NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pomysł na nowe hobby

Wysłane przez Zaza 
Re: Pomysł na nowe hobby
26 cze 2017 - 17:16
Ja lubię bardzo czytać książki w wolnej chwili, staram też aktywnie wypoczywać sądzę, że to bardzo dobre rozwiązanie. Dla mnie dobrą formą rozrywki jest teatr, zobaczcie sobie repertuar [teatrkomedia.pl] jak mieszkacie w Warszawie, to warto się wybrać, tym bardziej, że bilety można zarezerwować online.
04 lip 2017 - 11:49
Moim zdaniem może to być hobby z kwiatami, w zimie pielęgnujesz je w domu a w lecie na zewnątrz, może w czasie zimy o nich czytać , planować a w lecie realizować. Dodatkowo może ogród zimowy. Na pewno sprawdzi się rewelacyjnie pod wieloma względami.
05 lip 2017 - 08:48
No to może fotografia ? bardzo fajne hobby mnie interesuje fotografia reklamowa Warszawa bardzo mało jest porządnych i profesjonalnych fotografów. Warto przemyśleć dobrze te hobby bo jednak bez hobby to człowiek jest taki osowiały.
13 lip 2017 - 14:19
Dzieki wszystkim za rekomendacje.
20 lip 2017 - 19:41
Dość nietypowe jak na kobietę - uwielbiam komiksy smiling smiley Mam nawet w sieci swoje ulubione miejsce, z którym ciężko mi się rozstać [www.atomcomics.pl] Generalnie gratka dla wszystkich miłośników komiksów. Wiele pozycji, nowości i do tego spory wybór gadżetów.
25 lip 2017 - 05:44
A dlaczego nietypowe? Znam wiele kobiet, które uwielbiają komiksy, sama je czytam, choć może miłośniczką nie jestem
27 lip 2017 - 11:18
Ktoś chyba jakimiś stereotypami się kieruje.
17 sie 2017 - 11:05
Możecie spróbować kolekcjonowania komiksów , jeśli to was wciągnie.My wspólnie z rodzinką kolekcjonujemy takie , kupujemy bardzo stare i trudno dostępne tutaj www.atomcomics.plBardzo nas to wciągneło i zainteresowało. Może i Was wciągnie ta pasjasmiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-17 11:06 przez Eliza32.
20 sie 2017 - 12:20
A ja sklejam modele. Jestem kobietą grinning smiley

spirulina
24 sie 2017 - 10:19
A to kobietom nie wolno sklejać modeli, czy co? Bo nie załapałam związku.
25 sie 2017 - 11:31
Ja od dawna zbieram płyty winylowe z muzyką. Kiedyś zbierałem też znaczki pocztowe, ale po pewnym czasie mi się to znudziło smiling smiley
30 sie 2017 - 09:33
Haftowanie, czytanie książek, robótki ręczne typu decoupage. Rozwijanie swoich jakichś umiejętności np. językowe albo w kierunkach w których się studiuje/pracuje? Te zdolności językowe można połączyć z czytaniem i na przykład czytać po angielsku, czy w języku, który chce się rozwijać. Można też malować grinning smiley
31 sie 2017 - 16:14
Sporo tych możliwości.
03 wrz 2017 - 08:43
ostatnio zajęłam się diy, kupowałam kilak rzeczy do decoupage, fajnie jest się czymś zająć co później można wykorzystać w aranżacji wnętrz, niedawno kupowałam multiramy i będę robić kolaże z rodzinnych zdjęć, mam nadzieje, ze będzie to ładnie wyglądać.
03 wrz 2017 - 09:29
A może zacząć grać na jakimś instrumencie? Gitara jest instrumentem, na którym sama nauczysz się grać. Jeśli zdecydujesz się na kupno, to skorzystaj z wyszukiwarki sklepów muzycznych [km-tune.eu] tam na coś trafisz i nie będziesz musiała chodzić po sklepach.
15 wrz 2017 - 14:40
Ale gra na gitarze chyba nie należy do tych umiejętności, które łatwo opanować.
18 wrz 2017 - 13:32
Zdrowe hobby, moje, to robótki na drutach. grinning smiley
Relaksują, można się czegoś nauczyć i samodzielnie zrobić czapki, szaliki itp. smiling smiley
I to w dodatku takie, jakie się chce, unikalne!
26 wrz 2017 - 12:01
A trzeba to na siłę wymyślać nowe hobby?
27 wrz 2017 - 14:45
Według mnie warto spróbować kolekcjonowania komiksów .My wspólnie z rodzinką kolekcjonujemy takie , kupujemy bardzo stare i trudno dostępne tutaj [www.atomcomics.pl] Bardzo nas to wciągnęło i zainteresowało. Może i Was wciągnie ta pasjasmiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 14:46 przez iguana.
04 pa 2017 - 12:45
hepski Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A trzeba to na siłę wymyślać nowe hobby?

A tam, od razu na siłę. A nóż widelec coś się spodoba, ktoś zacznie i będzie miał nowe hobby? winking smiley
09 pa 2017 - 10:57
Kolekcjonowanie komiksów to bardzo dobry pomysł według mnie , mój syn bardzo się w to wciągnął , i robilismy własnie zakupy w tym sklepie [www.atomcomics.pl] . Bardzo fajne gadżety smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-09 10:57 przez iguana.
18 pa 2017 - 06:53
Zajmij się produkcją alkoholu na własne potrzeby. Tutaj znajdziesz potrzebne akcesoria: [inoxtrade.pl]
Sam się tym zajmuję i bardzo sobie chwalę.
27 pa 2017 - 07:23
A co sądzicie o wędkarstwie? Też fajna sprawa, choć wymaga od człowieka dużo cierpliwości. Jeśli zamierzacie się tym zająć, to przyjrzyjcie się tym przynętom gumowym, jakie mają w Perchshop, mogą się Wam przydać.
25 lis 2017 - 12:03
Kumpel namawia mnie na zakup motoru. Jakos nie jestem do tego przekonany, ale on kusi i to coraz bardziej. Przyznam, ze jak ogladam sprzety i akcesoria np w sklepie [www.moto-obroty.pl] - to czuje, ze to moze byc niezle hobby i super zajawka. Ale sam nie wiem - moze na wiosne?
27 lis 2017 - 14:48
Ja spędzam miło czas w swoim ogródku. Stworzyłam sobie mały kącik, gdzie mam mini tunel foliowy od [www.tunelefoliowe.pl] i zajmuje się swoimi warzywami przez cały rok. Jest to relaksujące i wyciszające, a na dodatek mam pewność że jej zdrowe produkty bez chemii.
03 gru 2017 - 13:45
Muzyka to naprawdę moje hobby, kolekcjonuje wszystko co związane z muzyką i jeszcze dodatkowo często słucham ciekawych nutek na [www.electronicbeats.pl] moim ulubionych gatunkiem jest techno, czasami tez lubię sobie poczytać artykuły na tym portalu internetowym o rożnych sprawach ze świata muzyki smiling smiley smiling smiley
04 gru 2017 - 16:42
A lubicie czytać książki? Na zimę to najlepsza rozrywka.
15 gru 2017 - 12:25
jesiennymi wieczorami bardzo lubię oglądać seriale albo czytać książki
30 gru 2017 - 22:17
Bardzo fajnym hobby jest składanie modeli smiling smiley Na początku mnie to bawiło kiedy mój mąż ślęczał nad tym godzinami ale pewnego razu postanowiłam mu potowarzyszyć i naprawdę super się bawiłam i odciągnęłam od problemów codzienności smiling smiley Teraz robię to zdecydowanie częściej smiling smiley Nawet sama zakupiłam nową kolekcję „Legendarne auta PRLu” od Cobi do której dołączone jest co numer jakieś auto z tamtego okresu smiling smiley Składa się je z klocków, do tego jest klocek ekspozycyjny z podpisem, naprawdę świetnie to wychodzi smiling smiley Super dla początkujących, można się sprawdzić czy takie hobby nas pociąga smiling smiley
04 kwi 2018 - 08:42
Moje hobby to sporty wodne, np windsurfing smiling smiley Uwielbiam to! Teraz wypożyczam wszystko w takim miejscu: MegaDecha - sprzęt do sportów wodnych i sobie testuję co mi się spodoba, niedługo sezon i trzeba się przygotowywać.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: