NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Garniki Philipiak

Wysłane przez teodee1984 
Garniki Philipiak
31 sty 2017 - 11:19
Potrzebuje od Was opinii na temat garnków Philipiak. Chodzi mi tutaj o oryginalne garnki za bardzo wysoką cenę. Ja sama zapłaciłam za nie ponad 5 tysięcy. Chciałam się dowiedzieć od osób, które takie garnki używają czy rzeczywiście są one tak dobre jak zapewniają na pokazach ? Czytałam sporo negatywnych opinii, szczególnie o patelni na której się wszystko przypala, czy to prawda ? Mam jeszcze czas, żeby je oddać dlatego chcę zasięgnąć opinii osób które je użytkują. Bardzo proszę o pomoc.

Re: Garniki Philipiak
01 lut 2017 - 13:34
Niby modne są te garnki, ale nie wiem czy warto. Są mega drogie.
28 lut 2017 - 10:17
ja juz się raz tak nabrałam na garnki, co prawda nie te ale na podobnym pokazie , za podobne pieniądze. i co miały mieć 25 at gwarancji, nie przywierać, same się myć itd. Smiech na sali. Po roku składałam reklamację po dziś dzień nie rozpatrzoną. A garnki te z niemiec np sprowadzają a tam kosztują kilkaset zł a nie tysiące
Jak chcesz dobre garnki kup tak jak ja garnki jakich w restauracjach uzywają. Masz pewność, że nie są toksyczne, bezpieczne i będą służyły Ja np kupuję w Tanake [www.tanake.com.pl]
13 sty 2018 - 15:25
Wybór odpowiednich garnków faktycznie może nie był łatwe, dlatego warto wspierać się tematycznymi blogami, tutaj jest jeden [www.kuchniaonline.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: