NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pomysł na nowe hobby

Wysłane przez Zaza 
Re: Pomysł na nowe hobby
04 gru 2017 - 16:42
A lubicie czytać książki? Na zimę to najlepsza rozrywka.
15 gru 2017 - 12:25
jesiennymi wieczorami bardzo lubię oglądać seriale albo czytać książki
30 gru 2017 - 22:17
Bardzo fajnym hobby jest składanie modeli smiling smiley Na początku mnie to bawiło kiedy mój mąż ślęczał nad tym godzinami ale pewnego razu postanowiłam mu potowarzyszyć i naprawdę super się bawiłam i odciągnęłam od problemów codzienności smiling smiley Teraz robię to zdecydowanie częściej smiling smiley Nawet sama zakupiłam nową kolekcję „Legendarne auta PRLu” od Cobi do której dołączone jest co numer jakieś auto z tamtego okresu smiling smiley Składa się je z klocków, do tego jest klocek ekspozycyjny z podpisem, naprawdę świetnie to wychodzi smiling smiley Super dla początkujących, można się sprawdzić czy takie hobby nas pociąga smiling smiley
04 kwi 2018 - 08:42
Moje hobby to sporty wodne, np windsurfing smiling smiley Uwielbiam to! Teraz wypożyczam wszystko w takim miejscu: MegaDecha - sprzęt do sportów wodnych i sobie testuję co mi się spodoba, niedługo sezon i trzeba się przygotowywać.
05 kwi 2018 - 12:46
Ja zaczęłam intesywnie uczyć się języków obcych i smiało mogę powiedzieć, że jest to obecnie moje hobby, bo sprawia i to ogromną radość
09 kwi 2018 - 09:47
moje hobby to ogród, wielka pasja od lat
[www.drewbud24.pl]
13 kwi 2018 - 12:06
Pomysłem na nowe hobby może być np. programowanie. Mi osobiście daje ono wiele satysfakcji.
27 kwi 2018 - 09:58
Hmm doradźcie coś ciekawego smiling smiley Zastanawiam się nad kursem szycia smiling smiley
04 maj 2018 - 12:27
Ja mogę podpowiedzieć np. kulinaria. Gotowanie to bardzo fajna rzecz i jedna z moich największych pasji.
08 maj 2018 - 16:43
Fitness, różnego rodzaju sporty, aktywności na powietrzu. Tego nigdy dosyć winking smiley
09 maj 2018 - 11:14
Moje hobby to ogród, uwielbiam działać w ogrodzie żeby był piękniejszy

drewbud24.pl
09 maj 2018 - 12:01
Również lubię dłubać w ogrodzie. Ostatnio zaciekawiła mnie uprawa ziół :-) ale tych legalnych - polecam, smaczne i zdrowe.
14 maj 2018 - 22:24
Może zdradź na początku, jak aktualnie spędzasz czas wolny? Ja uważam, że naprawdę warto rozpocząć grę na instrumentach. Nie tylko mile spędzisz czas, ale również nabędziesz umiejętności cenione przez świat rozrywkowy... Jednym z najpopularniejszych instrumentów jest pianino. Zobacz, co do zaoferowania ma Ci sklep z pianinami i wybierz jeden z dostępnych w jego ofercie modeli...
02 cze 2018 - 23:15
Ja prowadze sklep internetowy smiling smiley [vita24.life]
05 cze 2018 - 08:05
Może nowe zajęcia dodatkowe?
14 cze 2018 - 12:46
Moja znajoma odkryła swoje hobby wraz z córką, kilka razy w tygodniu biegają razem i ćwiczą dla zdrowia, mimo że jej córeczka ma dopiero 12 lat. Wszystkie potrzebne informacje znalazła na tej stronie [sportbm.pl]. Naprawdę imponuje mi ich wytrwałość smiling smiley
20 cze 2018 - 19:57
Jeśli szukasz ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego, to wybierz się na jakiś koncert i na pewno nie poprzestaniesz na jednym. Zobacz sobie na [ticketclub.pl] jakie wydarzenie muzyczne odbędzie się w przystępnym dla ciebie miejscu i czasie, zamów bilet i baw się na maksa.
21 cze 2018 - 07:02
A może blogowanie? Ja prowadzę blog [wiosenny-ciuch.pl] i blog modowy jak ten przyciąga wiele uwagi.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: