NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Motoryzacja smiling smiley

Wysłane przez jolo 
Re: Motoryzacja smiling smiley
20 kwi 2016 - 10:44
Też staram się dbać o samochód. Ostatnio czytałam co zamiast malowania auta gdy zdarzy nam się wgniecenie w karoserii. Teraz są takie sposoby naprawy, że nie trzeba oddawać swoich czterech kółek do lakiernika.
24 sie 2016 - 07:09
Mam znajomych, którzy lubią bardzo motoryzację. Ja akurat nie przepadam za motorami ale fajne samochody to co innego.
08 wrz 2016 - 12:05
A to ja też nie przepadam za motocyklami. Ale samochody - to mój konik.
08 pa 2016 - 21:06
Ja bardzo lubie samochody. Co prawda nie jezdze jakims cudem techniki i mam wrazenie, ze pora na zmiane. Coraz czesciej sie cos psuje i mechanik powiedzial abym nie wkladala wiecej pieniedzy w ten samochod bo nie warto. Tak sie sklada, ze posiadam swoj maly biznes i przydalby mi sie taki combo woz, rodzinny oraz do przewozenia paczek kurierowi. Zastanawialam sie nad Dokkerem (foto mozna zobaczy na [www.dacia.pl]) tylko nie wiem jak wyglada sprawa z utrzymaniem takiego pojazdu. Moze ktos tutaj na forum posiada i wypowie sie cos wiecej? Z gory bardzo dziekuje.
23 lis 2016 - 11:34
Też lubię samochody, może nie aż tak namiętnie jak mój facet ale lubię. Jemu się marzą sportowe klimaty, mnie trochę więcej komfortu, nawet na urodziny kupiłam mu voucher na jazdę sportowym samochodem [motoprezent.pl] żeby się trochę wyszalał na torze. grinning smiley
05 sty 2017 - 13:13
O samochód przede wszystkim trzeba zadbać. Tu sobie przeczytajcie http://sprzedajemy.pl/poradnik/jak-dbac-o-uklad-kierowniczy-w-samochodzie-art1617 jak dbać o układ kierowniczy. Ważna rzecz, z której wielu kierowców pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy.
08 lut 2017 - 06:31
ja kocham sportowe auta bardzo

published here

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-08 06:32 przez antoni2.
29 maj 2017 - 07:43
Ja od zawsze uwielbiam peugoty, ostatnio tutaj: [www.wypozyczalnia-aut24.pl] skorzystałam z fajnej wypożyczalni. Zawsze to jakaś opcja jeśli nie ma się zamiaru kupować auta.
01 cze 2017 - 08:16
Peugeoty rzeczywiście są fajne, ale niektóre ich części mają niestety tendencję do psucia się. Skoro jesteś miłośniczką tej marki, to przeczytaj sobie ten artykuł http://alces.pl/top-10-najbardziej-awaryjnych-czesci-w-autach-peugeot/ - lepiej zawczasu być ostrzeżonym o możliwych kłopotach.
05 sie 2017 - 13:47
Sprawami naszych aut zajmuje się w pełni mąż ja się w ogóle na tym nie znam. Wiem tylko gdzie warto się zgłosić jak zamawia się części samochodowe w internecie smiling smiley Chodzi mi tu konkretnie o Pogotowie Paczkowe [www.pogotowiepaczkowe.pl] . Sporo osób z mojego otoczenia korzysta z ich usług, nawet jeden znajomy mechanik z nimi współpracuje. W razie potrzeby warto skorzystać smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: