NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pomysł na nowe hobby

Wysłane przez Zaza 
Re: Pomysł na nowe hobby
27 maj 2015 - 21:35
no cóz, jest wielu \"pisarzy\" którzy się nie nadają a jednak pisząwinking smiley
28 maj 2015 - 12:04
no pewnie jeżeli czujesz że tego właśnie chcesz to nie przejmuj się każdy się nadaje

29 maj 2015 - 13:04
Pewnie! Najważniejsze, to robić to, co się kocha.
30 maj 2015 - 08:44
i się nie poddawaćwinking smiley nie słuchaj innych - potem wszyscy Ci będą zazdrościć jak osiągniesz sukces

31 maj 2015 - 13:21
w każdym razie spróbować warto a czy cos z tego wyjdzie to się dopiero przekonasz winking smiley
09 cze 2015 - 09:35
Ostatnio moją pasją stały się wnętrza. Zaczęło się od remontu własnego mieszkania. Podglądałam mnóstwo fajnych projektów, np. [www.kurpas.com.pl] potem zaczęłam uczyć się programów online, a teraz przygotowuję już wizualizacje znajomym. Narazie robię to dla przyjemności, ale kto wie, może później przekształci sie to w biznes smiling smiley
18 cze 2015 - 10:27
dokładnie, działaj! zawsze możesz zacząć zbierać znaczki xD

06 lip 2015 - 09:51
może najlepszym hobby będą ćwiczenia fizyczne ?: )

08 lip 2015 - 12:44
Świetny pomysł! Polecam rolki, rower i bieganie - mozna to robić ze znajomymi.
10 lip 2015 - 08:14
A ja piszę. Narazie dla siebie, ale kto wie... Sprawia mi to dużą radość, więc siadam do komputera, kiedy tylko mogę.
Max
14 lip 2015 - 08:17
Hodowla kaktusów, to takie wciągające smiling smiley
16 lip 2015 - 08:45
gotowanie smiling smiley ja np uwielbiam to robić od bardzo dawna tongue sticking out smiley różne smaki próować i wymyślać

17 lip 2015 - 13:57
Kuchnia, podróże, muzyka - możliwości jest dużo. Może przyda się mała inspiracjawinking smiley
[www.youtube.com]
18 lip 2015 - 20:56
Film, sport, podróże. Także rękodzieło!
19 lip 2015 - 17:58
Polecam ćwiczenia fizyczne jako hobby winking smiley
26 sie 2015 - 09:53
Ja polecam jako hobby naukę języków tongue sticking out smiley Sama zaczęłam niedawno i się mocno wkręciłam. Na początku przeszłam kurs metodą Emila Krebsa www.krebsmethod.com, który bardzo mi się spodobał. Pomógł mi się rozkręcić i zacząć mówić po angielsku. Teraz zaglądam na stronę kursu angielskiego BBC i staram się tam wykonywać ćwiczenia. Bardzo rozwijające hobby smiling smiley no i może się przydać w przyszłości.
23 wrz 2015 - 11:06
U mnie zwykle pomysł na nowe hobby przychodzi sam.
24 wrz 2015 - 12:02
Ja czasami sprawdzam w internece co robić jak się nudzi i nie widzę w tym nic złego. Wiadomo, że nie zawsze mamy pomysły na kreatywne zajęcia, a takimi artykułami można się zainspirować.
15 pa 2015 - 08:18
Ja zapisałam się na zumbę w ramach rozluźnienia i czasu dla siebiesmiling smiley
15 pa 2015 - 10:24
markon Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> U mnie zwykle pomysł na nowe hobby przychodzi
> sam.
Mam podobnie
20 pa 2015 - 05:22
Ja chciałbym się nauczyć korzystać z programów graficznych, tylko jest to strasznie trudne. Lubię robić zdjęcia, ale jakoś nigdy nie kręciła mnie obróbka. Teraz, jak szukałem koszulki z nadrukiem kraków wpadłem na stronkę ideashirt.pl i ich kreator normalnie pochłonął mnie w całości. Niby proste narzędzie, a ile możliwości. Teraz chciałbym się zainteresować tym na poważnie. Polecacie coś na początek?
29 pa 2015 - 08:30
Książki, ciepła herbatka i kocyk - idealny przepis na jesień smiling smiley
29 pa 2015 - 21:25
Ja bym chciał podrózowac ale koszty duże tongue sticking out smiley
04 lis 2015 - 13:06
Można też rozpocząć naukę gotowania. Moim zdaniem jest to świetny pomysł na nowe hobby.
07 lis 2015 - 15:37
Ja chodzę na fitness no i zaczęłam uczyć się gry na gitarze. Na szczęście moja dobra znajoma świetnie gra i uczy mnie 2 razy w tygodniu, mamy przy tym dużo zabawy smiling smiley
16 lis 2015 - 09:32
Ja jestem fanka robutek ręcznych także polecam szydełkowanie, robienie na drutach czy robiebie biżuterii (np. sznury koralikowe smiling smiley
20 lis 2015 - 12:34
Ja nie rozumiem jak można pytać o pomysł na hobby, hobby to coś co nas kręci i sami musimy sobie znaleźć takie \'coś\'
10 gru 2015 - 11:53
Ja to ostanio wciągnełam się w DIY, widziałam nawet faje rzeczy na [www.kobietkowo.pl], nie wiem gdzie jeszcze szukać inspiracji. Znacie jakieś ciekawe strony?
18 sty 2016 - 09:34
W zimowe wieczory staram się eksperymentować z gotowaniem smiling smiley a ostatnio wróciła do mnie moja stara pasja - układanie puzzli, po prostu to uwielbiam smiling smiley
22 sty 2016 - 15:37
Ja polecam szycie! Ostatnio po pracy głównie tym się zajmuję (szyję sukienkę z dzianiny) smiling smiley Więc polecam wędrówkę do pobliskiej pasmanterii i zakup materiałów smiling smiley Osobiście mogę polecić sklep [szyk.lodz.pl] , ale domyślam się, że nie wszyscy są tutaj z Łodzi smiling smiley Suma sumarum szycie jest super!
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: