaksiazka.pl] będzie dobrym wyborem
01 cze 2016 - 12:37
Moje hobby to fotografia i sport smiling smiley Każdego dnia biegam, ćwiczę, a w każdej wolnej chwili chwytam za aparat i robię zdjęcia.

06 cze 2016 - 13:06
Ja także interesuję się fotografią. Na razie jednak skupiam się przede wszystkim na wiedzy teoretycznej. Byłam też nie tak dawno na szkoleniu z fotografowania plenerowego w Białymstoku Bardzo ciekawe i interesujące zajęcia. Nawiasem mówiąc, to bardzo fajnie, że coraz więcej szkoleń, warsztatów czy innych kółek hobbistycznych otwiera się na nowe wątki w tym fotografię.
Dużo informacji, bardzo praktycznych znajdzie się także w internecie, gdzie pojawiają się interesujące, teoretyczne treści.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-06 09:05 przez Umma.
08 cze 2016 - 12:28
ja od dłuższego czasu jestem zakochana w zumbie i ćwiczeniach na atlasie + innych dodatkowych w domu. Natomiast mój narzeczony ostatnio dostał kompletnego świra na punkcie nowej Homefront The Revolution Crack - wasi mają to samo?
16 cze 2016 - 00:25
Zumba i sport OK! Tylko nie wymyslajcie szydełkowania grinning smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: