NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Dywan nieprzyjemnie pachnie

Wysłane przez retre1988 
Dywan nieprzyjemnie pachnie
30 sty 2017 - 12:26
Pisałam, że musiałam wyprać dywan shaggy. Wyprałam w wannie i wywiesiłam na strych, bo niestety pogoda taka a nie inna, ale zauważyłam że strasznie niefajnie pachnie. Pootwierałam okna na strychu i wietrze go już z 3 tydzień ale to nic nie pomaga Może znacie jakiś sposób na neutralizację zapachu? Słyszałam coś o sodzie- na ten dywan to chyba z 10 paczek będę musiała kupić ale jak ma pomóc to czemu nie

Re: Dywan nieprzyjemnie pachnie
02 lut 2017 - 14:02
Obowiązkowo wypierz go winking smiley będzie czysty i pachnący winking smiley
09 lut 2017 - 10:15
to go upierz, albo oddaj do pralni.
13 lut 2017 - 11:57
Może tonie kwestia dywanu tylko pomieszczenia, w którym jest dywan?
14 lut 2017 - 15:11
być może ale dywanu nie zaszkodzi wyprać i dobrze przewietrzyć.
22 mar 2017 - 09:30
Ale przecież zmiana dywanu na fajnego kudłacza nie wymaga wielkich kosztów, popatrzcie - [dywanwdomu.pl]
Przy okazji takie rozwiązanie będzie zdecydowanie bardziej funkcjonalne. Takie dywany super wyglądają, fajnie pasują do nowoczesnego wnętrza i można raz na kiedy pozwolić je sobie wymienić.
30 mar 2017 - 20:48
Ja jeszcze nie miałam takich problemów z dywanem. Ale może w sumie to dlatego, że mam słaby węch.
12 pa 2017 - 11:45
A ja, żeby pozbyć się takich problemów, zamieniłam zwykły dywan na bawełniany [www.petelkowo.pl]. Takie dywany bawełniane są bardzo wygodnym rozwiązaniem, dodatkowo idealnie kwalifikują się dla alergików, bo nie zbierają kurzu i są niesamowicie efektowne.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: