NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Motoryzacja smiling smiley

Wysłane przez jolo 
Motoryzacja smiling smiley
23 sie 2014 - 08:57
Czy są tu jakieś fanki motoryzacji? smiling smiley
Może któraś z was mogłaby doradzić mi przy kupnie nowego auta? zastanawiam się nad toyota auris hybrydową, jakies opinie macie o niej? lub w ogole o autach hybrydowych?
Re: Motoryzacja smiling smiley
28 wrz 2014 - 12:47
o hybrydach pojęcia nie mam bo nie miałem okazji jeździć, ale słyszałem od znajomych że fajnie się sprawdzają także możesz zaryzykować smiling smiley jeśli chodzi o iine marki to co powiesz na citroena c3 lub c4? a z toyot może jeszcze yariski? yaris to kompletnie niezawodne egzemplarze smiling smiley a jeśli chodzi o paliwo to ja kompletnie jestem za benzynkami smiling smiley zdecydowanie mniej problemów niż przy dieslach czy gazowaniu smiling smiley
23 cze 2015 - 08:01
co do tych citroenów to super jest ten citroen cactus grinning smiley

03 lip 2015 - 09:05
Ja tam wolę japońce smiling smiley w ogóle lubię jeździć samochodami. A kiedyś i jawę 50 się prowadziło, może bym sobie znów sprawiła taki jednoślad smiling smiley
06 lip 2015 - 05:58
Ja uwielbiam niemieckie samochody, są solidne, choć zazwyczaj drogie. Lecz wychodzę z założenia, że lepiej wydać więcej i cieszyć się super autem smiling smiley
Max
14 lip 2015 - 08:21
Co dobre to drogie, dla nie wybrednych polecam skodę.
26 lip 2015 - 15:46
Ja mam Volvo i lubię nim jeździć na nieco dłuższe wyprawysmiling smiley W Skodzie za to miałam lepszą klimęsmiling smiley Na szczęście teraz znam świetny auto serwis klimatyzacji Materla, w którym wszystko mi zasze dobrze wyczyszcząsmiling smiley
27 lip 2015 - 06:37
Moim zdaniem nalepsze są volskwageny. Teraz mam w planach sprzadaż samochodu i kupno nowego, w związku z czym chciałam się Was poradzić gdzie najkorzystniej byłoby wystawić samochód. Na Otomoto są dla mnie zbyt wysokie stawki, a znajomy polecał mi Sprzedajemy. Jak myślicie?
27 lip 2015 - 14:36
ja jestem fanka winking smiley na razie nie mam własnego sprzętu ale zapatruje się powoli winking smiley

Max
31 lip 2015 - 13:33
Gratulacje dla zaangażowanych fanek motoryzacji. Moja znajoma zakochała się w motocyklu. Mała moc silnika, ale na sobotnie wypady za miasto jest super. Ma zamiar zapisać się do jakiejś grupy smiling smiley
12 sie 2015 - 18:05
Ja ostatnio kupiłam motocykl ale te upały...
23 wrz 2015 - 07:54
Znajomy mam firmę transportową i bardzo pomogło mu zainwestowanie w monitorowanie paliwa z SRTime. Dzięki temu jest w stanie sporo zaoszczędzić, ponieważ kierowcy nie mogą już wykorzystywać aut w innych celach niż służbowe.
15 pa 2015 - 06:53
Słyszałam, że wiele firm korzysta z takiego rozwiązania. To pomaga zoptymalizować koszty w firmie.
05 lis 2015 - 09:53
co do motoryzacji, to jestem dość poczatkująca w temacie- bo mam własne auto od roku, ale mogę za to czystym sumieniem polecić wam to miejsce [www.chodzen.pl] bo już raz zaopiekowali się moim autkiem i byli bardzo pomocni smiling smiley
06 lis 2015 - 10:47
Ja także nie mam zbyt dużej wiedzy. Co do mechanika - grunt mieć sprawdzonego. Ja także się tym mogę cieszyć.
07 lis 2015 - 01:23
Jakąś fanką motoryzacji nie jestem, po prostu lubię jedynie jeździć samochodem. A ostatnio musiałam wymienić tapicerkę w aucie, bo już była w tragicznym stanie i znajomy dał mi namiar na [tapicer.warszawa.pl] Teraz wnętrze auta wygląda jak nowe smiling smiley
26 lis 2015 - 08:23
Ja jednak lubię dobre rowery poznań. Latem odstawiam auto i przemieszczam się głównie jednośladem.
04 gru 2015 - 10:26
Ja uwielbiam Top Gear i czekam na nowy program Clarksona smiling smiley
10 gru 2015 - 22:23
Jasne, ja kocham samochody. Nie miałam nigdy hybrydy ale słyszałam o nich wiele dobrego, pytanie tylko gdzie ją będziesz ładować? Jeśli mieszkasz w dużym mieście nie powinno być problemu, gorzej na wsi smiling smiley Dodatkowo polecam przyciemnianie szyb w [www.tintmyride.pl] super bajer smiling smiley
11 gru 2015 - 10:05
Ja uwielbiam jeździć samochodem, zabieram samochod mezowi, rzadko kiedy jezdzi hihi smiling smiley
26 sty 2016 - 17:15
O no widzisz Zuzka to ze mną pewno będzie to samo jak zrobię prawko smiling smiley
30 sty 2016 - 08:45
jestem fanką motorów! grinning smiley od dwóch dni jestem szczęśliwą posiadaczką prawka A ; )
01 lut 2016 - 12:16
motory są świetne.
17 lut 2016 - 14:31
Ale jednak samochody są praktyczniejsze. Motocyklem w Polsce między listopadem a marcem nie pojeździsz.
Mnie kuszą elektryczne, najbardziej Twizy: [www.renault.pl]
które wygląda kosmicznie, ale do jazdy po mieście ma same zalety: wszędzie je zaparkujesz, jest ciche, można je naładować ze zwykłego gniazdka. Pewnie za kilkadziesiąt lat to wszyscy będziemy takimi jeździć.
29 lut 2016 - 09:25
Mi najbardziej podoba się Opel Corsa. Moim zdaniem to jeden z lepszych samochód dla kobiet - ładny, nieskomplikowany, dobrze się prowadzi, wygodny, oszczędny i tani. Podoba mi się też Toyota Corolla i Opel Adam - tutaj [opel.autozoliborz.pl] w Warszawie często widuje te Ople w promocji (może kiedyś się skuszę).
02 mar 2016 - 10:46
Ja jestem wierna BMW grinning smiley
05 kwi 2016 - 19:27
Mój narzeczony wziął sobie teraz niedawno nowe volvo w pożyczce [www.rl.com.pl] . Na początku przerażał mnie ten samochód, ale jak zaczęłam jeździć to mnie to auto wciągnęło - totalnie! Elegancko się jeździ
11 kwi 2016 - 19:49
Ja bym się chętnie przejechała na motocyklu smiling smiley
18 kwi 2016 - 06:41
Ja mogę się patrzeć godzinami na sportowe auta i czopery całe wychromowane.

Torebki filcowe z haftem - cote.com,pl
18 kwi 2016 - 08:54
Zawsze bardzo dbam o estetykę moich samochodów. Z tego powodu tak ważne jest dla mnie zabezpieczanie lakieru samochodu w Caressence. Dzięki temu sól czy drobne zarysowania są mnie groźne dla karoserii i auto wygląda po prostu znakomicie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: