NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Mieszkanie

Wysłane przez nowak1 
Mieszkanie
07 kwi 2017 - 17:10
Jeśli szukacie ciekawych nieruchomości pod inwestycje, zajrzyjcie na tę stronę nowe mieszkania na sprzedaż kraków. Lokale w Warszawie nie są teraz najlepsza opcją, dlatego warto zastanowić się nad inwestycja w innych miastach.
Re: Mieszkanie
13 kwi 2017 - 21:50
Ostatnio trafiłam na bardzo fajną ofertę mieszkań apartamenty na kaszubach smiling smiley I ta lokalizacja! świetna sprawa winking smiley Apartamenty są bardzo ciekawie wykonane i wyglądają na luksusowe dzieła smiling smiley
20 kwi 2017 - 10:01
Moja siostra kupiła sobie mieszkanie we Wrocławiu i zrobiła interes życia. Nawiązała współpracę z jednym z najlepszych tamtejszych deweloperów PCG, z ofertą mieszkań Wrocław Ołtaszyn nowoczesne, w wysokim standardzie które mojej siostrze dodatkowo wykonali pod klucz. Zzieleniałam z zazdrości, kiedy je zobaczyłam.
27 kwi 2017 - 06:50
My teraz będziemy zmieniac na większe winking smiley
17 maj 2017 - 18:55
Jak będziecie kupować mieszkanie, to na jego odbiór zabierzcie z sobą specjalistę od budynków i instalacji. Nawet nowe mieszkania miewają wady i usterki. Dlatego lepiej nie płacić za ich naprawę. Ja mogę polecić solidną firmę z dużym doświadczeniem: [www.warszawa.przeglady-budowlane24.pl] .
19 maj 2017 - 07:28
Najlepiej szukać po serwisach ogłoszeniowych
31 sie 2017 - 16:07
Można też szukać ofert na stronach dobrych deweloperów. Na przykład całkiem zachęcające mieszkania Wrocław Żerniki można obejrzeć na pcg.pl/inwestycja/ritmo-park/, jakbym szukała mieszkania, na pewno bym się tą ofertą zainteresowała.
05 pa 2017 - 21:49
A jak wam się podoba Osiedle trzech Pokoleń we Wrocławiu [www.inwestgrupa.pl] Mi przypadło do gustu ze względu na dobrą komunikację z centrum przy jednoczesnym zachowaniu ustronnego charakteru tego miejsca.. czyli takiego gdzie można chodzić na spacery, jeździć na rowerze i się zrelaksować.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:49 przez Neska.
24 pa 2017 - 16:43
Jeśli będziecie szukali mieszkania we Wrocławiu to polecam tą stronę: [www.temar.com.pl] .
06 lis 2017 - 11:22
A jakby tak zamieszkać nad morzem? Myśleliście o tym? Poczytajcie artykuł: [celnie.pl] a dowiecie się, gdzie w Gdyni znaleźć dobre miejsce do zamieszkania. Ja postawiłabym na Willa Park lub Nową Janowską.
27 lis 2017 - 11:56
Jesli szukasz mieszkania na terenie Wrocławia czy Krakowa, to polecam lokale od dewelopera Lokum Deweloper - sprawdź sobie koniecznie. Wiem co mówie, bo moi przyjaciele kupowali od niego własne M i bardzo sobie chwalili. Dobra jakość budownictwa, przystepne ceny za metraż to atuty tej firmy. Może akurat Cię zainteresuje taka inwestycja.
08 gru 2017 - 12:02
Sprawdzałaś ofertę [www.szklane-tarasy.pl] ? Nowe mieszkania się sprzedają jak świeże bułeczki i oferta jest naprawdę korzystna. Ja już się nie mogę doczekać terminu oddania! smiling smiley
03 sty 2018 - 13:51
A ja rozglądam się za mieszkaniem w Katowicach i znalazłam ciekawą ofertę na [geogrupa.pl]. Fajna dzielnica - dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta, dużo centrów handlowych, szkół, przedszkoli i terenów zielonych jak chociażby Park Kościuszki. Dewelopr też cieszy się dobrą opinią w branży. Co sądzicie ?
17 sty 2018 - 00:02
Ja natomiast zdecydowałam się na budowę domu, trochę na ten temat czytałam na blogach takich jak [www.przytulny.pl] i jest to całkiem dobra inwestycja
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: