NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pomysł na nowe hobby

Wysłane przez Zaza 
Pomysł na nowe hobby
16 sie 2012 - 12:04
Ponieważ pogoda robi się coraz bardziej jesienna i nie sprzyja wychodzeniu na zewnątrz, zaczęłam myśleć o jakimś hobby, które mogłabym spełniać w zaciszu domowym. Macie jakieś pomysły?
Katiusza
Re: Pomysł na nowe hobby
21 sie 2012 - 11:24
jeśli masz kompana to gry planszowe! idealne rozwiązanie na jesień. nie żartuję smiling smiley
Robótki na drutach. Same korzyści - zajęcie kreatywne, uspokajające i modne. W USA i Wielkiej Brytanii można mówić o eksplozji tej mody. Skąd inąd wiemy, że na drutach dziergają Madonna, Kate Moss, Naomi Campbell a nawet ...Russel Crowe. Funkcjonują tam kluby, puby i kawiarnie - miejsca spotkań osób pasjonujących się robótkami na drutach. Mamy już takie pierwsze miejsca i u nas. Jest w Warszawie, jest też od kilku dni również w Krakowie. Krakowski klub \"amiQs - włoczki świata\" zaprasza na ul Bronowicką 19. Nieprzebrane tu bogactwo włóczek, literatura fachowa a do tego filiżanka kawy i miła atmosfera.
13 mar 2013 - 13:33
Już prawie wiosna, ale na nowe hobby zawsze jest dobry czas winking smiley Więc dołączam się do sugestii, że gry planszowe to niesamowita zabawa. Też trochę różnych fikuśnych gier karcianych się pojawia na rynku, jak np... inwazja zombie na Moskwę grinning smiley
17 wrz 2013 - 12:14
polecam fitness smiling smiley decoupage, układanie puzzli smiling smiley
29 sty 2014 - 15:58
Może bieganie, to naprawdę uzależnia.
07 mar 2014 - 08:27
Ja zaczęłam robić torty ale takie z masą cukrową na wierzchu. Okazało się, że bardzo spodobały się znajomym i teraz mam juz nawet pare zlece na urodzinowe przyjęcia (szczególnie dla dzieci) Nie wiedziałam, że będzie mi to sprawiać taką przyjemnośćsmiling smiley
12 mar 2014 - 12:43
Ja niestety na etapie tortów nie jestem winking smiley póki co szkolę się w ozdabianiu ciast i muffin
12 mar 2014 - 18:36
Może czytanie książek?
13 mar 2014 - 07:23
Czytanie książek owszem, aczkolwiek sądzę, że pewnie już większość na to wpadła winking smiley
29 kwi 2014 - 07:21
może coś związanego z komputerem/internetem/fotografią? smiling smiley
29 kwi 2014 - 10:29
Podróżowanie może też się okazać świetnym pomysłem na nowe hobby. My ostatnio dość intensywnie jeździmy w różne rejony Polski i akturalnie oglądamy apartamenty w Zakopanem - szykuje nam się mała wyprawa gdzieś w połowie maja. Już nie mogę się doczekać, ponieważ Zakopane to jedno z moich ulubionych miejsc i często tam wracam.
30 kwi 2014 - 11:41
Moim hobby jest sport, bardzo lubię rower i rolki, chcę zaszczepić to zamiłowanie u dziecismiling smiley
02 maj 2014 - 06:31
To się chwali - zresztą jeśli będziesz je od małego uczyć aktywnego spędzania czasu to na pewno to podłapią szybko.
05 maj 2014 - 08:45
Tak też mam taką nadzieje choć córeczka ( 4 lata ) nie specjalnie podziela zamiłowania mamy...Bardzo szybko się zniechęca no ale nie zamierzam jej tez do niczego zmuszać może z czasem to się zmieni i bardziej zainteresuje sie sportemsmiling smiley
05 maj 2014 - 09:48
gry planszowe, modelina, szydełko, szycie ubrań winking smiley
27 cze 2014 - 13:07
wiele osób uważa, że hobby to musi być wow i niesamowitego.
a tak naprawdę przyjemność znajduje w prostych rzeczach, Mój kumpel robi domowe piwa - to jego hobby nr 1. psiapsioła kocha stare kino, przedwojenną muzykę. ja sama uwielbiam książki, czytam wywiady z pisarzami, sama piszę, moja ulubiona strona to www.xiegarnia.pl - więc można mieć banalne hobby, ważne, by to naprawdę nas kręciło

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-27 13:08 przez hermiona.
29 cze 2014 - 15:42
Teraz ładna pogoda to mozna jakis sport pouprawiać.
09 lip 2014 - 08:48
nowe hobby hmm , lato idzie więc może jakaś aktywnośc fizyczna, albo prace ogorodowe jak ktoś to lubi, z aktywności polecam wypróbować np gokarty, czy paintball w wersji tradycyjnej i laserowej

kruk zadłużenie - praca dla kobiet
10 lip 2014 - 20:02
Nigdy nie byłam na gokartach, chyba czas zwołać znajomych i pójść. :-) Ostatnio moim nowym hobby, które idealnie nadaje się do robienia w zaciszu domowym stalo się granie w gry RPG. Polubiłam zwłaszcza grę League of Legends, polecam wszystkim - jest bardzo wciągająca. Mój brat i wielu znajomych też ma konto lol, więc czasami spotykamy się w wirtualnym świecie. A Wy gracie w tego typu gry?
17 pa 2014 - 10:02
Zacznij ćwiczyć - skoro masz za dużo czasu, warto popracować nad swoją sylwetką. A w zaciszu domowym możesz korzystać z różnorodnych filmików które są w necie.

06 lis 2014 - 06:05
Zgadzam się sport to świetne hobby smiling smiley ja ostatnio oglądałam zawody w zośkę i strasznie mi się spodobało. Wiem, że to raczej rozrywka dla młodych ale sama też sobie taką zamówiłam http://wyspaokazji.pl/pl/c/Sport-i-Turystyka/60 i od czasu do czasu coś z nią podziałam smiling smiley świetna zabawasmiling smiley
11 lis 2014 - 21:23
A ja ostatnio pasjonuję się robieniem trunków domowej roboty winking smiley tej jesieni robię śliwowicę i jarzębiak, a zimą zacznę rum. to pochłaniająca pasja, samo przygotowanie i dopracowanie receptury trochę zajmuje bo robienie słowo w slowo z przepisu gotowego to już nie taka frajda winking smiley
13 lis 2014 - 08:42
Nie wiem moje hobby jest troszkę kosztowne bo ja uwielbiam zakupy smiling smiley i to najlepiej takie dla dzieci nawet ostatnio zamówiłam kilka par legginsów na https://www.radosnamoda.com.pl/getry-legginsy-cat-6.html bo moja mała za nimi przepadasmiling smiley
13 lis 2014 - 14:16
Ja zakupów nie nazwałabym swoim hobby jednak w wolnym czasie lubię poszukać w internecie ciekawostek modowych i poprzeglądać oferty sklepów on-line. W sumie to blogi stały się ostatnio moim hobby.
21 lis 2014 - 08:21
Ja ostatnio zaczęłam dużo czytać na temat ochrony roślin. Książki, blogi, strony smiling smiley Polecam zresztą bardzo fajną stroną, jedną z moich ulubionych, http://www.plantquarantine.pl/pl/galeria,1319.html smiling smiley A wiedza zebrana porą zimową przydaje się potem przy prowadzeniu ogródka i na działce smiling smiley
25 lis 2014 - 13:21
Ja jestem za sportem i ksiażkami - jedno rozwija Twoje ciało, a drugie umysł smiling smiley

Air Optix - moje ulubione soczewki!
18 lut 2015 - 12:21
może czytanie/pisanie opowiadań lub książek?

reflektor ogrodowy czy naświetlacze? Coś jak hot or not.
25 lut 2015 - 10:37
Ja się tutaj zdecydowanie zgadzam z wpisami mówiącymi o grach planszowych! Nic lepiej nie odstresowuje i jednoczenie nie integruje jak granie w gry - więc serdecznie polecam grinning smiley
Ja się wkręciłam ostatnio w robienie biżuterii - kolczyki, bransoletki i inne pierdółki smiling smiley
25 lut 2015 - 20:48
domorosly Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> może czytanie/pisanie opowiadań lub książek?

U mnie to by musiało być raczej czytanie niż pisanie, ponieważ do tego drugiego się kompletnie nie nadaję.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: